Вибір одягу для працюючих мам: 5 корисних порад

одяг для працюючих мам
одяг для  мам

У статті використовується словосполука «працююча мама» по відношенню не лише до жінок, які по 40 годин в тиждень проводять на робочому місці, але і до тих, хто залишається удома з дітьми. Адже це робота без відпочинку - в матерів не буває перерв. У таких умовах частенько нелегко зробити так, щоб зовнішній вигляд відображував внутрішню красу.

Коли дні зливаються в один, про це зазвичай забувають або відкладають на потім. Але, на щастя, існує декілька простих способів знову стати привабливою. Ось п'ять порад для тих, хто вирішив відмовитися від бігудів і халата:

1. Уникайте тканин, що вимагають особливого догляду. Напевно у вас немає зайвого часу або бажання витрачати гроші на хімчистку, тому краще відмовитися від одягу, якому потрібний дбайливий догляд. Використання речей з простих звичних матеріалів значно полегшить ваше життя. Підбирайте практичні тканини, які нескладно прати і прасувати, відповідні для образу життя активної мами.

2. Спідниці - ваші друзі. Знайдіть спідницю середньої довжини, не дуже коротку і не дуже довгу. Так вам буде легко швидко переміщатися по будинку у разі потреби. Крім того, вони більш жіночні і зручні, чим безформні тренувальні штани. Вибирайте непомітні однотонні спідниці, які можна буде носити з різними кофтами.

3. Вельми згодяться брюки. Стильні брюки легко знайти, до того ж їх можна надівати в різних комбінаціях з іншими предметами одягу. На роботу надіньте до брюк відповідний піджак, і ви чудово виглядатимете. А після закінчення робочого дня просто накиньте жакет або спортивну куртку - і ви готові до походу на дитячий футбольний матч.

4. Придбайте невитіювату блузу. Блузу на гудзиках і з довгими рукавами. Такий одяг
досить елегантний і зручний для тих, хто сидить удома з малям. Пропонуємо відправитися на пошуки блуз в дисконтні магазини, аби підібрати відповідну за ціною, не втративши при цьому в якості.

одяг для працюючих мам
вибір одягу для  мам
одяг для працюючих мам
одяг для  мам
одяг для працюючих мам
вибір одягу для  мам
одяг для працюючих мам
одяг для  мам
одяг для працюючих мам
вибір одягу для  мам
одяг для працюючих мам
одяг для  мам

5. Плаття залиште для особливих випадків. На одяг з одного предмету важко розраховувати - завжди здається, що немає нічого чистого, що можна було б надіти. Жінці, що розривається між дітьми і роботою, більше підійде гардероб з безлічі комплектів одягу, які можна варіювати і надівати в різних комбінаціях.

По матеріалам interlinks.ru

Додати коментар/відобразити коментарі