Безконечне плаття трансформер: гнучка мода

Плаття-трансформер придумали колись для дівчат, які не встигали після робочого дня заїхати додому і переодягнутися перш ніж піти на побачення або на вечірку. Різними дизайнерами створені такі плаття, що допомагають дівчатам полегшити життя у пошуках оригінального плаття. Плаття-трансформер здатне в собі поєднувати діловий денний стиль і вечірній жіночний шик.

Для того, щоб особливо зшите плаття перетворилося на іншу модель, досить відвернути рукави або бант, підвернути поділ і перетворити плаття на сексуальне міні з принадним розрізом ззаду.

Модель плаття - інфініті.

Весною 1975 дизайнером Лідією Сильвестра було винайдено незвичайне плаття. Здавалося б, в крої цього плаття не було нічого незвичайного: спідниця у поєднанні з двома широкими стрічками бретелей. Але як виявилось, варіантів зав'язування цих бретелей вже у наш час не менше 175! Саме тому вже в 80-х таке плаття стало називатися - платтям Інфініті. В наші дні це плаття ми знаємо під фірмовою назвою EMAMI, компанії, яка випускає плаття-трансформери.

плаття трансформер

Модель плаття Emami.

Виробник Emami доповнив подібні плаття своїми оригінальними розробками. І як в 90-х, так і в наш час це плаття дуже популярне. Спідниця передбачає різні фасони, від прямої до розкльошеної, від довгої до міні. Цікаво виглядає плаття - трансформер із спідницею у вигляді так званої спідниці-балона. Одним витонченим рухом руки таке плаття від Emami здатне стати звичайною спідницею і навіть топом.

Для платтів-трансформерів підійдуть трикотажні тканини. Якщо ж тканину вибирати двосторонньою, плаття отимає багато плюсів. Двостороння тканина надає виграшного і ефектного вигляду платтям. Якщо ж плаття в'язане, то увагу на вас точно звернуть, оскільки такі дивні фасони завжди оригінальні. Emami пропонує також моделі комбінованих платтів.

плаття трансформер

Моделі прямого плаття-трансформера.

У колекціях багатьох дизайнерів до цієї моделі повертаються постійно. Наприклад, дизайнерська колекція платтів Donna Karan представила пряме плаття-корсет, з доповненням у вигляді спеціальних бретелей, що дозволяє створити безмежну кількість фасонів. Різноманітність вибору кольору бретелей може бути вибрана як в тон платтю, з принтом, або абсолютно контрастного кольору. Таке плаття лише виграє від поєднання різних кольорів. Крім того, плаття може перетворитися на футболку, міні-плаття і навіть пляжний сарафан. Вибирайте ту модель, яка вам до вподоби.

плаття трансформер

Плаття-трансформери можуть з'явитися у вигляді платтів з розрізом або із розкльошеною спідницею будь-якої довжини. Основну функцію в такому платті відіграє вибір тканини і крій спідниці.

плаття трансформер

Інші моделі платья-трансформера.

Пропонуємо ще декілька моделей подібних платтів. Симпатичні вбрання, зі своєю родзинкою і особливим шиком.

плаття трансформер

Весільне плаття-трансформер
Кожна наречена мріє мати таке плаття! Довга шикарна спідниця інколи починає заважати під час танців, так і хочеться її зняти, зберігши родзинку весільного розкішного вбрання. В цьому випадку на допомогу прийде саме весільне плаття-траснформер. У потрібний момент спідниця просто відстібається і коли прийде офіційний момент - спідницю знову можна повернути на місце.

плаття трансформер
плаття трансформер

Ще одна модель вже в'язаного платья-трансформера, яке складається з трьох частин. Спідниця пристібається до топа. До того ж довжину спідниці можна змінювати, подовжуючи її або укорочуючи. Також до плаття може пристібатися і верх. Крім того спідницю можна прив'язувати, а не пристібати.
плаття трансформер

По матеріалам орlаtye.ru

Плаття-трансформер Emami, частина 1: відео

Плаття-трансформер Emami, частина 2: відео

Додати коментар/відобразити коментарі