Брендовий одяг - чим він відрізняється від китайського ширвжитку

Всі ми живемо в суспільстві споживачів, і сьогодні здатні платити чималі суми за ті речі, які служать нам вірою і правдою і не лише формально наповнюють наші гардероби, а, по можливості, роблять нас стрункими і красивими. Ми готові платити за ім'я на ярличку ділового костюма, коктейльного плаття, спідниці, яку надіваємо на посиденьки з друзями.

Дизайнерський одяг, брендовий, речі відомих марок, творіння знаменитих будинків моди, легендарних, зі своїм власним стилем і манерою виконання, оригінального ексклюзивного крою. All included! Ось так в одному рядку можна вкласти все, що вміщає в себе коротеньке слівце «бренд», який наполегливо продовжують протиставляти продукції широкого вжитку .

Брендовий одяг

Чим відрізняється ширвжиток від бренду - питання з конкретними відповідями, і з риторичною частиною, яка не стосується практичної сторони носіння речей, а зачіпає глибші матерії, такі як упевненість в собі і статус.

Що ми отримуємо, купуючи дешеві речі, які щодня виходять величезними шквалами з галасливих китайських фабрик? Ми отримуємо певну дрібницю, яка поспішно скроєна, так само зшита, швидше за все і забарвлена яким-небудь підозлілим складом, який ви матимете задоволення споглядати при першому ж пранні. Як правило, такий одяг копіює дизайн з відомих марок, і для більшої переконливості забезпечується гучним ім'ям якого-небудь італійського або французького бренду.

Якщо добре пошукати, то можна знайти і зовсім чарівну підробку, над якою ви сушитимете голову: як такий шедевр міг попасти на ці ринкові розвали, маючи на увазі під цим майстерність китайської швалі, яка ніби сиділа в одному ряду з Вікторією Бекхем на нью-йоркському дефіле Тома Форда.

Що ми отримуємо, купуючи одяг від відомого дизайнера або, відповідаючи на незатихаючі питання - за що ми платимо? Ми платимо за матеріал, що допускає синтетику лише при необхідності, наприклад для збереження форми матеріалу. Ми платимо за якість речі, яка не витягуватиметься і не злиняє після чистки/прання, на якій не порветься підкладка, що не поступається за якістю лицьовій тканині, прослуживши нам не один модний сезон. Ми платимо за ідею, що народилася у креативного дизайнера, визнаного законодавця моди, яку він втілив в плаття, наділивши його своїм фірмовим стилем і баченням вашого нового образу.

Але найосновніше для чоловіків і жінок, які приохотилися до брендового одягу, - це статус і впевненість, які він їм дає, а це вже немало. Кажуть, що в туфлях за $1000 дівчина відчуває себе на мільйон. Але важливо не помилитися з вибором, купивши «бренд» made in China.

Дизайнерський одяг експерти радять купувати не в торгівельних центрах, а фірмових бутиках, в яких також не слід купувати перше, що потрапило на очі, не оглянувши уважно. Якщо вам доведеться відвідати європейські столиці, то не упускайте можливості придбати розкішні речі з минулих колекцій найбільших світових брендів з великою знижкою. Наприклад, сток-магазини Парижа пропонують дизайнерський одяг з 30-50% знижкою, яка може збільшуватися в період розпродажів. Це можуть бути як бутики з частинами нерозпроданих колекцій, так і магазини секонд-хенд, що пропонують марки класу «люкс».

Проте пам'ятайте, що майже безкоштовні речі іменитих марок, якими, нібито завалені підпільні склади - красивий міф для тих, що понад усе бажає заощадити. Популярні сьогодні інтернет-сайти, пропонуючі «конфіскати відомих брендів» швидше за все продадуть вам імітації або дешеві підробки.

Молодіжний стиль одягу: відео

Додати коментар/відобразити коментарі