Будинок моди Hermes

Hermes - одяг
Hermes - одяг
Hermes - одяг

Коли ми чуємо відому назву «Hermes», ми уявляємо собі розкішні сумки, знамениті шарфи, стильні записники з дорогої шкіри, парфюмерію і розкішний одяг. Вироби цієї марки - вищий знак якості, який із задоволенням носять найбагатші і знаменитіші люди у всьому світі. Історія цього модного будинку так само цікава, як і речі, які щорік випускаються дизайнерами цієї марки. У 1837 році в Парижі було створено ательє під маркою Hermes. Його творцем був простий майстер шорної справи Тьеррі Ерме, чиє прізвище і дало назву модному будинку. Спочатку фірма Ерме займалася виготовленням вуздечок і сідел, але з часом прийшла до створення модного одягу.

Ательє було успішним, з роками бізнес зростав і розширювався, а в 20-м столітті став легендарним будинком мод Франції. Нащадки знаменитого майстра до цих пір володіють цим бізнесом, що є рідкістю у наш час, адже дома мод часто перекуповуються крупними фірмами, міняються господарі і стиль.

Зараз під маркою Hermes випускаються безліч продуктів. Спочатку це були лише прикраси, парфюмерія, одяг і аксесуари. У 1984 році «Hermes» почав випускати ексклюзивні предмети сервіровки, але ця компанія не забуває свого коріння, тому до цих пір випускає елітне обмундирування для кінного спорту і верхової їзди.

Компанія Hermes володіє сотнями бутиков по всьому світу, де представлені кращі моделі одягу і аксесуарів. В даний момент натхненником і креативним директором цього легендарного будинку моди є відомий Жан Поль Готье, співпрацею з яким власники компанії пишаються.

Канони стилю

Продукція будинку Hermes доступна лише вибраним, за багатьма виробами стоять величезні черги, а замовлення деколи доводиться чекати досить довго, оскільки ця компанія випускає лише ексклюзивні речі, багато яких виготовляється вручну.

Багато хто мріє мати будь-яку річ, випущену в цьому будинку мод, але ціна навіть на найзвичайніший галстук або хустку цієї марки починається від декількох тисяч доларів, тому придбати такий виріб можуть далеко не всі.

Hermes відрізняється тим, що спеціалізується на створенні іменних речей, які згодом стають світовими брендами. Так, наприклад, найзнаменитіші сумки цієї фірми - Birkin, Kelly і Casden - отримали свою назву, завдяки прізвищам щасливців, ради яких були створені перші екземпляри. Ними стали три блискучі світські пані з вищого суспільства: Джейн Біркин, Грейс Келлі і Сюзан Кесден. Вони надихнули дизайнерів Hermes на створення іменних сумок, за якими тепер полюють модниці всього світу.

Для того, щоб зробити одну таку сумку, майстри цілого ательє витрачають більше 25 годин. У тиждень випускається всього 5 таких сумок, тому не дивно, що бажаючим придбати один екземпляр доводиться чекати дуже довго. Інколи виконання замовлення чекають роками, особливо, якщо для матеріалу сумки вибирається екзотична шкіра, яка вимагає особливої виробки. Винятковим правом на покупку такої сумки поза чергою користуються лише зірки кіно, телебачення і шоу-бізнесу, відомі на весь світ. Безумовно, виключення робиться і для монарших осіб, але на світі достатньо багато людей, які можуть дозволити собі таку сумку, при цьому вони вимушені чекати роками для того, щоб нарешті володіти своєю мрією.

Для тих, хто робить попереднє замовлення на виготовлення сумки Casden, дизайнер цієї сумки робить іменний розпис.

Hermes - одяг
Hermes - одяг
Hermes - одяг
Hermes - одяг
Hermes - одяг
Hermes - одяг
Hermes - одяг
Hermes - одяг
Hermes - одяг
Hermes - одяг

Hermes - одяг
Hermes - одяг
Hermes - одяг
Hermes - одяг
Hermes - одяг
Hermes - одяг
Hermes - одяг
Hermes - одяг
Hermes - одяг
Hermes - одяг

Знамениті шарфи Hermes коштують від 600 доларів за штуку і фігурують в багатьох популярних фільмах. Сотні жінки по всьому світу зробили їх відмінною рисою свого індивідуального стилю.

Постійними клієнтами модного будинку Hermes є Сандра Баллок, Софія Коппола, Николь Річи, Демі Мур, Ліндсей Лохан, Кейт Мосс, Вікторія Бекхем і Сара Джесіка Паркер. Тисячі жінок всього світу мріють розділити можливість користуватися приголомшливими виробами від Hermes нарівні з дивами шоу-бізнесу, але, на жаль, для більшості ця мрія так і залишиться нездійсненною.

Підготовано по зовнішнім джерелам.

Додати коментар/відобразити коментарі