Жіночі корсети та бюстьє: кращі друзі дівчат?

корсет жіночий
Бюстьє
Бюстьє

Замислюючись про цю деталь жіночого гардероба, більшість жінок уявляють собі щось незручне, не досить практичне і взагалі ніяк йому не відповідне. Але це далеко не правда. Правда полягає в тому, що правильно підібране бюстьє з еластичного сучасного матеріалу може бути дуже зручним, а для особливого випадку і особливого одягу - просто незамінним. Бюстье до цих пір вважається одним з фаворитів в світі незвичайної, приголомшуючої своєю сексуальністю білизни.

Сексуальне бюстьє без лямок може бути ще і дуже функціональним. Крім того, що воно найчастіше буває без лямок, бюстьє добре личить і під щільно облягаючий одяг. Бюстье допоможе вам досягти того самого бездоганно жіночного силуету з тонкою талією і високими грудьми, про який так часто говорять в ток-шоу типу «Зніміть це негайно!». Інколи бюстьє помилково називають корсетами через їх утягуючу властивість. Вибираючи корсет або бюстьє без бретелей, зверніть особливу увагу на шви і матеріал, - адже така білизна дуже щільно прилягає до шкіри. Перевірте, як виглядає ваша фігура вище і нижче за бюстьє. Аби фігура виглядала гармонійно, краї бюстьє не повинні як би втягувати ваш природний силует всередину: головне - не максимально тонка талія, а природність.

Спробуйте і бюстьє з лямками, особливо якщо лямки можна по-різному закріплювати або зовсім знімати за бажанням. З бюстье ви зможете носити будь-які обтягуючі брюки, і вам не доведеться хвилюватися за ремінь, що дуже врізається у вашу талію. Знайдіть відповідне бюстье, і, можливо, ви відчуєте, що прийшов час підібрати до нього ті самі шалено сексуальні панчохи з швом ззаду.

Один з відмінних приводів одягнути бюстье - ваше весілля. Весільне плаття ретельно підібране, і воно прекрасне. То хіба ви хочете, аби під ним був якийсь старий бюстгальтер? Спеціальне весільне бюстьє, підібране не менше ретельно, чим плаття - вірне рішення. Залежно від фасону плаття бюстьє може бути без лямок або з відкритою спиною, найчастіше біле або кремове, в тон плаття або вашої шкіри. Бюстье допоможе вам не лише підкреслити свою красу під дивним платтям, але і відчути себе сексуальніше. Лише уявіть, як зведете з розуму чоловіка в медовий місяць, продовжуючи носити запаморочливі бюстьє і корсети...

Бюстьє
корсет жіночий
Бюстьє
корсет жіночий
корсет жіночий
Бюстьє

Так-так, сексуальна білизна в розумінні чоловіка - це бюстьє. Саме така білизна - улюблений костюм спокусливих екзотичних танцівниць. Спробуйте замовити найсексуальнішу білизну в асортименті салону вишуканої білизни - і ви неодмінно зустрінетеся з бюстьє. Всілякі, яскраві і стримані, з швами і стрічками, всі вони немов говорять: «Давай повеселимося цієї ночі». Інший випадок, коли бюстьє виявляється доречним не лише під одягом, але і замість нього... ні, не лише спальня, але ще і костюмована вечірка або Хеллоуїн. Костюм спокусливої служниці-француженки обов'язково включає топ, стилізований під бюстьє. Цей аксесуар може допомогти вам створити костюм середньовічної відьми, що складається з блузи з широкими рукавами, надітої під бюстье, і довгої спідниці. Одним словом, ви ніколи не помилитеся, якщо купите бюстье, сподіваючись внести різноманітність до свого життя. Екзотична розкішна білизна залишить вас у виграші в будь-якому разі.

Як підібрати та носити корсет: відео

Додати коментар/відобразити коментарі