Чоботи осінь-зима 2013-2014

Схоже, взуття стає самостійним елементом стилю - в усякому разі, про це свідчать колекції взуття останніх років. Модний сезон осінь-зима 2013-2014 відкривають перед модницями величезне поле для застосування свого вишуканого смаку і багатої фантазії в створенні стого стилю.
У моді ботильони, короткі чобітки до коліна і ботфорти. І якщо всі три силуети нам давно знайомі, то сучасні тенденції дозволяють поглянути на це взуття з іншої точки зору.
Досить гучно заявляють про себе облягаючі довгі ботфорти. Будуть модними ботфорти чорного кольору, виготовлені з натуральної шкіри, а також ботфорти з широкими халявами.

Чоботи осінь-зима 2013-2014 - 1

Каблук може бути невисоким, широким і зручним - що, втім, не виключає ботфорти на високому стійкому каблуці, на шпильці, на платформі, а також - на «суцільній підошві», де каблук зливається з платформою. Витончені лінії і дивні елегантні вирізи роблять таке взуття дуже стильним. Змішення стилів дає дуже несподіваний, естетичний ефект і буде дуже модним в сезоні, що настає.

Чоботи осінь-зима 2013-2014 - 7

Дуже модним буде поєднання шкіри на чоботях з верхом-сіточкою. Модель виглядає прозорою, легкою, сексуальною і сміливою, її можна сміливо поєднувати з мереживами, шкірою, романтичним кроєм платтів.

Чоботи осінь-зима 2013-2014 - 8

Елегантно виглядає текстильна обробка на шкіряних чоботях - наприклад, у верхній частині халяви. Хутряна облямівка робить чобітки вельми привабливими і аристократичними. Хутряні чобітки з яскравого, довгого забарвленого хутра, з мінімумом шкіряної поверхні нагадають про культуру кафе-шантану, про богемну атмосферу початку минулого століття, яка відрізнялася особливим шиком, розкішшю і витонченістю.

Чоботи осінь-зима 2013-2014 - 9

Модними будуть чоботи з яскраво акцентованими крупними деталями у вигляді пряжок, замочків-молній, гачків. У моді чоботи на шнуруванні, причому шнурування від верху до самого носка. Інколи шнурування стає основною деталлю у взутті, тоді як традиційні шкіряні поверхні мають вирізи, а інколи і скорочені до мінімуму.

Наймодніші матеріали - шкіра, замша, нубук, які вільно комбінуються з текстилем і хутром. Особливу увагу дизайнери звертають на деталі в обробці взуття: оригінальна фурнітура, замки, пряжки, декоративна обробка принтами і інкрустаціями - все це дуже модно, а головне - красиво і жіночно.

Чоботи осінь-зима 2013-2014 - 3

Дивні, складні фігурні вирізи на шкіряних чоботях, аж до того, що частина ноги буде оголеною - припадуть до смаку зухвалим, вельми радикальним в питаннях моди, кокетливим і стильним жінкам. Дорого, розкішно, і можливо, не зовсім практично - але естетично переконливо і, звичайно ж, вражаюче. Інколи чобітки здаються невагомими, інколи їх навіть важко назвати чобітьми, ботфортами або ботильонами: вирізи на взутті роблять це взуття схожим на босоніжки, псевдо-античні сандалі, що обплітають всю поверхню ноги тонкими ремінцями.

Чоботи осінь-зима 2013-2014 - 4

Ультрамодне поєднання двох контрастних кольорів в одній парі взуття, а також кардинально різних матеріалів додасть свіжість і оригінальність будь-яким чоботям - цього сезону можна комбінувати все із всім!
Супер-модними будуть принти і різні інкрустації, прикраси ботильонів, чобіт і ботфортів вишивками, пайетками, стразами, штучними перлами, бісером. «Бойове розфарбовування» взуття може бути практично будь-яким: від анімалістичних узорів, що імітують забарвлення тварин, - леопардів, рептилій, до квіткових, етно-фольклорних орнаментів і графічних малюнків зі всілякою смисловою символікою. Ці моделі виглядають дуже нарядно і здатні самі по собі створити ексклюзивний стиль.

Чоботи осінь-зима 2013-2014 - 5

Чоботи осінь-зима 2013-2014 - 6

Модне взуття допускає найнесподіваніші комбінації матеріалів, пікантне поєднання деталей з різних стилів. Колірні рішення всілякі: від традиційних чорних чобіт - до ясно-бежевих , від натуральної «шкіряної» гамми - до яскравих, соковитих тонів модного спектру: синіх, гранатово-червоних, сріблястих. Контраст кольору - ще одна «модна фішка» сезону.

Отже, сміливо приступаємо до пошуку потрібних чобіт, які прикрасять ваш гардероб і зігріють в холодну Восени погоду.

Sоurcе аllmоdа.nеt

Додати коментар/відобразити коментарі