Чоловіча мода 2013 (30 фото)

Недавно пройшли покази моди осінньо-зимового сезону 2012-2013 в Мілані і Парижі, під впливом яких чоловіча мода 2013 придбала чіткіші тенденції. Епатаж майже закінчується, і починається переосмислення класики в чоловічій моді поточного сезону.

Чоловіча мода 2013

У чоловічому гардеробі переважає класика, наголошується чітке розмежування між одягом для офісу і для відпочинку.

Дизайнери пропонують носити класичний костюм поверх водолазки і трикотажного джемпера. Інколи сорочка абсолютно відсутня, і її місце займають трикотажні речі.

Колірна гамма - спокійна: чорні, темно-сині, коричневі, сірі і білі тони. Паризький тиждень чоловічої моди на осінь-зиму 2012-2013 підвів тенденції моди для чоловіків до радикалізації іміджу сучасного чоловіка.

Модні колекції 2013

Основним напрямом стала колекція від Yves Saint Laurent, що є класикою в стилі The Beatles: строгі костюми з сорочками і водолазками, доповнені вузькими галстуками, за прикладом 60-х років.

Чоловіча мода 2013

Класичні костюми, двобортні піджаки, картаті брюки є гармонійним образом як в індивідуальному використанні, так і в комплекті. Черевики в стилі мілітарі виділили колекцію особливим чином, поєднуючись з діловими костюмами і стилем “casual".

Чоловіча мода 2013

Новий директор будинку моди Thierry Mugler, Нікола Формічетті, представляючи авторське дефіле, створив дійсну сенсацію Haute couture на паризькому показі. Дизайнер отримав широку популярність у сфері створення революційної тенденції після підготовки вбрань для нового іміджу співачки Леді Гага.

Чоловікам від будинку моди Thierry Mugler пропонуються костюми в темних тонах, оброблені латексом і пластиком, а також чорні пальта вільного крою з рукавичками до ліктів.

Чоловіча мода 2013

Масову увагу привернула ще одна колекція - від знаменитого дизайнера John Galliano. Вона створена під враженням іміджу всіма відомого балетного артиста Рудольфа Нурієва. Показ був організований з відтворенням в залі атмосфери сибірського снігопаду.

Джон Гальяно - автор моделей хутряних виробів, вишитих шалей, відкритих светрів, шерстяних трико тонкої фактури, шкіряних курток з утепленням, довгих шарфів з шовку.

Чоловіча мода 2013

Дизайнери всесвітньо відомого бренду Corneliani, показ якого відбувся в числі перших, працюють з мінімумом деталей, в їх колекції представлена гамма з чорних і сірих тонів. Основний напрям осінньо-зимового гардероба - двобортні піджаки і пальто з широкими полами, аксесуари-шарфи кільцями, а також сумки-баули.

Чоловіча мода 2013

Costume National Homme представляв стиль міського обивателя, що відрізняється вираженою свободою образу. За версією CNH, мода для чоловіків 2013 досить вільна, враховуючи пуловер поверх голого тіла, або піджак на майку.

Чоловіча мода 2013

Брюки можуть бути розкльошеними або бути завуженими донизу. Доповнює імідж клатч або папка в руках.

Чоловіча мода 2013

Bottega Veneta скромно доповнив покази Milano Moda Uomo своєрідною яскравою ноткою. У колекціях переважав помітний помаранчевий і приглушений синій в комбінації з основою палітри - чорним і сірим асфальтового відтінку.

На місце класичної «трійки» претендувала некласична «четвірка», у складі якої були брюки, подовжений піджак, коротка куртка-піджак, оформлена вузькими лацканами і сорочка.
Сара Бертон, що поважає традиції бренду Alexander McQuеen, твердо вирішила підкоригувати відомий бренд, сповнений романтизмом і історизмом, віянням актуального зараз стилю мілітарі. Колекція як і раніше заслуговує на високі оцінки за якістю виконання, а нововведення Сари відкривають імідж сучасного англійського денді з несподіваного боку.

Чоловіча мода 2013

Мартін Белл в своїй колекції для будинку Versace відмітився інноваційними ідеями. Монохромна колірна гамма підкреслила блискучі моделі автора, виконані з трикотажу і стьобаної шкіри, трикотажу, обробленого шкіряними вставками. Прінти 3D стали прикрасою оригінальної шкіряної колекції.

Велика частина чоловічих силуетів - це класичні колекції. Інколи її доповнюють спортивні елементи, наприклад, кеди з високим шнуруванням, стильні бушлати, толстовці, пуловери і пуховики.

По матеріалам раssіоn.ru

Додати коментар/відобразити коментарі