Чоловіче взуття зима 2013


Колекції чоловічого взуття зими 2013 успішно спростовують усталену думку про непорушність традицій в чоловічій моді. Актуальні тенденції сезону заохочують фантазію, і дизайнери представили багато цікавих рішень чоловічих чобіт і черевик, не порушивши при цьому мужності моделей.

  Чоловіче взуття зима 2013

Ann Demeulemeester, Gareth Pugh (Гарет Пью), Damir Doma, Balmain (Бальма) (4,5)

Високі чоловічі чоботи - тренд чоловічого взуття майбутньої зими, в якому виразно прослідковується вплив модного стилю мілітарі і ретро. Чоловічі чоботи традиційної довжини також актуальні. Халява може бути вільною або облягаючою ногу, в підошва - стандартною або з глибоким рифленим малюнком.

  Чоловіче взуття зима 2013

Gilded Age, Dolce & Gabbana (Дольче & Габбана), Timberland

Одній з найпопулярніших моделей чоловічого взуття для зими стали високі масивні черевики на шнуровці. У новому сезоні актуальні одвороти з хутра, тканини, шкіри і в'язаного полотна. Окрім традиційної і рифленої підошви, в моді чоловічі зимові черевики на плоскій платформі.

  Чоловіче взуття зима 2013

John Varvatos, Ralph Lauren (Ральф Лаурен), Balmain (Бальма), Rocco P.

Для колекцій чоловічого взуття зими 2013 дуже актуальне шнурування, блискавки і ремінці з металевими пряжками. Вони можуть мати виключно декоративну роль або також бути функціональним елементом моделей. Ряд дизайнерів пропонує моделі чобіт, в яких застібка-блискавка розташовується ззаду, на запятці. Цікаві моделі чобіт з двома блискавками.

  Чоловіче взуття зима 2013

Bally (Беллі), Dolce & Gabbana (Дольче & Габбана), John Varvatos, Richard Chai, Hogan Rebel

У новому сезоні для створення своїх моделей дизайнери використовують шкіру, велюр, нубук, замшу, хутро, тканини і в'язане полотно. Дуже актуальний ефект поношенності, який застосовується як для гладкої шкіри, так і для бархатистих матеріалів. У моді комбіновані моделі, що поєднують різні фактури матеріалів.

  Чоловіче взуття зима 2013

Versace (Версаче), Ann Demeulemeester, Dr. Martens, Rocco P., John Richmond (Джон Річмонд)

Чорний, коричневий, бежевий і сірий - традиційні кольори чоловічого взуття. Окрім них, в новому сезоні актуальний гірчичний, бордовий, оливковий, смарагдовий і синій. У комбінованих моделях чобіт і черевик часто використовуються шерстяні тканини з абстрактним або геометричним принтами. У моді колірні блоки і оригінальна обробка: строчка, аплікації, анімалістичні і етнічні малюнки.

Використано матеріали сайту verystylish.ru

Додати коментар/відобразити коментарі