Чоловічі брюки

Чоловічі брюки
Чоловічі брюки
Чоловічі брюки

Брюки - базова і основна деталь чоловічого гардероба. Якого б стилю не дотримувався джентльмен, скільки років би йому ні було, брюк у нього завжди декілька пар, в одному стилі чи у декількох, які він носить відповідно до різних життєвих ситуацій.

Якого б стилю брюки не вибрав для себе чоловік, він повинен переконатися, що сидять вони на нім ідеально, тому що немає нічого жахливішого і безглуздішого, чим погано підігнані по фігурі, занадто вузькі чи надмірно широкі брюки. Вони псують загальну картину іміджу і не дають жінці роздивитися, що за прекрасний принц ховається за всім цим одіянням.

Брюки вибираються відповідно до зросту. Правильні брюки закривають взуття, але при цьому не утворюють гармошку, що понуро спадає на підлогу. Аби вибрати більш-менш відповідну довжину, необхідно в брюках зробити свій звичайний по ширині крок, і якщо при цьому стає видимою шкарпетка, це значить довжина недостатня. Одворот, передбачений на брюках не повинен перевищувати 3-4 см. Спереду брюки покривають верхню частину туфель, утворюючи незначний злам, а ззаду вони доходять до каблука. Задня частина класичних брюк повинна прилягати щільно, не обтягувати, але і не сидіти занадто вільно, не утворюючи складочок. Пахова зона не має бути занадто перетягнута, але і яскраво виражених «міхурів», якими часто грішать брюки для повних чоловіків, бути не повинно.

Що стосується кишень, до яких звикли чоловіки, то тут можна вибирати у відповідності з чоловічим стилем і призначенням брюк. Вертикальні прорізні кишені, зроблені на шві, характерні для класичних моделей із стрілками. Ключі, гаманець і різні корисні дрібниці туди краще не класти - негарно і навіть неохайно це виглядає. Чітко змальовані кишені, на яких загострив увагу дизайнер, сподобаються шанувальникам молодіжного стилю, особливо якщо брюки мішкуватого крою.

Тканина чоловічих брюк також з часом стає настільки всілякою, що прибічникам сіро-чорної класики залишається дивуватися і тихо заздрити більш розкутим модникам. Льон і бавовна, традиційні для спекотного літа, добре виглядають як в задушливій клітці офісу, так і на неформальній прогулянці в місті. Твід і шерсть зігріють в зимові дні і вечори, особливо добре відчуваючи себе як у вигляді звичної «ялиночки», так і у виді модної тепер в чоловічому гардеробі клітки. Вони добре виглядають в незмінному прямому варіанті з «стрілками». Популярна модель брюк-сигарет, які уживаються в різних інтерпретаціях стилю casual, дуже добре переймає на себе нову тенденцію - брюки з велюру, оксамиту, які за рахунок своєї текстури не потребують ні додаткових узорів, ні декоративних елементів.

Останні колекції модних дизайнерів довели, що саме облягаючі «сигарети» або щільно прилеглі прямі моделі сьогодні найбільш актуальні. На цьому наполягає Dior, а також Christian Lacroix і Thierry Mugler, де окрім вузьких брюк на модний олімп звели «банани» - широкі моделі в складку в області поясу, такі брюки звужуються донизу. Супервузькі брюки запропонували Gucci. Треба визнати, що їх варіант, більш близький до лосин, навряд чи знайде великий відгук в консевативних розумах середньостатистичних чоловіків, але тенденція задана - ширина зменшується.

Колір чоловічих брюк - це спокійна гамма, що не перекрикує інший одяг, інші деталі костюма , залишаючи їм право домінувати. Осінні теплі відтінки коричневого так чи інакше протягнули через більшість дефіле 2010 року. Холодний синій, антрацит і канонічний чорний - також сьогоднішня чоловіча мода брюк, яку повною мірою втілював показ Calvin Klein. @md

Як вибрати костюм: відео

Додати коментар/відобразити коментарі