Чоловічі джинси 2012: повернення до основ

чоловічі джинси 2012
чоловічі джинси 2012

Джинси - універсальний предмет чоловічого гардероба, одна з основ стилю casual, яка, по суті, ніколи не виходить з моди, як би не мінялися актуальні тенденції в чоловічій моді. Тренди, що змінюють один одного, за великим рахунком, не роблять на базовий чоловічий гардероб жодного впливу - хіба що класичні прямі джинси час від часу змінялися ледь завуженими, темні - світлими, строгі, в стриманому, консервативному стилі - бунтарсько-рваними.

Темні джинси

Хоча весінньо-літній сезон, здавалося б, передбачає ключову роль світлого денима, в сезоні весна-літо 2012 модні дизайнери основну увагу приділили створенню стриманих і навіть строгих джинсів темних кольорів. У колекції чоловічого одягу Christian Lacroix весна-літо 2012, створеною без участі самого Крістіана Лакруа новими дизайнерами французького будинку, представлена, мабуть, ідеальна версія темних чоловічих джинсів. Класичні прямі темно-сірі джинси, що гармонійно поєднуються з легкими, по сезону, замшевими куртками в спортивному стилі. А в колекції John Richmond темні джинси за рахунок особливого крою і забарвлення матеріалу практично невідмітні від брюк. Одним з найцікавіших і незвичайних рішень став деним з колекції Bottega Veneta сезону весна-літо 2012 - стандартні темні джинси повністю, від поясу до низу штанин, закриває абстрактний багатоколірний принт. А британський модний бренд Burberry пропонує в новому сезоні приміряти трохи завужені темні джинси.

Консерватори - увага!

Для тих чоловіків, які з побоюванням відносяться до еспериментів модних дизайнерів з чоловічим гардеробом, сезон весна-літо 2012 стане справжнім святом - центральне місце в дизайнерських колекціях займають джинси в класичному стилі, - вільні, але не мішкуваті, темні, трохи витерті на колінах. Такі моделі, наприклад, запропонували в своїх колекціях весна-літо 2012 американський модний бренд Calvin Klein і, на подив, Жан Поль Готье, хоча для французького дизайнера звернення до класики чоловічої моди взагалі-то не властиві.

Світлі літні джинси

Світлий деним в дизайнерських колекціях сезону весна-літо 2012 відійшов на другий план - джинси ясно-блакитного кольору, настільки, здавалося б, характерного для теплого сезону, в нових колекціях можна буквально перерахувати по пальцях. Це, в першу чергу, нова колекція D&G, де світлі джинси відтіняють, балансують строкаті принти сорочок, і колекція Iceberg, де світлі джинси вдало контрастують з джинсовими ж сорочками з тонкого матеріалу, але темного забарвлення.

Модні джинси: підвертати чи ні?

Ще одним цікавим напрямом в колекціях чоловічого одягу сезону весна-літо 2012 стали джинси укорочені, підвернуті до щиколотки - оптимальне втілення молодіжного, трішки бунтарського стилю. Такі моделі продемонстрували на подіумі Дінів і Ден Кетени, беззмінні дизайнери модного бренду DSquared2 - вони пропонують носити підвернуті джинси з високими кедами. Підвернуті джинси у поєднанні з сорочками в крупну різноколірну клітинку служать створенню по-літньому розслабленого молодіжного образу в колекції американського бренду J.Crew.

чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012 чоловічі джинси 2012

Подвійний деним

Ще декілька сезонів назад модні дизайнери в черговий раз нагадали своїм багаточисельним прихильникам про таке явище, як «подвійний деним» - поєднання декількох предметів джинсового одягу, яке з розряду модних помилок перейшло в категорію самих трендових поєднань. У сезоні весна-літо 2012 про «подвійний» дениме нарешті пригадали і дизайнери чоловічого одягу: тепер чоловічі джинси сміливо можна надівати під джинсову ж куртку. Одним з основоположників тренду став дизайнерський дует Dolce & Gabbana - в колекції D&G весна-літо 2012 дизайнери знайшли місце світлим, витертим джинсам і сорочкам з тонкого денима в «ковбойському» стилі. Більш того - в деяких ансамблях поєднуються одночасно світлі тонкі джинси, дуже тонкі джинсові сорочки і поверх цього поєднання - блейзер із строкатими узорами. «Подвійний деним» виявився на подив популярним рішенням в дизайнерських колекціях сезону весна-літо 2012 - окрім D&G, стильні варіанти такого поєднання можна зустріти в колекціях Bottega Veneta та Calvin Klein.

Як вибрати джинси: відео

Додати коментар/відобразити коментарі