Модні чоловічі джинси: стилі та бренди

Чоловічі джинси
модні чоловічі джинси

Близько 300 року нашої ери у французькому місті Німі було виготовлено полотно «Serge de Nimes» , саржу з Німа, яке через півтори тисячі років стало відоме як «De Nimes» (denim), з якого почали шити перші джинси. Близько 1492 року експедиція Христофора Колумба вирушила на пошуки таємничої Нової Індії під вітрилами, зшитими з денима. І відкрила Америку, що згодом подарувала всьому світу джинси. Спочатку джинси були лише чоловічим робочим одягом, але носка та надійна тканина почала завойовувати подіуми.

Джинсових брендів зараз багато, але справжніх джинсових королів можна перелічити на пальцях однієї руки (ну добре - двох). Calvin Klein ввів поняття джинс-сексі як для чоловіків, так і для жінок, а також «відкрив» чорні обтягуючі штани. Levis були найпопулярнішим джинсовим одягом до появи дизайнерських моделей. Дивно, чому Tommy Hilfiger до цих пір не став популярним на теренах колишнього СНГ? Його ідея поєднання синього, червоного і білого проста і геніальна, а одяг, що виходить під цією маркою досить недорогий. Guess - в міру дорогі, але дуже популярні серед молоді джинси. Втім, моделі для людей середнього віку зустрічаються теж дуже часто. Lee, Levi Strauss, Wrangler носять зараз по всьому світу, і ці джинси стали одним з показників джинсової якості.

Джинси носять не лише прості люди, але і зірки. Серед чоловіків, наприклад, Бред Пітт, Джорж Клуні, Леонардо ДіКапріо, Метью Фокс і Девід Бекхем з'являються на багатьох заходах в джинсовому одязі. Втім, далеко не завжди джинси доречні. На урочисті заходи значно більше личить класичний костюм, фрак або смокінг. Як же носити джинси? А головне, з чим?

Джинси із строгими туфлями носять, якщо це модні молодіжні туфлі. Але набагато краще личать черевики або спортивне взуття. Класичні туфлі не найкраще доповнення для «вуличного» одягу. Джинси з галстуком перетворюють чоловіки в студента. В будь-якому разі, це точно не буде офіційним стилем, як би не хотілося чоловікам ходити в улюблених джинсах і виглядати при цьому досить офіційно.

Джинси з джинсовою сорочкою, білою футболкою (у варіаціях з написами) і спортивним взуттям - ідеальний американський варіант одягу. Так джинси можна і потрібно носити. Якими при цьому вони будуть - неважливо. Та варто назавжди запам'ятати, що стрілки на джинсах не наводяться. І одного разу створені прасуванням стрілки можуть зіпсувати джинси назавжди.

Купуючи джинси, варто звернути увагу на картонну етикетку, прикріплену до штанів: на ній зазначений стиль або крій, і якщо ви вибирааєте собі певну модель, то по етикетці вам легше орієнтуватися.

  • Baggy style (мішкуватий стиль) - «реперські» штани із дещо спущеною талією, широкі і мішкуваті. Варіації: безліч кишень, різних принтів і написів. Купуються зазвичай на пару розмірів більше за необхідний.
  • Country style (Boot cut, стиль кантрі, кльош) - серед чоловіків був модний в хіпповські 70-і, але пізніше він знову повертався на подіуми, хай і не в такому екстремальному варіанті, як під час свого розквіту.
  • Easy (comfort) style (вільний, комфортний стиль) - вільно облягає тіло, зберігаючи автентичний крій і легкість руху.
  • Job style (робочий стиль) - відрізняється великою кількістю кишень для робочого інструменту і спеціальними лямками для підвішування великогабаритного інструменту. У повсякденному житті дуже зручні для прогулянок з дітьми - є куди скласти дрібні іграшки і все необхідне, а за лямки дуже зручно триматися маленьким дітям.
Чоловічі джинси
модні чоловічі джинси
Чоловічі джинси

модні чоловічі джинси
Чоловічі джинси
модні чоловічі джинси

Чоловічі джинси
модні чоловічі джинси
чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси чоловічі джинси
  • Loose style (просторий стиль) - джинси, просторі в кроці і стегнах, донизу розширюються настільки, що часто прикривають взуття. Більше відносяться до підліткового одягу.
  • Slim style (обтягуючий стиль) - завужені донизу джинси, найчастіше виконані з денима з додаванням стрейнча. Еластичні, зручні, дуже добре сидять і вельми сексуальні.
  • Regular (old) style (звичайний, старий стиль) - класичні «п'ятикишенькові» джинси, брючини яких або прямі, або дещо завужені донизу. Сидять на тілі дуже щільно, але часто утрудняють рухи: у них, як мовиться, «ні сісти, ні встати». Проте вони при цьому вельми стройнять чоловічу фігуру. @md

Джинси: поради, тенденції, історія

Додати коментар/відобразити коментарі