Чоловічі годинники 2013


Чоловічий годинник неодмінний атрибут стилю. Класичний годинник ніколи не виходить з моди, але модель з нової колекції може підкреслити важливу здатність сучасного чоловіка - бути актуальним і йти в ногу з часом. Колекції чоловічого годинника 2013 здатні запропонувати моделі на будь-який смак, що відповідають останнім модним тенденціям.

 Чоловічий годинник 2013

John Galliano (Джон Гальяно), Louis Vuitton (Луі Віттон), Rolex (Ролекс), Welder (Велдер), Devon (Девон), Marc Jacobs (Марк Якобс)

Найактуальніші стилі нового сезону артдеко, оновлена класика, ретро, спорт і сафарі. Колекції чоловічого годинника пропонують великий вибір моделей, від вишуканих хронометрів в стилі ретро, до яскравих спортивних і оригінальних цифрових моделей.

 Чоловічий годинник 2013

Welder (Велдер), Breguet (Брегет), Bvlgari, Louis Vuitton (Луі Віттон), Devon (Девон)

Один з трендів сезону це технологічний чоловічий годинник з прозорим циферблатом, що демонструє красу внутрішнього механізму. Такі моделі дуже цікаво виглядають і зустрічаються в багатьох колекціях відомих дизайнерів.

 Чоловічий годинник 2013

Michael Kors (Мішель Корс), Boucheron, Velder (Велдер), Bvlgari, Armani (Армані), Movado (Мовадо)

Годинник чорного або білого кольору, а також моделі з контрастним поєднанням цих кольорів гарячий тренд нового сезону як для колекцій чоловічих, так і жіночого годинника 2013.

 Чоловічий годинник 2013

Alessandro Baldieri (Алессандро Бальдієрі), Breguet (Брегет), Rolex (Ролекс), Movado (Мовадо), Louis Vuitton (Луі Віттон), Omega (Омега)

Окрім контрасту чорного і білого, не менш актуальні яскраві колірні поєднання і акценти з використанням червоного, синього, зеленого, помаранчевого і жовтого кольорів. Деякі моделі поєднують в собі більше двох кольорів відразу.

 Чоловічий годинник 2013

Tissot (Тіссот), Omega (Омега), Alessandro Baldieri (Алессандро Бальдієрі), Louis Vuitton (Луі Віттон), Michael Kors (Мішель Корс), Tendence

У моді металевий годинник різних відтінків і їх поєднань, а також кольорові моделі актуальних кольорів сезону - червоного, коричневого, бордового, оливкового, смарагдового, синього, жовтого і помаранчевого.

 Чоловічий годинник 2013

Rolex (Ролекс), Louis Vuitton (Луі Віттон), Michael Kors (Мішель Корс), Tissot (Тіссот), Boucheron, Marc Jacobs (Марк Якобс)

Серед матеріалів для ремінців чоловічого годинника 2013 зустрічається метал, пластик, а також шкіра, особливо популярна шкіра крокодила і її імітації.

Використано матеріали сайту verystylish.ru

Додати коментар/відобразити коментарі