Чоловічі окуляри літо 2014

Основні відмітні особливості колекцій чоловічих сонцезахисних окулярів літо 2014 - оригінальне виконання і значна кількість модних трендів, запропонованих дизайнерами. Серед моделей зустрічаються варіанти на будь-який смак, проте класичних окулярів, в традиційному розумінні, серед них зовсім небагато.

Чоловічі окуляри літо 2014

Dolce & Gabbana (Дольче & Габана), Louis Vuitton (Луі Віттон), Trussardi, Damir Doma

Одними з найпопулярніших моделей чоловічих сонцезахисних окулярів як і раніше залишаються вайфарери і авіатори. Не дивлячись на те, що моделі відносяться до напряму ретро, їх виконання в більшості випадків таким назвати досить складно.

Чоловічі окуляри літо 2014

Dries Van Noten, Dior Homme (Діор Омме), Rag & Bone, Ermenegildo Zegna (Ерменеджільдо Дзен'я)

Геометрична форма також як і раніше в моді, але в новому сезоні цей напрям практично повністю за круглою формою стекол. Варіантів оправи до таких моделей досить багато, найпопулярніші з них - класична з металу і товстаа з пластика, повторююча круглу форму або з «котячим» потовщенням з боків.

Чоловічі окуляри літо 2014

Giorgio Armani (Джорджіо Армані), Gucci (Гуччі), Prada, Valentino (Валентіно)

Подвійна перегородка на переніссі - безумовний тренд чоловічих сонцезахисних окулярів нового сезону і ця тенденція актуальна для будь-яких моделей і оправ. Перемички можуть бути будь-якими: металевими, пластиковими або змішаними.

Чоловічі окуляри літо 2014

Agi & Sam, Emporio Armani (Емпоріо Армані) (2,3), Marc Jacobs (Марк Якобс)

Деякі дизайнери пропонують незвичайну форму окулярів, найчастіше, це фантазії на тему захисних спортивних моделей.

Чоловічі окуляри літо 2014

Ermenegildo Zegna (Ерменеджільдо Дзен'я), Kris Van Assche, Rag & Bone, Nicole Farhi

Наступний актуальний тренд чоловічих сонцезахисних окулярів літо 2014 - поєднання світлої оправи і темних стекол. В рамках цієї тенденції можна також виділити окуляри з оправою з прозорого пластика.

Чоловічі окуляри літо 2014

Paul Smith (Паул Сміт) , Dolce & Gabbana (Дольче & Габана), Ports 1961, Giorgio Armani (Джорджіо Армані)

Найпопулярніші матеріали оправ для моделей сезону - метал і пластик, у тому числі прозорий. Також в колекціях зустрічаються комбіновані і оправи з натуральних матеріалів - шкіри і рогові. В цьому випадку вітається будь-яка незвичайна форма оправи.

Чоловічі окуляри літо 2014

Burberry Prorsum, Dior Homme (Діор Омме), Jonathan Saunders (Джонатан Саундерс), Emporio Armani (Емпоріо Армані)

Кольорові лінзи і оправи тон-в-тон, мабуть, найяскравіший тренд нових колекцій. Відтінок стекол може бути темним або світлим, але обов'язково насиченим. Також в моді кольорові дзеркальні стекла, оправа в цьому випадку теж має бути з металевим або дзеркальним блиском. Чоловічі сонцезахисні окуляри з кольоровими стеклами і оправою іншого кольору також зустрічаються, але дуже рідко.

Sоurcе vеrystylіsh.ru

Додати коментар/відобразити коментарі