Чоловічі шорти - демократична основа літнього чоловічого гардероба

чоловічі шорти 2011
чоловічі шорти 2011

Чоловічі шорти: частина костюма?

Незалежно від сезону чоловічий гардероб істотно обмежений і не може похвалитися тією ж різноманітністю стилів і, власне, предметів одягу, яку традиційно можна спостерігати в гардеробі жіночому. Саме тому основа літнього гардероба для чоловіків - це або традиційні літні брюки, або демократичні джинси і, нарешті, шорти. У цьому сезоні модні дизайнери пропонують чоловікам зробити шорти повноцінною основою гардероба і носити їх не лише у поєднанні з футболками або сорочками в стилі casual, але навіть з одягом куди строгіших стилів.

Чоловічі шорти: наймодніші моделі літа-2011

Хоча шорти, здавалося б, настільки проста і буденна деталь чоловічого гардероба, що щось нове придумати вже неможливо, модним дизайнерам це сповна вдалося - не в останню чергу за рахунок використання нових, оригінальних принтів, матеріалів або нестандартного крою. По частині таких нестандартних деталей одним з рекордсменів став італійський модний будинок Dolce & Gabbana, що продемонстрував на подіумі чоловічі шорти в квіточку. Традиційно жіночий узор в інтерпретації італійського дизайнерського дуету на подив гармонійно виглядає і в гардеробі чоловічому - оскільки дизайнери грамотно балансують квіткові узори на чоловічих шортах однотонними футболками або ж сорочками в строгу смужку.

Втім, дизайнери Dolce & Gabbana виявилися далеко не єдиними експериментаторами - нестандартні моделі шортів увійшли до чоловічих колекцій Emporio Armani, Givenchy, Bottega Veneta. Рікардо Тіши, що очолює будинок Givenchy, за прикладом D&G скористався «жіночим» принтом, прикрасивши чоловічі шорти леопардовим візорунком. Італійський дизайнер Джорджо Армані в своїй новій колекції для Emporio Armani представив ще радикальнішу версію цього стандартного предмету гардероба - шорти у поєднанні з обтягуючими легінсами. Ну а дизайнери Bottega Veneta пропонують майбутньою весною приміряти шорти з шкіри.

Не дивлячись на експерименти модних дизайнерів з чоловічим гардеробом, найактуальнішими моделями майбутнього літа для більшості чоловіків залишаються звичайні шорти в стилі casual - прямі, але не дуже широкі, завдовжки до коліна або трохи вище. Вибір принтів дизайнери залишають на розсуд чоловіків - в деяких колекціях переважають шорти класичні однотонні, світлих літніх забарвлень (від світло-сірого до пісочного і світло-коричневого), в деяких - шорти з найрізноманітнішими узорами, від етнічних в стилі колекції Etro до класичної клітки Victor & Rolf.

Чоловічі шорти: частина костюма?

Шорти - це, здавалося б, предмет гардероба украй демократичний: ще декілька сезонів назад неможливо було навіть уявити собі чоловіка в шортах і, наприклад, сорочці з галстуком або костюмних туфлях. Втім, в новому сезоні модні дизайнери намагалися змінити традиційне уявлення про чоловічі шорти - з більшою або меншою мірою успішності. Дуже багато модних брендів пропонують зробити шорти частиною строгого ансамблю - а, можливо, навіть замінити ними класичні брюки від ділового костюма, хоча на настільки радикальну заміну навряд чи вирішаться в найближчому майбутньому.

Як би там не було, моделей шортів в строгому, формальному стилі в нових колекціях сезону весна-літо 2011 представлено в надлишку. Так, наприклад, модний бренд Iceberg продемонстрував на подіумі досить формальне поєднання трикотажного светра і класичних шортів довжиною до коліна з тканини, що нагадує звичайну костюмну тканину і навіть з тим же характерним малюнком в тонку смужку.

чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011

чоловічі шорти 2011 чоловічі шорти 2011

Авангардистський стиль Comme des Garsons цього разу втілився в незвичайній альтернативі класичному костюму - комбінації піджака і чорних шортів довжиною трохи нижче за коліно. Поєднання темного піджака і чорних шортів можна відмітити і в колекції John Rocha, а бренд Marni продемонстрував на подіумі комбінацію шортів і класичної білої сорочки. За створення «костюмної» версії шортів взялися практично всі відомі модні бренди: Cerruti, Armani, Dolce & Gabbana, Victor & Rolf, Rag & Bone - в колекції останнього запропонована, мабуть, найстрогіша версія цього демократичного предмету чоловічого гардероба.

По зовнішнім джерелам

Додати коментар/відобразити коментарі