Чоловічі в'язані шапки 2015

Нові колекції чоловічих в'язаних шапок - це стиль і практичність в "одному флаконі". В'язана шапка заслужила на місце популярного аксесуара через свою здатність додавати ноткуспортивного стилю або художнього безладу . Будь то светр, куртка, пальто або діловий костюм, в асортименті брендових чоловічих в'язаних шапок 2015 безліч відповідних шапок до будь-якого образу сезону.

Чоловічі в'язані шапки 2015

N.Hoolywood, Christopher Raeburn, Thom Browne, Ermenegildo Zegna (Ерменеджільдо Дзен'я), Kenzo (Кензо)

Залишаються в моді традиційні круглі і конусоподібні в'язані шапки з одворотами і без. Форма, об'єм, товщина в'язки і узор в'язаної шапки, - всі ці нюанси мають значення. У новому сезоні, в'язану шапку класичної форми пропонують носити як завгодно: відкривши лоб, насунувши на очі або зрушивши на бік.

Чоловічі в'язані шапки 2015

Alexander Wang (Александр Вонг), Michael Kors (Мішель Корс), Moncler Gamme Rouge, Sibling

В'язана шапка "шкарпетка" - ультра модний аксесуар в новому сезоні, деякі сприймають такі шапки неоднозначно, проте вони незамінні для створення стильного, невимушено-романтичного образу. Шапка "шкарпетка" виглядає артистично і по-хуліганський, головне - дотримуватися пропорції об'єму голови і шапки. Деякі дизайнери пропонують оригінальне і свіже рішення - комбінація в'язаної шапки "шкарпетка" і бейсболки або козирка, також в моді в'язані кепки.

Чоловічі в'язані шапки 2015

Ami, Richard Chai Love, Dsquared2, Bottega Veneta (Боттега Венета), Sibling

Цікава тенденція нового сезону - в'язані шапки з об'ємом у верхній частині. Залежно від костюма і способу носки, такі чоловічі шапки виглядають незвично, з гумором або екстравагантно, зміна образу забезпечується "одним рухом руки ", наприклад, зім'явши верхню частину, насунувши шапку на лоб або, навпаки, на потилицю. Цей модний аксесуар дає можливість мінятися "на ходу".

Чоловічі в'язані шапки 2015

Michael Kors (Мішель Корс), Damir Doma, Iceberg (Айсберг), Rag & Bone, Public School

У моді асиметрія: очевидний приклад - шапка "шкарпетка ", окрім цього, модельєри пропонують носити звичайну в'язану шапку, зрушивши її на одне вухо або асиметрично відігнувши одворот з одного боку. Цей прийом виглядає оригінально і свіжо, образ при цьому виходить з ноткою виклику і без сумніву привертає до себе увагу. Модні в минулому сезоні в'язані шапки з товстої пряжі покинули список трендів, в нових колекціях подібний об'єм зустрічається рідше і досягається багатошаровістю.

Чоловічі в'язані шапки 2015

Dolce & Gabbana (Дольче і Габбана), Tim Coppens, Nicholas K (Ніколас Кей), A.P.C., Rick Owens (Рік Оуенс)

Шлем, балаклава і куфія - невичерпні джерела ідей для чоловічих в'язаних шапок в новому сезоні. У цьому напрямі популярні будь-які варіанти шапок, від традиційних до незвичайних. За винятком балаклави, такі моделі відрізняються ноткою романтики, яка не залишить байдужою прекрасну стать.

Чоловічі в'язані шапки 2015

Christopher Raeburn, Rag & Bone, Bottega Veneta (Боттега Венета), Tim Coppens, Dolce & Gabbana (Дольче і Габбана)

У колекціях чоловічих в'язаних шапок 2015 все частіше зустрічаються моделі з гладкою в'язкою або строгою великою "гумкою ". Тренд минулого сезону - пряжа з ворсом поступилася місцем гладким шерстяним матеріалам, бавовняній пряжі і кашеміру.

Чоловічі в'язані шапки 2015

Ami, Bottega Veneta (Боттега Венета), Ovadia & Sons, Nicholas K (Ніколас Кей), Tim Coppens

В'язані шапки чорного і білого кольору, бежеві і сірі тримають першість по-популярності, також в моді червоний і благородні темні кольори: бордо, синій, фіолетовий, зелений. Деякі модельєри пропонують в'язані шапки з графічним контрастом двох кольорів, наприклад, чорного і білого.

Чоловічі в'язані шапки 2015

Dolce & Gabbana (Дольче і Габбана), Bottega Veneta (Боттега Венета), Mark McNairy New Amsterdam, Kenzo (Кензо), Thom Browne

Однотонні шапки переважають в колекціях, серед моделей з малюнком - в'язані шапки в смужку і строкаті, з абстрактним малюнком або узором на рослинну тему. Як правило, малюнок на шапці поєднується з принтом іншого предмету костюма - светра, куртки, сорочки.

Чоловічі в'язані шапки 2015

Michael Bastian (1,2), Vivienne Westwood (Вів'єн Вествуд), Lacoste (Лакост)

У моді мінімалістичній дизайн, обробка попала в немилість у дизайнерів. Як і в'язка з узором або малюнок, декор в'язаних шапок зустрічається в одиничних випадках: це незвичайні моделі з обробкою помпонами, шапки з нашиваннями, написами або непомітною металевою фурнітурою.

Чоловічі в'язані шапки 2015

Bottega Veneta (Боттега Венета), Michael Kors (Мішель Корс), Dsquared2, Ermenegildo Zegna (Ерменеджільдо Дзен'я), Iceberg (Айсберг)

Модельєри поєднують в'язану шапку зі всім, від джинсів і іншого одягу в повсякденному стилі до ділового костюма. У моді комплекти шапки і светра або кардігана. Колір модної шапки підбирається за принципом поєднання з крупною деталлю костюма або контрасту з взуттям.

Додати коментар/відобразити коментарі