Чоловічі піджаки: на вістрі стилю

Чоловічий піджак
Чоловічі піджаки
модні чоловічі піджаки
Історія піджака прямує в далеке минуле людства. Подібний одяг був знайдений серед останків племен бронзового століття і являв собою подовжені сорочки з рукавами. Виходить, що зручність і практичність піджаків перевірена століттями. При цьому кількість різних моделей піджаків до цих пір вельми всіляка. Це можуть бути легкі шинелі без рукавів або ж куртки і піджаки з довгим рукавом, які не важко сплутати з верхнім одягом.

Класичний піджак - це короткий однобортний або двобортний піджак. Він з'явився в Англії в кінці 19 століття. Перші спроби створити сучасний зручний піджак робилися ще в часи готики, а в епоху ренесансу він став довшим і ширшим. Лише у 17 столітті виникли три основні складові чоловічого гардероба: брюки, жилет і піджак. Піджак став популярним за часів Людовіка 15, називався камзолом і був прерогативою багатих буржуа і дворянства, прикрашався розкішною вишивкою і коштовними каменями.

Потім був винайдений таід - прямий приталений піджак з легкої шерсті, який був досить закритим. У Чехії був популярний кацафірек - короткий чоловічий піджак. Популярним був і залишається козакін, який був одягом мушкетерів Франції, потім він став звичайною курткою з вільними рукавами і довгими полами. Жакет був "винайдений" в 14 столітті, являв собою укорочений варіант верхнього чоловічого одягу, ось він і став зразком для створення класичного піджака.

Вибрати чоловічий піджак не так складно, як може здатися. Потрібно лише буте в курсі маленьких секретів професіоналів, аби завжди знати, що за річ вам пропонують. В першу чергу варто звернути свою увагу на лацкани піджака, саме по ним можна визначити якість виробу. Дійсно хороший піджак має лацкани, які дуже щільно прилягають до бортів. У нижній частині має бути плавний перехід, який закінчується в парі сантиметрів від верхнього гудзика. Відсутність такої витачки говорить про сумнівну якість піджака.

Довжина піджака може бути різною, але класичний піджак традиційно повинен прикривати сідниці. Відхилення від цієї довжини може візуально зменшити зріст. Піджаки спортивного крою, які добре поєднуються з широкими брюками, сповна можуть бути коротше за класичну довжину. Так само, як і редінгот завдовжки до коліна у поєднанні з досить вузькими брюками не зіпсує фігуру.

Хороший піджак повинен облягати спину в районі коміра. При цьому недопустимо утворення зморшок і складок. Піджак може бути з двома шліцами або без них. Якщо вашим сідницям не вистачає об'єму, то шліців може бути один або два. Якщо ж навпаки - присутні досить великі об'єми в цій області, ідеальним буде піджак без них, хай спина залишиться гладкою.

Рукави піджака мають бути нижче зап'ястя при опущених руках. При цьому рукави сорочки завжди повинні виглядати з-під піджака на сантиметр або два. Форма класичного піджака традиційно вільна. Є приталені моделі у японському стилі, але більшість піджаків досить вільні навіть при застебнутих гудзиках.

Матеріал, з якого виготовляється піджак, має бути не менш якісним, чим його крій. Це може бути натуральна шерсть або шерсть з додаванням синтетики, твід, вельвет. Для особливих випадків може використовуватися оксамит, атлас і навіть шовк. Ці піджаки не на кожен день, такі моделі доречні лише на високоурочистих прийомах, весіллях, в клубах, але не в офісах.

Чоловічі піджаки
Чоловічий піджак
Чоловічі піджаки
модні чоловічі піджаки
Чоловічі піджаки
Чоловічий піджак
Чоловічі піджаки
модні чоловічі піджаки
Чоловічі піджаки
Чоловічий піджак
Чоловічі піджаки
модні чоловічі піджаки
Чоловічі піджаки
Чоловічий піджак

Звертайте увагу на шви і підкладку. Шви мають бути рівними, якісними та без ниток, які стирчатимуть, і без проміжків. Підкладка зазвичай гладка, має бути рівною і не виступаючою за границі піджака. Гудзики і інші аксесуари мають бути міцними, відповідними за кольором і стилем.

Чоловічий піджак - це і офіційний, і модний одяг. Він доречний в офісі, на переговорах, на відпочинку і на прийомі. Піджак може стати універсальним, а може бути лише парадним або лише діловим. Сучасний вибір дозволяє придбати піджак, який підійде до будь-якої фігури і до будь-якого випадку і прослужить своєму власнику досить довго.@md

Як вибрати костюм: відео

Додати коментар/відобразити коментарі