Чоловічий спортивний одяг 2013


Одяг в спортивному стилі продовжує бути актуальним не лише для занять спортом, але і в повсякденному житті. Колекції чоловічого спортивного одягу 2013 пропонують безліч цікавих моделей для створення самих різних образів.

  Чоловічий спортивний одяг 2013

Fila (Філа) (1,2), Bottega Veneta (Боттега Венета), Adidas (Адідас) (4,5)

Окрім традиційного спортивного дизайну, серед актуальних напрямів спортивного одягу сезону особливо виділяються класичний ретро-стиль і футуристичний дизайн з яскравими принтами, кольорами і оригінальними рішеннями.

  Чоловічий спортивний одяг 2013

Reebok (Рібок), Puma (Пума), Fila (Філа)

Як і раніше в моді толстовці і куртки з капюшоном і без, на особливу увагу в новому сезоні заслуговують моделі насичених кольорів, їх поєднань або з яскравими акцентами, що не виключає толстовця і куртки пастельних відтінків.

  Чоловічий спортивний одяг 2013

Adidas (Адідас) (1,2,4), Fila (Філа), Craft

У моді традиційні футболки і майки з графічними принтами, актуальний як вільний, так і ергономічний, облягаючий силует, здатний вигідно підкреслити атлетичну статуру.

  Чоловічий спортивний одяг 2013

Adidas (Адідас) (1,2), Fila (Філа), Puma (Пума) (4,5)

Серед фасонів спортивних брюк можна зустріти як вільні, так і облягаючі моделі.

  Чоловічий спортивний одяг 2013

Adidas (Адідас) (1,2), Puma (Пума), Fila (Філа), Reebok (Рібок)

Шорти - загальний тренд сезону і для повсякденного, і для спортивного чоловічого одягу, особливо актуальні фасони вільного крою до коліна і нижче.

  Чоловічий спортивний одяг 2013

Reebok (Рібок), Adidas (Адідас) (2,3), Craft, Puma (Пума)

У моделях чоловічого спортивного одягу 2013 найчастіше використовуються контрастні поєднання кольорів, яскраві акценти і графічні принти. Анімалістічні і квіткові малюнки, на відміну від жіночих колекцій, зустрічаються значно рідше. Наймодніші кольори сезону - чорний, білий, помаранчевий, всі відтінки синього, зеленого, оливкового, червоного і жовтого.

  Чоловічий спортивний одяг 2013

Victor & Rolf, Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо) , Missoni (Міссоні), Adidas (Адідас), Vans & Curtis Kulig

Кросовки і кеди - неодмінний аксесуар спортивного одягу. Окрім моделей для спорту і відпочинку традиційного виконання, дизайнери пропонують оригінальні кросовки і кеди з принтом, декором з аплікацій, написів і перфорації.

Використано матеріали сайту verystylish.ru

Додати коментар/відобразити коментарі