Чорні діаманти

Діаманти завжди в ціні і завжди в моді. Діаманти - кращі друзі дівчат, співала незрівнянна блондинка в американському фільмі. Діаманти можуть дозволити собі далеко не всі, але навіть у вищому суспільстві потрібно блиснути, продемонструвавши витончений смак, прихильність до вишуканої розкоші і елегантності. Для цього чудово підходять чорні діаманти.

Кілька років тому американські дослідники заявили, що чорні діаманти мають позаземне походження. В ході геологічних експедицій в родовище алмазів з'ясувалося, що алмази, з яких потім виготовляються чорні діаманти мають джерело походження, що утворилося на нашій землі декілька мільярдів років назад, у час коли земля посиленно бомбардувалась метеоритами. Що ж, все можливо. Вчені б'ються над загадкою цієї краси, нам же залишається насолоджуватися цим фантастичним породженням природи.

Складно повірити, що не так давно алмаз, з якого роблять чорні діаманти вважався технічною сировиною і коштував всього 10 доларів за 1 карат. Фаваз Груозі, що займає пост глави ювелірного будинку de Grisogono зауважує, що чорний діамант - продукт непростий і на те, аби його огранувати необхідно багато часу і сил. Цей камінь має одну особливість, не властиву іншим своїм родичам, - він відбиває світло лише гранню, інакше він просто не «грає». Алмаз складається з безлічі графітових вкраплень, тому, по-перше, складно розглянути його усередині, по-друге - при ограновуванні він може кришитися. До того ж Груозі говорить про те, що не так просто знайти алмаз придатний для подальшого народження красивого виблискуючого чорного діаманта. Для того, щоб вийшов дійсний витвір мистецтва, з каменем повинні працювати майстер-віртуоз.

Загадка походження, незвичайна структура, незвичайний колір - все це робить чорний діамант предметом гордості його володарів, неодмінним атрибутом розкішного життя, супутником елегантних і стильних мешканців вищого світу.

Чорні діаманти будуть доречні як на жінці, так і на чоловіку. Жіночий образ цей камінь зробить одночасно розкішним і стриманим, чоловікові чорний діамант додасть родзинку, загадковість, неповторну індивідуальність і підкреслить бездоганність стилю його володаря. Прикраса з чорним діамантом, навіть невеликого розміру - вже самодостатній і яскравий аксесуар, здатний прикрасити будь-який туалет і зробити його святковим, навіть якщо діамант у кільці простого дизайну. У цьому і гідність каменя - притягувати до себе увагу вже за рахунок своєї приналежності до вищого класу.

Чорні діаманти
Чорні діаманти
Чорні діаманти
Чорні діаманти
Чорні діаманти
Чорні діаманти
Чорні діаманти
Чорні діаманти

Найвідомішим вважається чорний діамант під назвою Korloff Noir, вагою в 88 карат, що виблискує 57 гранями синяво-чорного кольору. Ця розкіш з XIX століття належала дворянській сім'ї Корлових-Сапожникових. У 1978 році французький ювелір Даніель Пайласер, який був вражений красою і історією цієї коштовності, став його власником і заснував компанію Korloff Noir, яка радує цінителів ювелірного мистецтва новими колекціями за участю чорних діамантів. Ходять легенди про магічну силу діаманта Korloff Noir, які, цілком можливо, зовсім небезпідставні. Найбільші спортсмени, що зайняли перші місця найбільших змагань, перед від'їздом торкалися знаменитого каменя, і можливо, він посприяв успіху.

Але все-таки діамант не завжди чорний. Він може бути темно-коричневим, коньячного відтінку, глибокого синяво-чорного, або сірого кольору.
Не дивлячись на поширеність діамантів, чорний камінь завжди виділятиметься. Чорний діамант - це не лише дозволена розкіш світла, це ще і нерозгадана загадка природи, яка завжди додаватиме йому таємничості і привабливості.

Як розпізнати справжній діамант: відео

Додати коментар/відобразити коментарі