Діловий стиль одягу для чоловіків

Діловий стиль чоловіка
Діловий стиль одягу чоловіків
чоловічий діловий стиль одягу

Чоловічий діловий стиль здається багатьом дуже простим і зрозумілим, проте, не виключені помилки, які чоловіки здійснюють, збираючись в офіс, на ділові переговори і важливі зустрічі. Діловий стиль багатогранний, він може бути всіляким, і не терпить помилок. Не секрет, що в багатьох компаніях існує визначений дресс-код, який чітко прописує правила зовнішнього вигляду. При цьому не варто помилятися, думаючи, що дресс-код - це завжди строгий костюм. Для того, щоб уникнути непорозумінь, досить знати декілька простих правил.

Корпоративний стиль

Корпоративний стиль передбачає наявність класичного чоловічого костюма, та включає світлу сорочку, піджак, брюки і галстук. Цього стилю дотримуються державні установи, банки, представництва крупних компаній, юридичні фірми.

У компанії, де прийнятий такий дресс-код, зазвичай прописані суворі правила зовнішнього вигляду і поведінки. Місія такого стилю - викликати у клієнта відчуття надійності в партнерстві. Тут недопустимі яскраві кольори в одязі, навіть класичний сірий, синій і коричневий колір може бути заборонений. Службовці таких установ зобов'язані ретельно стежити за тим, аби костюм завжди був відпрасований, а манжети і комір сорочки мали кипельно-білий колір.

Чим більш строгий дресс-код, тим більше високі вимоги не лише до одягу, але і до зачіски. У таких компаніях під забороною довге волосся, навіть зібране в хвіст, не допускаються вуса, бакенбарди і борідка. Окрім цього, часто регламентується навіть парфум. Дуже сильний аромат одеколону, лосьйону або туалетної води недопустимий так само, як і кричущий галстук або надлишки аксесуарів.

Існують компанії, дресс-код в яких схожий на корпоративний, але трохи м'якше. В цьому випадку обов'язковий піджак, світла сорочка, брюки, але може бути відсутнім галстук, а піджак і сорочка можуть розрізнятися за кольором і фактурою, хоча, безумовно, повинні гармонувати між собою.

Неформальний стиль

Більшість компаній лояльні до зовнішнього вигляду співробітників і допускають деякі вільності в зовнішньому вигляді. Так, наприклад, співробітникам редакцій, рекламних агентств, невеликих компаній дозволяється приходити на роботу в джинсах, светрах, а галстук є необов'язковим.

Неформальний діловий стиль дозволяє співробітникам проявляти індивідуальність в зовнішньому вигляді навіть в офісі, але вимагає охайного вигляду. Тобто, всі речі завжди мають бути свіжими і чистими, взуття має бути начищеним і охайним, а зачіска акуратною. Не дивлячись на велику свободу, не допускаються речі, які сидять мішкувато або дуже кричущо виглядають.

Вільний стиль

Вільний стиль в одязі дозволений людям творчих професій. Тут практично немає жодних обмежень, допускається будь-які поєднання, які регламентуються лише смаком людини. Залежно від фірми, можуть бути вимоги до вартості речей - інколи не дозволено носити речі, які дуже дешево виглядають, адже навіть творчим людям інколи потрібно бути обличчям компанії і вести важливі переговори. Якщо говорити про вимоги до вільного стилю, він не повинен бути епатажними, а всі речі, зачіска і аксесуари мають бути чистими, охайними і не заношеними.

Аксесуари

У діловому світі велике значення надається аксесуарам, оскільки саме дрібниці часом допомагають скласти повне уявлення про людину: про його статус, звички, смак і міру надійності. Тому так важливо правильно підібрати деталі до свого іміджу.

Якщо говорити про взуття, то його форма має бути класичною, а колір тим темніше, чим офіційніше загальний стиль.

Гаманець є важливим помічником. Краще всього вибирати не дуже велику модель, зроблену з натуральної шкіри насиченого коричневого відтінку, у відділеннями для візиток, кредитних карт і купюр. Зберігати гаманець можна лише у внутрішній кишені піджака або в портфелі.

чоловічий діловий стиль одягу
Діловий стиль чоловіка
Діловий стиль одягу чоловіків
Діловий стиль чоловіка
Діловий стиль чоловіка
Діловий стиль одягу чоловіків
чоловічий діловий стиль одягу
Діловий стиль одягу для чоловіків

Діловий стиль чоловіка
Діловий стиль одягу для чоловіків
Діловий стиль чоловіка
Діловий стиль одягу для чоловіків
Діловий стиль чоловіка
Діловий стиль чоловіка
Діловий стиль чоловіка
чоловічий діловий стиль
Діловий стиль чоловіка

Годинник є тим аксесуаром, на який часто звертають увагу. Ідеальним варіантом буде класичний механічний годинник на шкіряному ремені, колір якого поєднується б з кольором гаманця. Годинник може бути срібним або золотим, але офіційний стиль не передбачає наявність коштовних каменів у якості прикрас. Бажаними є марки Rolex, Swatch і Bulgari, але вони доступні далеко не всім.

Ще один найважливіший аксесуар - ручка. Це може бути пір'яна або кулькова ручка, виконана з якісного матеріалу в лаконічному стилі, без логотипів компанії.

Дотримувати діловий стиль необхідно, але, не дивлячись на велику кількість нюансів і правил, це не так складно, як може здаватися. Досить підібрати речі, які добре сидять і подобаються вам особисто, і будь-який, навіть найстрогіший здасться привабливим.@md

Діловий чоловічий стиль: поради, відео

Додати коментар/відобразити коментарі