Дитячі бальні плаття

дитяче бальне плаття
дитяче бальне плаття
дитяче бальне плаття
Не дивлячись на те, що слово «випускний» у нас, в основному, асоціюється з школою і останнім дзвінком, вперше молоді батьки стикаються з ним ще в дитячому садку. Стіл для дітей і батьків, програма, спеціальні костюми і дитячі плаття на випускний (див. також статтю про "дорослі" випускні плаття ) в дитячому садку - все як у дорослих.

При цьому діти хвилюються анітрохи не менше батьків і, якщо зі вбранням хлопчика менше проблем, то одягнути дівчинку, враховуючи і власні фінансові можливості, і побажання малятка, і сценарій вечора, буває складно - саме дитячі плаття на випускний часто стають проблемою молодих мам.

Насправді, варіантів вирішення маса, тим паче, що у мами вже є досвід підготовки костюмів для ранків. Один з популярних варіантів - це готове плаття. Асортимент готових платтів в магазинах, дійсно, дає можливість виброру. Проте, як і будь-яке готове рішення, такі дитячі плаття апріорі позбавлені унікальності - немає жодної гарантії, що подружка Вашої дочки не прийде в точно такому ж вбранні. Крім того, красиве плаття можуть дозволити собі далеко не всі - саме в період перед випускними магазини часто навмисно завищують ціни.

Тому можна порадити:

 • купуйте дитячі плаття на випускний в дитячому садку заздалегідь, коли є можливість почекати розпродажі;
 • необов'язково купувати бальне плаття - орієнтуйтеся на натуральні матеріали і подальшу придатність. Само плаття може бути простим, а прикрасити Ви його підручними матеріалами;
 • цікаві рішення для маленьких принцес можна знайти у весільних салонах, але враховуйте, що тамошні вбрання, як правило, синтетичні.
 • Найоптимальніший же варіант на наш погляд - це зшити вбрання, чи буде мама сама цим займатися чи доручить ательє. Такі дитячі плаття на випускний завжди оригінальні, а крім того, Ви може бути упевнені в натуральності тканин і зручності крою.

  Нарівні з Сніжинкою на Новий рік, дитячі плаття на випускній в дитячому саду в образі Принцеси або Феї упевнено тримають першість серед інших вбрань.

  Варіант готового плаття - це, як правило, блискуча, яскрава синтетика. Самостійно ж у Вас є можливість зробити красиве плаття, яке малятко зможе одягати і надалі.

  Ось декілька основних правил:

 • матеріал для плаття краще брати легкий і дихаючий - це може бути бавовна, віскоза світлих відтінків. Воно шиється по будь-якій популярній викрійці, можливо, з розрахунком на подальшу носку в звичайні теплі дні;
 • синтетичною може бути спідниця - вона пришивається до корсета окремо і може бути виконана з тафти, органзи і інших легких напівпрозорих нарядних тканин. Причому така спідниця може як бути у складі плаття, так і одягатися зверху на основну модель, наприклад, на офіційну частину випускного. При цьому стежте, аби дівчинці не було спекотно - нижнє плаття не має бути важким або довгим;
 • з популярних «знімних» матеріалів оформлення - мереживо, лелітки, страусине пір'я, прозорі шарфики і накидки, які краще підшити на час свята до плаття, аби дівчинка не заплуталася в них. Навіть при невеликій фантазії ці деталі зроблять звичайні дитячі плаття на випускний дуже нарядними.
 • дитяче бальне плаття> дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття дитяче бальне плаття

  Пам'ятайте, що не лише само плаття створює святковий образ. Красиві банти, діадеми, чарівна паличка або імпровізовані крильця з шматочків органзи зроблять з Вашої дочки справжню казкову принцесу!

  Як вибрати дитяче плаття на випускний: відео

  Додати коментар/відобразити коментарі