Жіночі джинси: як підібрати модну модель?

Модні жіночі джинси
Джинси для жінок
жіночі джинси

Ні для кого не секрет, що цей продукт американської культури давно вже став справжнім надбанням сучасної цивілізації, одним з символів двадцятого століття. Навряд чи знайдеться в світі чоловік, будь то чоловік, жінка або дитя, у яких не було хоч би однієї пари джинсів. Поза сумнівом, джинси зручні, практичні, влітку в них не спекотно, восени - не холодно, їх можна надіти і на прогулянку, і на роботу, і єдина проблема, що виникає у багатьох жінок при спілкуванні з ними, - це правильний вибір. Фасонів існує безліч. Як же вибрати серед них той, який краще всього личить вам, підкреслює достоїнства, приховує недоліки? Адже джинси підступні: якщо вони неправильно підібрані, всі дефекти фігури стають ще очевиднішими. Що ж робити?

Слідувати простому правилу. Перемірявши п'ятдесят самих різних джинсів, експерти склали таблицю, в якій позначили, якій фігурі найбільш відповідає та або інша модель.

Високі жінки

Їм личать світлі довгі і подовжені джинси із заниженою талією, розширені донизу, можливо, з прямими широкими або підвернутими штанинами, вільні моделі і джинси-банани . Краще відмовитися від укорочених моделей, а також моделей із завуженими донизу штанинами і модних прямих, але вузьких "сигареток" . При покупці завжди звертайте увагу на позначення зросту на етикетці: вам потрібно брати джинси з позначенням для високих або екстра довжина . Можна зупинити вибір і на моделях з необробленим низом, що дозволить вдома скоректувати довжину брюк за власним розсудом.

Невисокі жінки

В першу чергу потрібно відмовитися від джинсів з модними підвернутими штанинами, від світлих відтінків, від облягаючих моделей з тканини типа стрейч, що розтягується, від сильно подовжених моделей і моделей, завужених донизу, оскільки всі вони зорово укорочують ноги і зменшують зріст. Зате вам підійдуть ті самі сигаретки з рівними прямими штанинами, а також темні джинси, довжина яких доходить до верхньої частини взуття, злегка укорочені джинси і джинси, довжина яких доходить до початку каблука. Під останні можна надіти взуття на каблуці, яке не впадатиме в очі, і тим самим непомітно додати пару сантиметрів. Вам також не варто обзаводитися дуже вільними моделями, в яких ви потонете, так само як і занадто обтягуюючими, оскільки останні привернуть увагу до невеликого зростання. При виборі джинсів краще виходити з того, що вони мають бути по фігурі.

Жінки з плоскими сідницями і невираженими стегнами

Найкращим виходом є придбання розширених донизу світлих джинсів з високою або, якщо у вас талія тонка, заниженою талією. Вони, з одного боку, привертають увагу до нижньої частини ніг, віднімаючи його в стегон і сідниць, а з іншого боку, додають додатковий об'єм, роблять фігуру більш рельєфною і жіночною. І звичайно ж джинси повинні добре сидіти, бути точно підігнаними по фігурі. І жодних складок: це зробить ваші форми привабливішими.

Жінки з невираженою талією

Таким жінкам, як правило, доводиться купувати джинси на розмір або навіть два більше, ніж потрібно, через те, що в усіх відношеннях ідеально по всім параметрам брюки тиснуть в талії. Аби виправити цю ситуацію, зупиніть вибір не на вільних, а на точно підігнаних під фігуру моделях з прямими штанинами: як правило, їх роблять вузькими, так що відповідний об'єм талії забезпечить вам напіввільне, комфортне облягання. Розширені донизу брюки зорово збалансують верхню і нижню частини тіла, а широкі прямі штанини візуально приберуть об'єм талії, роблячи її більш пропорційною по відношенню до стегон. До всього іншого ви можете спробувати приміряти чоловічі джинси: як правило, вони ширше в талії, і саме серед таких моделей ви можете знайти те, що вам потрібне.

Жінки з широкими стегнами

По-перше, задні кишені джинсів мають бути великими і як можна більш закривати сідниці, тому що, якщо кишені виявляться дуже маленькими або дуже широко розставленими, вони зорово зроблять стегна ще ширшими. Що стосується моделей, то вам підійдуть вільні джинси темних кольорів, виготовлені з щільної грубої джинсової тканини, з прямими широкими штанинами, що розходяться прямо від стегна, а також джинси із заниженою талією.

жіночі джинси
модні жіночі джинси
Джинси для жінок
модні жіночі джинси

модні жіночі джинси
жіночі джинси
модні жіночі джинси
модні жіночі джинси

Потрібно пам'ятати, що сильно обтягуючі моделі, моделі з тканини, що тягнеться, світлі і завужені донизу, з вузькою високою талією і укорочені візуально повнять. Стегна здаватимуться ширше і нижче, ніж є насправді.

Повні жінки

Слід в першу чергу звернути увагу на тканину. Вам личать джинси з м'якої тонкої джинси, яка облягає тіло, не настовбурчується і добре тримає форму. Як правило, повні жінки віддають перевагу занадто вільним джинсам, які їм великі і збираються в складки по всій довжині. Це неправильно, оскільки дуже широкі брюки роблять повних жінок ще об'ємнішими. Краще віддати перевагу темним джинсам, злегка завуженим донизу, з не дуже вузькими і одночасно не дуже широкими штанинами, які вигідно підкреслюють форми, не збільшуючи, але і не приховуючи їх, оскільки результат їх відсутності - повна безформність, а це ще гірше, ніж помірна повнота. І звичайно ж не варто забувати про джинси з еластичною талією: правильний вибір, що обіцяє зручність, комфорт і естетичність.

Як вибрати джинси: відео

Додати коментар/відобразити коментарі