Гіпюрові плаття 2016

гіпюрові плаття 2015 року
гіпюрові плаття 2015 року

Гіпюрові плаття зараз в моді, і не збираються покидати подіуми, брендові магазини, а тим більше шафи модниць. На фото гіпюрові плаття 2015 року в більшості представлені шедеврами від Victoria’s Secret

Гіпюрові плаття 2015 року трохи відрізняються від попереднього сезону тим, що гіпюру стає БІЛЬШЕ.

Тепер мереживо не лише декорує рукави, область декольте і спину, більшість платтів - це суцільний гіпюр. Адже це сексуально, коли крізь павутину видно натяки голого тіла.

Плаття з гіпюру і мережива 2015 має цілу армію супровідних мереживних аксесуарів. Серед них гіпюрові рукавички, мереживні клатчи і сумочки, шарфи зі вставками гіпюру, взуття з мереживними елементами. У цій різноманітності головне не потонути і не переборщити. Нам знайомі багато містичних історій про чарівних дівчат в гіпюрових платтях з мереживною вуаллю. Дійсно, гіпюр - це містика, чаклунство, загадковість, пристрасть і сексуальність в одному образі.

Багато модниць стурбовані, з чим можна носити гіпюрові плаття. Якщо у вас буде плаття в мереживах, сумка гіпюрова, чобітки зі вставками, і заколочки з мереживними квіточками, то це буде просто безглуздо, все повинно бути в міру. Цікавий образ створюють лише окремі мереживні моменти. Мереживо, гіпюр - це сповна самодостатній матеріал.

Також зверніть увагу, що коротке мереживне плаття, без рукавів і з великим декольте - це ознака поганого смаку, аж надто оголеним буде тіло, і в цьому образі вся загадка і сексуальність буде замінена вульгарною розпусністю.

Вартує уваги підбір нижньої білизни під гіпюрове плаття, блузу, або топ. Вона не повинна бути дуже відвертою, а тим більше контрастного яскравого кольору.

Чорне мереживне плаття до коліна - це класика жанру. У такому вбранні можна піти в гості, на побачення, на вечірку. Мереживо - це найсексуальніший матеріал, це доведено багаточисельними опитами чоловіків, які серед безлічі вбрань все-таки вибирають мереживне плаття.

Не дивлячись на деяку доступність відкритого тіла, мереживні плаття забезпечить вам елегантний образ. Що стосується біжутерії, то вона не обов'язкова, оскільки гіпюрове плаття само по собі є самодостатнім компонентом, і воно не терпить "важких" аксесуарів. Тонкий ланцюжок, браслет, або ніжні сережки - цього цілком достатньо для того, щоб зробити ненав'язливий акцент на красиву шию, і тонке зап'ястя.

Чим тонше мереживо, тим воно дорожче. Щільні мережива вважаються старомодними, вони нагадують плетучі грубі речі, хоча якщо у вас добрий смак, то ви зможете за допомогою додаткових аксесуарів зробити свій образ легким і сексуальним.

Гіпюрові плаття 2015: фото

гіпюрові плаття 2015 року
гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття 2015 року гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття

Мереживне плаття - це прекрасна ідея вбрання і на Новий Рік. Якщо ваша Новорічна вечірка проходить у вигляді банкету, то актуально буде з'явитися туди в довгому мереживному шикарному платті. Погляньте фото довгих гіпюрових платтів, вони виглядають по-королевски.

Як вибрати плаття, з чим поєднувати: відео

Додати коментар/відобразити коментарі