Головні убори зими 2011: розкіш хутра і практичність шерсті

Головні убори зими
Головні убори зими
Головні убори зими
Судячи по останнім дизайнерським колекціям, основним аксесуаром в наступному осінньо-зимовому сезоні стануть не які-небудь оригінальні сумки або прикраси, а більш практичний предмет гардероба - головні убори. Не дивлячись на всю їх повсякденність, модним дизайнерам в черговий раз вдалося проявити незвичайну фантазію, і в результаті в новому сезоні буде з чого вибрати - від повсякденних в'язаних шапочок до кокетливих хутряних головних уборів і вишуканих шляпок-клоше.

Осінь-зима: в'язані шапки

Виділити один-єдиний, найпопулярніший стиль головних уборів в нових колекціях модних брендів наступного сезону осінь-зима практично неможливо: настільки всілякі моделі в'язаних шапок, пропоновані дизайнерами. Так, наприклад, Майкл Корс доповнив свою осінню колекцію, побудовану на гармонійному поєднанні шерсті з розкішшю хутра, елегантними головними уборами з шерсті крупної в'язки. А еклектичну, дуже строкату колекцію нью-йоркського дизайнера Анни Суї доповнили кокетливі в'язані гачком шапочки-трикутники з помпонами, завдяки яким моделі були схожі на сучасних Червоних шапочок. Втім, навряд чи це можна назвати недоліком колекції - такий буденний аксесуар, як осіння в'язана шапка, стараннями Анни Суї перетворився на справжню прикрасу ансамблю.

Хутряні головні убори

У новому осінньо-зимовому сезоні хутро завоювало позиції найпопулярнішого матеріалу - не лише для верхнього одягу, але і для обробки сумок, взуття і головних уборів. Багаточисельні дизайнерські колекції поповнили стильні головні убори з хутра - одночасно і практичні, надійно захищаючі від зимового холоду, і настільки красиві, що гарантовано можуть виділити свою власницю з натовпу.

Мабуть, одним з найкращих прикладів стильного використання хутра при створенні головних уборів стала колекція американського дизайнера Майкла Корса. Представлені дизайнером головні убори з хутра привертають увагу деякою вінтажною чарівністю і дуже нагадують хутряну шапку героїні Барбари Брильська з фільму «Іронія долі, або з легкою парою!» тією ж круглою формою, пишнотою і красивим рудуватим відтінком лисячого хутра - хоча, зрозуміло, навряд чи Корс бачила цей легендарний радянський фільм.

Настільки ж елегантними стали і головні убори з хутра, запропоновані ще одним американським метром моди - Оскаром де ля Рента. Круглі, плоскі, кокетливо збиті набік на пишних кучерях моделей, стильні хутряні шапки від де ля Рента самі по собі стали прикрасою осіннього гардероба. Особливу родзинку моделям додали неординарні колірні рішення: замість класичного чорного або коричневого хутра американський дизайнер вибрав смарагдово-зелений, темно-синій, темно-фіолетовий відтінки, які, втім, виглядали цілком природно і гармонійно поєднувалися з розкішною колірною палітрою самої колекції одягу.

Що стосується колірних рішень, справжнім рекордсменом став Кріс Бенц, в колекції якого хутряні головні убори привертають увагу не стільки оригінальним дизайном, скільки яскравими кольорами - від насиченого фіолетового до неоново-жовтого.

Головні убори зими
Головні убори зими
Головні убори зими
Головні убори зими
Головні убори зими
Головні убори зими
Головні убори зими

Головні убори зими
Головні убори зими

Головні убори зими
Головні убори зими
Головні убори зими
Головні убори зими
Головні убори зими

Мабуть, однією з найпомітніших тенденцій на міжнародному подіумі стало прагнення модних дизайнерів поєднувати хутро з іншими, контрастними по текстурі матеріалами. Торкається це і створення головних уборів, в дизайні яких хутро поєднується то з шкірою, то із замшею, то з шерстю. Так, наприклад, в осінній колекції Elie Tahari, побудованій на елегантному верхньому одязі з м'якої шкіри, стильні ансамблі доповнюють головні убори у поєднанні шкіри і гладкого хутра.

Одними лише в'язаними і хутряними шапками дизайнери, як завжди, не обмежилися. Так, наприклад, дизайнер Пітер Сом повернув в моду класичний мініатюрний капелюшок - клоше, строгий і елегантний дизайн якого гармонійно поєднується з пишнотою хутра, що прикрашає верхній одяг дизайнера. Британський модельєр Пол Сміт побудував осінню колекцію на ансамблях твідів, доповнивши їх класичними кепі - також з темного твіду. Ну а в колекції Yves Saint Laurent головні убори були не дуже практичними - принаймні, для суворої зими - зате дійсно вражаючими: капелюхи з широкими м'якими полями нагадували про стиль зірок італійського кінематографа ретро-епохи. @md

Як вибрати головний убор на зиму: відео

Додати коментар/відобразити коментарі