Італійські сумки

Італійські сумки
Італійські сумки
Італійські сумки
Італійські сумки
Одним з предметів, який найточніше відображає жіночу індивідуальність, була і залишається дамська сумка. Колекція сумок, як і широка підбірка пар взуття, - предмет гордості кожній з нас. Та і хіба може бути інакше? Судячи по розміру сумки, її кольору і декору, матеріалу, а також бренду, що красується на ній, можна винести практично безпомилкову оцінку стилю, характеру, способу життя дівчини або жінки.

Тому сумки - це не лише предмет інтересу всієї жіночої частини населення планети, але і окрема, шанована область модної індустрії. Свої варіанти модних сумок представляють всі дизайнери. Але, мабуть, найзажаданішими серед жінок є італійські сумки. Alessandro Birutti, Letizia, Сavalli, Valentino Rudy, Giorgio Ferretti - ці імена марок приводять модниць в захват, рік за роком приголомшуючи, дивуючи все новими моделями. Окрім високої якості, італійські сумки відрізняються красою і функціональністю. Вони універсальні: личать дівчатам і жінкам будь-якого віку, смаку і стилю життя. Але завжди виникає питання: чи вартує дизайнерська сумка відданих за неї грошей? Швидше за все, вона не зможе протриматися на піку популярності більше за одного або два сезони.

В цілому, це не така вже серйозна дилема. Завжди існують загальні тенденції, які дозволяють відповідати образу не лише модної, але і стильної представниці прекрасної статі. Завжди актуальною і красивою виглядатиме сумка без непотрібних надмірностей: безлічі замків, гачків, незліченних вставок і аплікацій і т.п. Звичайно ж, важливий і матеріал. Якісна сумка з м'якої обробленої шкіри не лише практична, але і універсальна. Мода на сумки міняється не так швидко. Класичні кольори - білий, чорний - популярні завжди.

Для того, щоб сумка переходила з сезону в сезон, потрібне лише одне - незвичайна ідея, закладена в моделі. Саме такий принципом керується Лоренцо Браччиаліні. Про сумки він говорить так: «Я точно знаю, яка з сумок цього сезону стане бестселером. Аби роблячи популярні сумки, необхідно дуже добре представляти свої вимоги своїх клієнтів. Я ділю всіх жінок на чотири типи, і для кожного з них у нас є своя лінія сумок, яка відповідає характеру, темпераменту, способу життя». Відомий італійський дизайнер із задоволенням дає нам з вами поради про те, як правильно вибирати сумку, аби покупка не стала помилковою. Згідно його твердженню, при виборі сумки досить керуватися всього одним правилом: свою сумку потрібно "впізнати" відразу при вході в магазин. Лоренцо запевняє: ми просто відчуємо, що ця сумка зроблена для нас, і все. Звичайно ж, важливо і уміти оцінювати якість сумки. Фірмову завжди можна відрізнити за якістю матеріалу, по точності швів. Негласне правило: текстильні сумки підроблювати простіше, ніж шкіряні.

Італійські сумки
Італійські сумки
Італійські сумки
Італійські сумки
Італійські сумки
Італійські сумки
Італійські сумки
Італійські сумки
Італійські сумки
Італійські сумки
Італійські сумки
Італійські сумки
Італійські сумки

Отже сміливо вибирайте свою модель! Орієнтуємося на свій смак, але не забуваємо і про модні тенденції. У літньому сезоні будуть дуже актуальні яскраві, соковиті кольори, але і пастельні (білий, золотий, а також їх відтінки) стануть відмінним доповненням до образу модниці. Італійські дизайнери пропонують моделі сумок-конвертів, які виглядають свіжо і незвично, модернізовані класичні моделі, що личитимуть діловим жінкам, та і просто модницям з витонченим смаком, великі сумки без ручок. Сміливі дівчата і жінки оцінять сумки з яскравою художньою обробкою, набивним малюнком або геометричною мозаїкою.

Як вибрати сумку: відео

Додати коментар/відобразити коментарі