Кантрі стиль: ковбойський одяг в моді

Кантрі стиль одягу
одяг в стилі кантрі
стиль американського ковбоя

Геть задушливі офісні окови у вигляді ділових костюмів! Сьогодні ми прокручуємо плівку на 100 років назад і опиняємося прямо в американській глибинці, в ковбойському капелюсі, чоботях і сорочці з бахромою. У моду входить стиль кантрі, введений на початку 70-х років минулого століття дизайнерами, стиль навіяний образами зухвалих американських ковбоїв. Не будемо, проте, безумствувати аж занадто, адже від доброго смаку до моветона інколи всього один крок, який легко можна зробити, надівши на себе надто багато трендових речей. Кантрі - це не обов'язково повне втілення картинки Дикого Заходу. Сучасний кантрі-стиль - це постійний пошук образів, які краще всього відображають зручність і простоту сільською стилю в одязі, спроба застосувати свої знахідки, адаптувавши їх під стиль життя міського.

Аби уявити собі, що таке кантрі в моді, не обійтися без образів глухих околиць американських штатів кінця XIX століття, де немає екзальтованого блиску вищого суспільства і відполірованого гламуру, а все дуже просто і головне - зручно. Основні складові кантрі в одязі це:

Джинси

Класичні темно-сині, потерті блакитні, навіть рвані джинси в моді завжди і скрізь, і надівши їх, доповнивши парочкою інших аксесуарів, властивих сучасному «кантристу», ви виглядатимете дуже стильно.

Вільний крій

Жодних облягаючих речей, що сковують рухи, заважають отримувати насолоду від єднання з природою. Светр - крупної в'язки, довгий і широкий; спідниця, плаття, сарафан - з "летючих" тканин, одяг в цілому вільний, розкльошений, з воланами, рюшами; жилети недбало сидять на фігурі, зовсім маленькі або більш об'ємні, але незастебнуті, створюючі багатошаровість.

Шкіряні речі

Без символічних шкіряних вкраплень в гардероб не обійтися, якщо ви вибираєте кантрі-стиль. Великі шкіряні сумки, босоніжки, важкі ковбойські чоботи, нашивання із смужок шкіри на будь-яку деталь одягу видадуть дійсного стилягу-кантриста.

«Незайві» деталі

Дівчина, одягнена в стилі кантрі, може, широко крокуючи упевненою ходою, дзвеніти або шарудіти безліччю всіляких аксесуарів, нашивань. Фєнєчки, прикраси в індіанському стилі, вишивка бісером, велика кількість бахроми на одязі, сумці, взутті. У особливій шані в кантрі крупні ремені з важкою пряжкою.

Тріумф природи

Колір одягу прибічника кантрі - приглушений коричневий, бежевий, охристий, припилений зелений - пастельні, неяскраві забарвлення. Також традиційним для кантрі вважається червоний колір, який сусідствує з білим або чорним в клітці шотландки або більш легкої тканині для платтів, спідниць, сарафанів.

Все лише натуральне вітається: м'яка бавовна, грубий льон, теплі речі, зв'язані з шерсті крупної в'язки, і, звичайно, шотландка.

Пристосувати кантрі до сучасного життя досить просто, якщо не забувати про помірність, яка завжди йде рука в руку із стилем. Адже ви не хочете виглядати як актор вестернів на знімальному майданчику, або учасник карнавалу. Не варто одягатися від ніг до голови у всі складові кантрі. Всього декілька деталей здатні підкреслити цей стиль і ваш добрий смак, і головне, відчуття модних тенденцій.

одяг в стилі кантрі
Кантрі стиль одягу
одяг в стилі кантрі
стиль американського ковбоя
одяг в стилі кантрі
Кантрі стиль одягу
одяг в стилі кантрі
стиль американського ковбоя
одяг в стилі кантрі
Кантрі стиль одягу
одяг в стилі кантрі
Кантрі - це дух свободи, єднання з природою, якою просочено життя будь-якого не-міського жителя. Білий топ з джинсами і кантрі-чобітками та яскравою хусткою, пов'язаною на шиї підійде як денний варіант. Накинуте на плечі ажурне пончо з бахромою зігріє під час вечірньої прогулянки. Бавовняна сорочка в дрібну клітку з великою шкіряною сумкою з нашиваннями, бісерним малюнком - кращий варіант для заміського уікенда. Вільний шифоновий сарафан і капелюх в ковбойському стилі прекрасно впишуться з пляжну обстановку.

Єдине місце, де стиль кантрі, яскравий, самостійний і актуальний, буде недоречний - це в офісі. Пануюча атмосфера строгості і деякого аскетизму, де гардероб повинен відображати зосередженість на трудових буднях, не зможе прийняти по-справжньому вихідний стиль, який прагне до максимальної зручності і затишку, і лише створюватиме недоречний дисонанс. @md

Ковбойський стиль одягу: відео

Додати коментар/відобразити коментарі