Кашемірове пальто 2013

Безумовно, в цьому році fashion-индустрію очікує поява нових абсолютно приголомшливих трендів. В той же час, актуальність багатьох класичних тенденцій в одязі не лише збережеться, але і придбає нове значення. У нашому випадку йдеться про кашемірове пальто 2013. Давайте поглянемо, які поради і рекомендації дають нам законодавці мод?

Модне кашемірове пальто 2013

 кашемірове пальто 2013

Тканина кашеміру володіє цілим рядом значних переваг, що дозволили їй по праву зайняти почесне місце у ряді класичних матеріалів для виготовлення одягу. Завдяки своєму унікальному натуральному походженню, тканина кашеміру є однією з найм'якших, найтепліших, і найлегших. В той же час, кашемір належить до достатньо дорогих, елітних матеріалів. Саме тому багато дизайнерів просто обожнюють використовувати в своїх колекціях тканину кашеміру для пошиття жіночих пальт, які, мабуть, ніколи не вийдуть з моди.

 кашемірове пальто 2013

Так які ж кольори жіночого пальта будуть актуальні в 2013 році? Тут можна експериментувати, наскільки вам дозволить представлена в бутиках колірна гамма і ваша фантазія. Безумовним трендом стане класика у вигляді поєднання білого і чорного, підкреслена цікавим кроєм. Вельми актуальними будуть зелені і сині тони. Любителі теплої гамми теж сповна можуть себе побалувати новою яскравою обновкою.

 кашемірове пальто 2013

Однією з головних порад дизайнерів є рекомендації по створенню максимально завершеного образу. Для цього вони пропонують використовувати різні аксесуари: цікаві сумочки, пояси, рукавички, шийні хустки і в'язані шарфи . Особливу увагу слід приділити фасону і крою пальта. Наявність певної родзинки, будь то незвичайний силует, вишуканий комір або підкреслена талія лише додасть унікальності, грації і витонченості будь-якій представниці жіночої статі. При цьому, як завжди, необхідне відчуття міри і стриманості в деталях.

 кашемірове пальто 2013

Якщо говорити про силует жіночого пальта кашеміру, то наступного року особливу популярність придбають класичні моделі, такі як тренчи, халати і рединготи. Довжина пальто може сильно варіюватися - від укороченого до подовженого варіанту. Найбільш переважний простий прямий рукав вільного краю. Дизайн деяких моделей пальта кашеміру може містити деталі з хутра, яке вельми органічно впишеться в будь-який образ.

 кашемірове пальто 2013

В новому сезоні дизайнери не радять купувати жіноче пальто на гудзиках або на блискавці. На їх думку, застібка пальта має бути потайною, аби жодним чином не порушувався строгий, але в той же час, витончений і елегантний зовнішній вигляд.

 кашемірове пальто 2013

Таким чином, підводячи підсумок нашим дослідженням модних тенденцій , можна прийти до висновку про те, що стильне кашемірове пальто 2013 буде знову на піку моди в новому сезоні. Користуючись озвученими модними рекомендаціями і порадами ви без зусиль зможете підібрати собі таку класичну деталь гардероба, як модне кашемірове пальто.

Додати коментар/відобразити коментарі