Класичний чоловічий костюм - вірний супутник джентльмена

Класичний чоловічий костюм
чоловічий костюм
Класичний чоловічий костюм

Сучасні чоловіки сповна можуть позаздрити жінкам: адже жіночий гардероб - це десятки (якщо не сотні) предметів одягу, аксесуарів, взуття, тоді як стандартний чоловічий гардероб найчастіше обмежується джинсами і костюмами. Втім, навіть класичний чоловічий костюм може стати заставою чоловічої привабливості: головне - правильно підібрати і сам костюм, і деталі ансамблю.

Види класичного чоловічого костюма

Традиційно класичний чоловічий костюм поділяють на костюм-двійку і костюм-трійку. Перший - це комбінація брюк і піджака на двох гудзиках з двома бічними розрізами. Втім, кількістю гудзиків костюм-двійка не визначається: в такого піджака може бути і три гудзики. Другий варіант, костюм-трійка - це поєднання брюк, піджака і жилета.

Кількість гудзиків - здавалося б, не самий багатозначущий чинник, проте саме вони визначають крій і стиль костюма і навіть те, наскільки добре він виглядатиме на чоловіку. Прийнято вважати, що костюм на одному гудзику не личить для ділового гардероба, проте багаточисельні модні дизайнери регулярно представляють на подіумі нові моделі на одному гудзику - як правило, такі моделі покликані доповнити неформальний гардероб сучасних молодих чоловіків.

Найконсервативнішим вважається класичний чоловічий костюм з піджаком на двох гудзиках. Піджак на двох гудзиках - який, до речі, застібається лише на один, верхній - невід'ємна частина сучасного ділового костюма. А ось піджак на трьох гудзиках - більш сучасніший варіант, який личить і для ділового, і для неформального гардероба. Застібається такий піджак або на два гудзики (верхній і середній), або лише на верхній.

Чоловічий костюм: модні тенденції

Багаточисельні модні бренди не втомлюються доводити, що навіть класика може залишатися актуальною, і не залежати від капризів мінливої моди. Класичний чоловічий костюм - чергове тому підтвердження: з сезону в сезон він залишається основою чоловічих колекцій, раз по раз зазнаючи лише незначних змін. В майбутньому осінньо-зимовому сезоні дизайнери чоловічого одягу повертаються до класичних канонів: традиційній стриманій палітрі, стандартному крою і тканинам.

Сезон весна-літо 2010 став справжнім подарунком для метросексуалів, які не бояться експериментувати з власним стилем: модні дизайнери демонстрували на подіумі чоловічі костюми без перебільшення всіх барв веселки, то поєднуючи спортивні піджаки з класичними брюками, то, навпаки, класичні піджаки - з джинсами. У новому ж осінньому сезоні ситуація змінилася на прямо протилежну: у моду повертаються класичні стримані кольори - чорний, темно-сірий з рідкими вкрапленнями синього. Виключеннями стали абстрактні принти, які прикрашали моделі костюмів в колекції Олександра Маккуїна, і непомітний узор в дрібну клітку, - як, наприклад, в колекції Etro або Richard Chai.

Домінуюча модель в осінньо-зимових колекціях чоловічого одягу - класичний костюм-двійка з піджаком на двох гудзиках. Носити такий костюм дизайнери пропонують не лише з діловими сорочками, але і, захищаючись від холодного осіннього вітру, з теплими водолазками кашеміру або навіть светрами - як, наприклад, в колекціях Dunhill і Costume National. Крім того, цією зимою піджак від чоловічого костюма має бути однобортним - повернення до класики має бути повним. Саме однобортні піджаки на двох гудзиках стали основою костюмів, запропонованих для осіннього сезону такими авторитетними брендами, як Dolce & Gabbana, Paul Smith, Dunhill, Dior.

чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми чоловічі костюми

Якщо колекції літнього сезону були призначені, в основному, для чоловіків, які не бояться експериментувати з власним стилем, то колекції осінні порадують в першу чергу прибічників найконсервативнішого стилю. Саме для них в чоловічих колекціях з'явилися елегантні костюми-трійки: у класичну ялиночку - в колекції Dolce & Gabbana, з сірої тканини з легким металевим блиском - в колекції Ermenegildo Zegna, з оксамиту стриманих темних відтінків - в колекції Bottega Veneta. @md

Як вибрати костюм: відео

Додати коментар/відобразити коментарі