Клубний стиль одягу - правила танцювального дресс-коду

Клубний стиль одягу
Клубний одяг - стиль

Колись люди відвідували світські бали, на які підбиралися вишукані вбрання. Стиль життя сьогодні сильно відрізняється але для сучасних танців вбрання грає не останню роль. Приблизно з сімдесятих роках XX століття молодь стала очманіло «клубочитися» і, не дивлячись на порівняно велику свободу вибору та "віросповідання", одяг залишається чинником підвищеної важливості. І в цьому дуже просто переконатися - досить одного дня піти на вечірку і зіткнутися з негостинним поглядом швейцара.

Багато води витекло з епохи сімдесято-восьмидесятих з його сяючими кулями під стелею. Діско було демократичним на відміну від сьогоднішнього пафосу, який панує в клубах. Це реальність, з якою доведеться миритися, інакше, треба відмовитися від ідеї такого дозвілля. А все тому, що окрім моди, яка досить багатогранна, існує і дресс-код. Він не поширюється на всі заклади, проте, дотримувати певні правила все ж настійно рекомендується.

Блискуча сексуальність

Клубний стиль, неважливо, що конкретно він в себе вміщає, втілює свободу, яскравість і сексуальність. Навіщо люди відвідують клуби? Одні - для того, щоб розслабитися і потанцювати в компанії друзів, інші - з метою познайомитися. І у тому, і в іншому випадку одяг має бути досить вільним і зручним, аби не утрудняти рухи під час танцю, і в той же час - красивим, підкреслювати переваги власника. Клубний одяг дозволяє собі кольори і поєднання, які в іншій ситуації могли б бути названі дуже сміливими.

Гламурний стиль, як жоден інший, відмінно віллється в танцювальний антураж. Можна збудувати образ довкола певного кольору, наприклад, лимонно-жовтого, електричного синього або божевільного відтінку фуксії. Акценти розставляються як аксесуарах, так і на одязі в помірній кількості, поєднуючи кричущий колір із спокійнішим, нейтральним.

Дівчата, які не дуже люблять кислотні забарвлення, напевно не встоять проти блиску. Він, у свою чергу, не повинен поєднуватися з соковитими кольорами, сяючи на ніжній пастелі або темних тонах. Стрази, деколи в надмірній кількості, бісерна вишивка, пайетки можуть з'явитися на одній деталі (футболка, топ) при гладкій лаконічності іншої.

Велика кількість аксесуарів необхідна при стриманості гардероба. Варто вибрати або дзвін металу одного сімейства (золото/позолота або сріблястий метал), або якісну крупну кольорову біжутерію. Все це неодмінно повинно гармонувати з туфлями і сумочкою, наприклад, металевим аксесуарам краще перекликатися з пряжкою ременя або туфель. Колір біжутерії повинен поєднуватися з дрібними акцентами одягу (із смужкою, наприклад), але може існувати у вбранні і самостійно.

Що стосується конкретних частин гардероба для клубу, то вибір мало чим обмежений. Для дівчини, яка збирається всю ніч танцювати (це варто враховувати, наприклад, при виборі випускного плаття ), підійдуть міні-спідниці, укорочені або середньої довжини плаття, джинси, актуальні треггінси або леггинси з топом baby-doll.

Настійно рекомендується не перестаратися з сексуальністю вбрання, аби не бути прийнятою за дівчину легкої поведінки. Прозорий топ можливий з контрастним бюстгальтером, але тоді виключається будь-яке підкреслення нижньої частини облягаючим кроєм або відкритим тілом. Сміливій обтягуючій або відкритій блузі дозволяється бути присутній у поєднанні з класичними формами спідниці або джинсів.

Клубний стиль одягу
Клубний стиль одягу
Клубний одяг - стиль
Клубний стиль одягу
дискотечний стиль одягу
Клубний стиль одягу
Клубний одяг - стиль
Клубний стиль одягу
Клубний одяг - стиль
Клубний стиль одягу
Клубний одяг - стиль
Клубний стиль одягу
Клубний одяг - стиль
Клубний стиль одягу
Клубний одяг - стиль
Клубний одяг - стиль

Персона non grata

Незалежно від статусу клубу, не варто одягатися туди в чисто спортивному стилі. Можливі деякі запозичення того, що в світському суспільстві прийнято називати sporty style, але вони мають бути нечисленними, і, дійсно, статусними.

При виборі на користь спортивного взуття, краще схилятися не до кросовок, а до кєд, які сьогодні суперактуальны. Але і це ще не все - важливе ім'я моделі, яке і стає візитною карткою, пропуском в танцювальний світ.

Зайва практичність спортивного стилю стоїть в одному рядку з надмірною елегантністю і строгістю в списку не дуже бажаних стилів для клубу. Лаконічність плаття і в кольорі, і в крої краще скрасити деяким аксесуаром: біжутерією, текстильними деталями, помітним ременем. Одяг людини, яка прийшла в клуб, не може бути нудним - інакше він виглядатиме недоречно, не дивлячись на глибоку внутрішню переконаність в своїй стильній правоті.

Клубний стиль: відео

Додати коментар/відобразити коментарі