Модні колготки (панчохи)

Колготки
модні колготки
модні панчохи
Колготки не втрачають популярності вже багато років, на них не впливає мода, ні історія. Колготки носив сам супермен - вони так привабливо підкреслювали його рельєфну мускулатуру. На відміну від супермена, у жінок вибір більший - тут і непрозорі матові колготки, і колготи природного пісочного відтінку, чорні, колготи в сіточку і так далі і тому подібне.

Широкий спектр колірних рішень, різна довжина і різноманіття матеріалів роблять вибір колгот воістину безмежним. Крім того, не забуватимемо про балетні колготки і колготи для занять спортом (зокрема, бігом).

Ви можете носити колготи під час занять спортом, в подорожі, на танці або на прогулянку. Колготи зігрівають взимку і створюють відчуття комфорту в осінню негоду. І навіть коли тепло, колготи забезпечують прохолоду і комфорт.

Колготи: деньє (DEN)

Деньє - загальноприйнятий термін, що позначає щільність колгот. При виборі колготок звертайте увагу на колготи з меншим значенням DEN - в них ваші ніжки виглядатимуть особливо спокусливо. Колготи із значенням DEN менше 10 - ідеальний варіант для теплої погоди і офіційних заходів.
Особливий попит мають колготи з щільністю DEN в діапазоні 10-20. Їх відрізняє підвищена міцність, при цьому вони досить прозорі.

Колготи в сіточку

Колготки в сіточку створені з врахуванням потреб професійних танцівників. Такі колготи з нейлоновою частиною п'ята-носок чорного, коричневого або тілесного відтінку можна носити не лише в танцкласі, але і в повсякденній обстановці. Крім того, їх можуть носити не лише танцюристи, але і фігуристи. Носити такі колготи слід із спідницею не вище за коліно. Якщо ви хочете носити колготи в сіточку щодня, вибирайте модель з сіточкою не більше 1/16 дюйма (у розтягнутому стані). Колготки з крупною сіткою залиште для просунутої вечірки в нічному клубі.

Класичні непрозорі колготи із спандекса

Колготи забезпечують ногам комфорт, а колготки яскравих забарвлень ще і прикрашають їх візуально. Класичні непрозорі матові колготки з певним узором роблять ноги зорово стрункішими. Є безліч варіантів - колготки в смужку, двосторонні колготки, колготи з масажним ефектом і тому подібне. У колготах з лайкри і спандекса з 90% вмістом бавовни і 10% вмістом лайкри ви будете відчувати себе особливо комфортно. Унікальна чотиристороння стрейчева тканина відрізняється легкістю і зручністю. У таких колготах шкіра вільно дихає і охолоджується, залежно від температури тіла.

Колготки
модні колготки
модні панчохи
Колготки
модні колготки
модні панчохи
Колготки
модні колготки

При покупці колгот зверніть увагу на моделі з бавовняною вставкою. Не купуйте моделі з матеріалів, які труться об внутрішню сторону стегна і викликають дискомфорт. У волокнах матеріалу колгот деяких марок використовуються антибактеріальні агенти, які запобігають неприємному запаху. Вибирайте модель, в якій відчуваєте себе досить зручно, не повинно бути додаткового тиску на ноги. Можна також знайти спеціальні колготи для вагітних і людей що страждають від проблем з кровообігом. Колготи для вагітних ідеально личать для майбутніх мам, яким доводиться проводити на ногах цілий день.

Колготки на всі випадки життя: відео

Додати коментар/відобразити коментарі