Коректуюча білизна (компресійна нижня білизна)

Коректуюча білизна - компресійна білизна
Коректуюча нижня білизна
компресійна білизна
Коректуюча білизна володіє здатністю коректувати окремі недоліки жіночої фігури і підкреслювати її переваги, допомагає приховувати зайві сантиметри і створювати необхідний об'єм там, де це потрібно.

Перша коректуюча білизна з'явилася досить давно. Вже в IV столітті до нашої ери в період розквіту Римської імперії жінки знали, як можна підвести і збільшити груди, підтягнути сідниці. З часом прагнення жінок до ефектності і краси ліній власного тіла лише посилювалося, в хід йшли всілякі хитрування.

Найбільш популярним засобом корекції фігури впродовж декількох століть був корсет, для його виготовлення використовували полотно, китовий вус, металеві лозини. XX і початок XXI століття принесли з собою нові технології і матеріали.

Сучасні моделі коректуючої білизни виготовляються з якісних натуральних і синтетичних матеріалів. Синтетика застосовується сучасна, вона дозволяє тілу дихати і забезпечує мікромасаж шкіри. В коректуюій білизні передбачена гігієнічна бавовняна ластовиця і м'який внутрішній шар з натуральної тканини. Незрідка для посилення коректуючого ефекту, використовуються прогумовані вставки. Кращі моделі коректуючої білизни створюються дизайнерами в тісній співпраці з медиками.

Коректуюча білизна повинна повторювати анатомічну форму фігури. Думка про те, що вона має бути на розмір менше помилкова і небезпечна, така білизна не повинна давити і надмірно стягувати. Максимальна зручність і комфорт - ось головний критерій.

Якщо вам необхідно візуально збільшити груди, то придивіться до бюстгальтерів серії push-up. Для візуального зменшення грудей використовуйте так звані бюстгальтери minimizer. Існує також система softflex, завдяки рухливій проймі, безшовній чашці і регульованим бретелям досягається ефект «живого» бюстгальтера.

Корсетні пояси, корсети, грації і боді дозволяють підкреслити лінію талії і зменшити її об'єм, підтягують і зорово зменшують живіт. Завдяки жорстким корсетним вставкам підтягуються проблемні зони і виправляється постава. До цих предметів коректуючої білизні пред'являються особливі вимоги: вони мають бути виконані з еластичних матеріалів, практично не повинні мати швів, що дозволить вам носити їх як під спідницею і блузою, так і під вузьким обтягуючим платтям.

Коректуючі трусики (стринги, шорти) і панталони перерозподіляють тиск на проблемні зони і стягують повні стегна і сідниці. Виробники стверджують, що ці предмети коректуючої білизни, допомагають вирішувати проблему зайвої ваги і целюліту.

Заслуженою популярністю у жінок користується німецька білизна Sariana і американська Maideneform. Великий вибір продукції елітних марок ви без зусиль знайдете у фірмових салонах Estelle Adoni.

Вибираючи коректуючу білизну в магазині, не соромтеся звернутися за допомогою до досвідчених консультантів, вони тактовно і професійно пояснять переваги тієї або іншої моделі, допоможуть підібрати білизну, яка личитиме саме вам.

Через мережу спеціально виучених консультантів виробники просувають коректуючу білизну виготовлену із застосуванням суперсучасних технологій. Наприклад, для виробництва білизни Ziguan використовується спеціальне супереластичне волокно на основі лайкри з використанням нано-технологій і кристалів турмаліну.

Коректуюча нижня білизна
компресійна білизна
Коректуюча білизна - компресійна білизна
Коректуюча нижня білизна
компресійна білизна
Коректуюча білизна - компресійна білизна
Коректуюча нижня білизна
компресійна білизна

Тканина білизни YouNeeD дуже гладка, м'яка і еластична, в її склад входять матеріали, що мають властивості довгохвильового інфрачервоного випромінювання. При виготовленні коректуючої білизни Silkway, використовуються нанорозмірні частки фітоелементів, а також біоактивні матеріали, яки володіють лікувальними властивостями. Магнітні пластинки, елементи панцирної тканини, бактерицидні волокна також використовуються для виробництва коректуючої білизни. @md

Коректуюча білизна, поради: відео

Додати коментар/відобразити коментарі