Короткі (міні) спідниці

Короткі (міні) спідниці
Короткі спідниці
міні спідниці

Дівчата схильні до модного божевілля. Бажанню виглядати стильними і сексуальними не може перешкодити навіть зимова холоднеча. Подобаються дівчатам короткі спідниці - нічого не поробиш. Це давно зрозуміли представники всіх відомих модних будинків, і тепер асортимент коротких спідниць помітно розширився. Торкається це не якої-небудь однієї характерної спідниці, а всього сімейства міні в цілому, яке тепер по крою нічим не відрізняється від міді або максі. Нічим, окрім довжини. Якщо декілька сезонів назад мода на короткі спідниці несміливо входила на подіуми, то тепер міні носять скрізь - страшно собі уявити, але існує навіть діловий костюм з міні-спідницею.

Цікаво, що подумає керівник відділу, побачивши співробітницю, яка повністю витримує суворий дресс-код, правда, віддаючи перевагу костюму із спідницею-олівець в мініатюрі?

Традиційна форма короткої спідниці, яка дуже добре прижилася на формах всіх струнких дівчат світу, - це пишна, плісирована, з денима або м'якої бавовни (балон, babydoll, трапеція). Такий вид міні, улюблений багатьма влітку, знаходить благородніші форми і матеріали. Плісе стає рідшим і жорсткішим, спідниця більше легковажно не розвівається, а облягає жіночі форми важкою парчею, щільним вельветом, затишною шотландкою. Літні легкі бавовна і льон люблять квіткові принти: для дуже короткого міні - дрібний узор, для варіантів до середини стегна та пишних розкльошених можна вибрати об'ємніші квіти малюнка.

Так само розвивається і звична форма «тюльпан», яка з м'якої подовженої форми поступово коротшає і розширюється, міняючи плавні лінії на графічні і чіткі. Коротка спідниця-тюльпан незамінна для тих, хто хоче додати собі об'єм в зоні сідниць за рахунок «вушок», які утворює така спідниця. Міні-тюльпан дозволяє виглядати шикарно, залучаючи погляди не лише цікавою формою, але і тканиною - кашеміром, атласом, твідом. Така хитромудра спідниця обережно вибирає для себе колірну гамму, аби дівчина що її наділа, не виглядала жертвою моди. Кращий вибір - пастельні тони, чорний і глибокий коричневий.

Поряд з «тюльпаном» знаходиться модель «дзвіночок», яку варто приміряти власницям вузьких стегон. Міні-дзвіночок - це форма, яка обов'язкова для дівчат, які люблять експериментувати , не боячись виглядати завзятими модницями.

Апофеоз сучасної спідничої моди сімейства міні - це коротка спідниця-олівець із завищеною лінією талії, вона увійшла на подіуми майже рік тому. Тут міні виступає на одному полі із строгим офісним стилем, спростовувавши свою легковажність. Так або інакше, всі короткі спідниці призначені саме для молодих дівчат, проте, «олівцевий» образ допоможе їм виглядати актуально, але не зухвало. Для цього знову варто звернути увагу на матеріал спідниці і її колір. Однотонна або в тонку смужку, з декоративними елементами у вигляді блискавки, гудзиків або ремінців, коротка спідниця-олівець вимагає відповідного супроводу. Верх до неї вибирайте з чіткими жорсткими лініями, дуже добре буде поєднуватися така модель з жилетом, сорочкою.

міні спідниці
Короткі спідниці
міні спідниці
Короткі спідниці
міні спідниці
Короткі спідниці

З 80-х повертається джинсова спідниця, не розкльошена, а пряма, і в самому модному втіленні 20-річної давності - у вигляді «варьонкі».

Коротка спідниця - це дуже сексуальний предмет гардероба, з якого б матеріалу вона не була виконана, тому прагніть слідувати простому закону: чим коротше спідниця, тим нижче каблук. Комбінуйте короткі спідниці оригінальних форм з простою водолазкою і щільними колготками. Також при наявності яскравого міні не робіть акцентів на верх - особливо ретельно прикривайте декольте.

Як завжди, кожен будинок моди віддає перевагу своїй формі спідниці. Цього року законодавцями моди на нові моделі коротких спідниць оригінального крою з жорсткими архітектурними формами «дзвону» і «тюльпана» стали Louis Vuitton, Chlo, Fendi, Yves Saint Laurent.@md

Провокації в одязі, модні поради: відео

Додати коментар/відобразити коментарі