Корпоративний (офісний) стиль одягу

Корпоративний стиль одягу
Корпоративний стиль одягу
Корпоративний стиль одягу
Корпоративний стиль одягу
Корпоративний стиль одягу
Корпоративний стиль одягу
Серед широких мас населення склався стереотип, який важко побороти. Почувши словосполуки «корпоративний стиль» або «офісний дресс-код», на розум відразу приходить наглухо закрите плаття із спідницею нижче за коліна темного кольору і зализане в пучок волосся. Але корпоративний стиль не обов'язково має бути антижіночним. Тут головне розібратися, що можна носити, а що краще приберегти на післяробочий час. А потім, йти в магазин і створювати свій особистий стиль. Підбір одягу для офісу може стати справжнім кошмаром, оскільки він повинен відповідати дуже багатьом вимогам:
а) не перечити дресс-коду компанії,
б) відображати особистий стиль,
в) бути зручним і функціональним і красивим і
г) створювати приємне перше і подальші враження.
Одяг повинен не лише прикривати виступаючі частини тіла, але і робити свій вклад у ваш образ. Він може охарактеризувати вас як серйозного, компетентного, інтелігентного і не занудного працівника.

Отже, що потрібно брати до уваги:

 • Колір.
 • Він грає величезну роль в створенні робочого іміджу. Традиційними кольорами в цій сфері вважаються: червоний, сірий, чорний, коричневий і темно-синій. Їх можна поєднувати з більш жіночними: ясно-блакитним, світло-сірим, бежевими, і іншими пастельними тонами. Яскравіші тони надівати ризиковано, хоча аксесуари у більш сміливій колірній палітрі можуть бути присутніми, якщо дресс-код не дуже суворий. І жодних строкатих забарвлень і крупних малюнків на одязі. Все повинно бути лаконічним.
 • Крій.
 • Костюм має бути добре підігнаний по фігурі. Крім того, ви повинні відчувати себе зручно. Наприклад, спідниця олівець має бути такою, аби вам було зручно в ній сидіти. Більш того, будь-яка спідниця не повинна бути міні. Жакети повинні застібатися і розстібатися. А блузи не повинні показувати надто багато тіла, і не повинні ледве-ледве сходитися на грудях.

 • Аксесуари.
 • Вони мають бути дорогими або хоч би здаватися такими. І не мають бути дуже химерними. Тут працює правило: «Краще менше, та краще». Що стосується сумок, вони не мають бути дуже безформними. І завжди стежте за руками. Вони мають бути доглянутими, і жодних обгризених і брудних нігтів і облізлого лаку. Парфум не має бути дуже різким і нав'язливим. А волосся завжди в порядку.

  Слідуйте стилю вашого начальника. Психологи довели, що нам імпонують ті, хто схожий на нас. Тому імітуючи стиль свого керівника, ви наближаєтеся до рівня успішних людей. У цьому немає нічого такого, адже керівники зазвичай досвідченіші, а це добре - вчитися у таких людей.

  Окрім одягу, який може допомогти в будівництві кар'єри, є і такий, що може нашкодити вам. Ось від чого краще відмовитися на робочому місці:

 • Дуже яскраві і крупні прикраси. Ви не повинні дзвеніти, коли пересуваєтеся і вас не повинно бути видно за кілометр. Ваш образ має бути строгим, але жіночним. Тому залиште всі яскраві речі на вечірній вихід.
 • Кросовки. Ви можете надіти їх, аби дійти до роботи, як це роблять в західних країнах, але на місці вам потрібно перевзутися. Оскільки даний вид взуття не прийнятний у діловому стилі.
 • Відкриті топи і топи без рукавів. Якщо надіваєте такі речі, поверх обов'язково накиньте жакет. Крім того, вони не повинні просвічувати.
 • Дуже відвертий одяг. Ваш стиль повинен характеризувати вас як людину серйозну і компетентну. Надіваючи міні-спідницю або глибокий виріз, щонайменше, наївно вважати, що так буде.
 • Занадто строкатий одяг. Квітчасті топи, кофти і тому подібне в офісах не доречні.
 • Вибираючи одяг для роботи, слід враховувати той факт, що вона відрізнятиметься для весінньо-літнього і осінньо-зимового періоду.

  Що ж можна одягати влітку?

  Підбір літнього робочого гардероба дещо складніше, оскільки потрібно вбити відразу двох зайців: і відповідати дресс-коду і не запариться.

  Аби не помилитися, придивіться до того, знову ж таки, як одягається керівний склад. І спробуйте підібрати щось подібне. Також можна погортати журнали і поглянути, в чому ходять відомі жінки.

  Ось загальні рекомендації відносно того, що можна дозволити собі одягнути в офіс навесні і літом.

  ##Можна надівати одяг світлих кольорів, у тому числі і білого. До речі, він відмінно поєднується з темно-синім кольором. І ви виглядаєте свіжо, але при цьому як хороший професіонал.

  ##Крім того, в цей період можна дозволити собі носити одяг, зшитий з легких тканин: бавовна або льон. Можна і з ще легших, але в цьому випадку речі не повинні дуже просвічувати і бути викликаючими.

  ##Не варто весь час носити на роботу темні кольори. Ви ж не стара діва! Експериментуйте.

  ##Також, влітку не варто відмовляти собі в задоволенні носити одяг з малюнком, якщо звичайно він не кричущий. Віддайте перевагу квітковим мотивам. Наприклад, ви можете надіти плаття з таким принтом, зверху простий однотонний кардіган, і завершити образ ременем.

  Корпоративний стиль одягу
  Корпоративний стиль одягу
  Корпоративний стиль одягу

  А що носити восени?

  Тут справа йде трохи простіше, оскільки модна індустрія пропонує масу варіантів на холодну пору року (на відміну від літньої).

  Коли на вулиці прохолодно, в офісах переважає консервативний настрій. Темні строгі костюми, нічого яскравого і живенького. Тому, ви можете дозволити собі надіти під костюм шовковий топ, але вже не яскравого кольору, а більш приглушеного: бузкового, темно-зеленого, темно-червоного, синього і фіолетового кольору. Білих блуз ніхто не відміняв. Але навіть вона може мати цікаві деталі.

  Створюючи свій гардероб для офісу, пам'ятайте, що в першу чергу цінується охайність і акуратність. Залиште модні тенденції для неробочого часу. Одягайтеся просто і із смаком. Адже як сказав хтось великий, із смаком одягнена людина це така людина, про яку важко пригадати, що на ній було одягнено. Проте не бійтеся експериментувати. Головне, аби все було в міру. @md

  Діловий жіночий стиль: відео

  Додати коментар/відобразити коментарі