Куртки осінь-зима 2013-2014

В очікуванні нового осіннього сезону пропонуємо вам ознайомитися з новими тенденціями в моді на куртки. Ми зібрали наш фотозвіт на основі колекцій сезону осінь - зима 2013-2014, які були представлені на модних показах на початку квітня 2013 року.
Не дивлячись на загальну орієнтованість модних дизайнерів у бік молодіжної аудиторії, серед осінньо-зимових колекцій знайшлося немало гідних варіантів для модниць різних вікових категорій. Тому, якщо ви не готові одягатися в підліткові міні-курточки, серед осінніх трендів зможете з легкістю відшукати більш стримані і елегантні варіанти жіночих курток.

Модний колір курток

Що стосується колірної гамми, як і завжди її головною рисою залишається різноманітність і неординарні поєднання.

У фаворі традиційні для осінньо-зимових колекцій відтінки вишневого, смарагдового, синього, сірого. Проте деякі законодавці модних тенденцій вирішили оживити стриману гамму яскравими фарбами.

Яскраві забарвлення курток  осені  2013 року

Куртки з принтом

Велика кількість моделей з тканини з принтом порадувала любителів екстравагантних вбрань і шокуючих образів. Серед різноманітності малюнків на тканині курточок, зустрічалися досить стримані принти "клітинка ", "гусяча лапка", а також "Леопардовий" принт.

Жіночі куртки з принтом - осінь-зима 2013 2014

Двобарвні куртки

Блокове забарвлення серед курточок було присутнє на показах Versace (Версаче), J.Mendel, Rachel Zoe (Рейчел Зу). Особливістю курток даних колекцій є рукави виконані з іншого кольору, відмінного від останньої частини куртки, а також наявність різноколірних деталей.

Двобарвні моделі курток

Куртки - дублянки

Для холодних зимових днів дизайнери рекомендують підібрати витончену курточку-дублянку. Якщо ви - власниця авто, подібний фасон дозволить відчувати себе комфортно не лише на вулиці в мороз але і в салоні машини.

Жіночі куртки дублянки осінь зима 2013 2014

Куртки з хутром

Хутряна обробка в найнесподіваніших місцях відрізняє модні куртки осінь-зима 2013-2014 . В моді жіночі курточки декоровані хутряними вставками в області рукавів, коміра і грудей.

Жіночі куртки з хутром осінь зима 2013 2014

Стьобані куртки

Модним напрямом стануть стьобані курточки зі всіляких матеріалів. Цей тренд, який благополучно винирнув з надр 90-х минулого століття ось вже другий сезон тримається на плаву.

 стьобані  куртки на осінь-зима 2013-2014

Куртки "Бомбери";

Знов на піку моди курточки, чий фасон був розроблений в середині минулого століття для пілотів ВПС США. Спортивний крій і відмітна гумка на рукавах і подолі прикрасили курточки в колекціях Charlotte Ronson (Шарлотта Роносон), DKNY, Rachel Comey і інших молодіжних брендів.

Бомбери на осінь-зима 2013-2014 року

Куртки-косухи

Для юних і сміливих дизайнери пропонують величезну кількість курточок косух. Givenchy (Жіванші), Altuzarra створили куртки косухи в класичному чорному кольорі. Деякі дизайнери використовували шкіру коричневих і бордових відтінків.

Куртки косухи на осінь-зима 2013-2014 року

Куртки-міні

Витончені шкіряні курточки мінімально можливої довжини прикрасили колекції Jason Wu (Джейсон Ву), Mayiet, Daks і інших демократичних дизайнерів.

Фото жіночих міні курток осінь зима 2013 2014

Об'ємні куртки

Деякі бренди представили на суд капризної публіки абсолютно протилежний попередньому фасон - це великі громіздкі куртки.

Громіздкі фасони осінніх курток 2013 року

Двобортні куртки

Подібний фасон був відмічений практично в кожній модній колекції. Ми пропонуємо ознайомитися з найбільш вдалими варіантами від Celine, Eudon Choi, Celine.

Жіночі двобортні куртки

Куртки-кімоно

Широкий рукав і приталений силует - ось відмітні характеристики подібного фасону. Вдалими прикладами стали варіанти від jil Sander, Kenzo (Кензо), Anja Gockel та інших.

Sоurcе аllmоdа.nеt

Додати коментар/відобразити коментарі