Літні босоніжки

Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки

Босоніжки в моді завжди, але мода ця мінлива. Останніми роками спостерігається явна тяга до футуристичної теми, яка не могла не знайти віддзеркалення в босоніжках, тому як літньому взуттю ми дозволяємо значно більше свободи і сміливісті.

В спеку хочеться максимально відкривати стопу, тому що це чисто фізично зручно: нога не пітніє, знову-таки, можна продемонструвати модний педикюр, який грайливо перекликається з тонкими завязочками і ремінцями. Але є і небезпека бути недоречною, наприклад, в офісі, суворий дресс-код якого не завжди благоволить неприкритій демонстративній сексуальності - по-перше, у вигляді надмірно-оголеної ніжки, по-друге, з додаванням «перцю» у вигляді шпильки. І потім, визнаємо, що бігати в такому взутті щодня по декілька годин не просто проблематично, але деколи неможливо і небезпечно для здоров'я.

Таке взуття в самому яскравому втіленні (шпилька, тонкі ремінці, практично гола стопа) слід надівати не щодня, а лише інколи, на вихід, коли спека не залишає іншого вибору або випадок дозволяє продемонструвати себе у всій красі. На роботі віддавайте перевагу більш закритим, однотонним моделям з благородних матеріалів: чорна або шоколадна шкіра, замша, якщо текстиль - те він не повинен виглядати дешевим.

Що стосується каблука, то сьогодні він може бути будь-якої форми - від тоненької шпильки, до неймовірної конфігурації з вирізами, округлим, трикутним, дуже масивним. Надмірно креативні моделі каблука краще залишити для носіння поза офісом. Великий стійкий каблук - прекрасна альтернатива для повніших дівчат, коли дані не дозволяють вільно дефілювати на витончених шпильках.

Якщо до каблуків додається платформа - туфельки дозволяють відчувати себе упевненіше. Босоніжки на платформі - прекрасний варіант, тому що зручність і практичність тут уживаються з сексапільністю, адже платформа може комбінуватися як з масивним каблуком, так і з шпилькою. Відповідно, і худенькі, і товстухи відчуватимуть себе чудово, набуваючи і стійку ходу і коректуючи свою фігуру, витягуючи силует.

Все ще носять дерев'яні і пробкові платформи, а також обтягнуті шкірою або декоративним текстилем. Єдине табу - це дуже важка платформа для тендітної ноги, яка, у поєднанні з короткою спідницею або шортами стає схожою на величезну праску, яку дівчина ледве тягне за собою. Платформа додає туфлям об'єму, який має бути грамотно збалансованим. Вибираючи дизайн босоніжок, пам'ятайте про цей баланс, і чим вище платформа і товстіше каблук, тим більше матеріалу повинно обвивати стопу - громіздкий низ погано поєднується з ниткоподібним верхом туфель. Для прогулянок по літньому місту можна вибрати босоніжки на платформі з яскравими стрічками. Для тих, кому потрібні босоніжки строгіші, можна порекомендувати модель на стійкому каблуці, невеликій платформі і з широкою шкіряною перетяжкою.

Босоніжки на танкетці - це компроміс між комфортом ваговитої платформи і витонченістю туфельок на шпильці. Танкетка буває дуже різною - прямою, завуженою, або навіть з вирізом - що сьогодні модно.

Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки
Літні босоніжки

Мода на босоніжки - це дань пошани римському стилю з його багаточисельними перятяжками, перемичками по стопі, на кісточці, і навіть на гомілці. Єдина умова - лише струнка ніжка дозволяє обплутати себе такими мережами. Якщо ноги дуже худі, але хочеться оголювати їх, створивши вільний простір між туфельками, і, наприклад, міні-спідницею або шортами, потрібно вибирати босоніжоки із стрічками, які створять об'єм і зрівноважать фігуру.@ec

Як вибрати взуття: відео

Додати коментар/відобразити коментарі