Довгі плаття (максі) для будь-якого типу фігури

довгі плаття
Максі-плаття

Набридло міні? Заховайте його в далекий кут гардероба. Цього літа як ніколи модні плаття, що «підмітають підлогу». Вони незвичайно жіночні, але залишають чоловікам простір для фантазії. Вся «фішка» в тому що, аби знайти плаття, відповідне для вашої фігури, - таке що підкреслює ваші безперечні переваги і що приховує можливі недоліки. Чомусь вважається, що максі-плаття не личать мініатюрним дівчатам. Це абсолютно не так - погляньте, наприклад, на Дженніфер Аністон, в ній всього 160 см, а плаття "в підлогу" виглядають на ній чудово.

Мініатюрна фігура

Хоч Дюймовочек зазвичай застерігають від носіння довгих платтів, це не завжди виправдано. Просто плаття має бути дуже довгим. Воно повинне як мінімум закривати п'яти. Крім того, плаття має не бути дуже вільним і не порушувати пропорцій тіла (особливо остерігайтеся подовжувати верхню частину тіла). Тому краще не вибирати плаття із сміливим V-подібним вирізом. В зв'язку з цим вітається завищена лінія талії. Уникайте крупних малюнків. Однотонний колір, діагональні або вертикальні смужки теж візуально зроблять вас вище. І не забудьте про високі каблуки!

Повна фігура «Пісочний годинник»

Максі? Так! Безформні балахони? Ні! Не ховайте розкішні форми під мішкуватими «плащ-палатками». Обов'язково підкреслюйте талію широкою вставкою або широким поясом, це дуже вигідно виглядає при ваших великих стегнах і грудях. Забудьте про завищену лінію талії, бо ви здаватиметеся пані в положенні. Дуже багатошарове плаття додасть зайвих об'ємів. Тому вибирайте плаття легкі, летючі, не обтягуючі, але добре прилеглі. Дівчатам з великим бюстом обов'язково потрібна хороша підтримка для цього багатства, тому краще відмовитися від платтів без бретелей або ж носити під них бюстгальтери з прозорими бретелями. Рівніший силует, без жирових складочок, допоможе створити боді.

Висока спортивна фігура

Коли справа стосується максі, у високих леді є переваги - довгі плаття виглядають на них краще всього. Напевно, не варто захоплюватися вертикальними смужками, якщо ви і так вже досить висока і тонка, зате сміливо експериментуйте з крупним і дрібним малюнком, цікавим кроєм, рюшами, воланами і драпіровками. Можна сміливо надівати як плаття "в підлогу", так і плаття коротшого крою - до щиколоток або до середини ікри. Замість шпильок краще вибрати босоніжки на плоскій підошві або балетки.

довгі плаття
модні довгі плаття
Максі-плаття
довгі плаття
Максі-плаття

довгі плаття
Максі-плаття
довгі плаття
Максі-плаття
довгі плаття

модні довгі плаття
довгі плаття
Максі-плаття
довгі плаття
модні довгі плаття
довгі плаття
Максі-плаття
довгі плаття
модні довгі плаття
довгі плаття
Максі-плаття

Струнка фігура середнього зросту

За умови носіння високих каблуків, дівчата середнього зростання можуть досить вільно підійти до вибору моделі максі-плаття. У ідеалі вам піде плаття завдовжки до щиколоток, з драпіровкою, але не дуже об'ємне, з природною або завищеною лінією талії. Вітаються плаття без бретелей або з V-подібним вирізом, вони візуально збільшать зріст. Таке плаття не додасть вам зайвого об'єму, а додасть стрункість, і в той же час підкреслить вашу жіночність.

Як вибрати плаття, з чим поєднувати: відео

Додати коментар/відобразити коментарі