Маленьке чорне плаття: різноманіття фасонів

маленьке чорне плаття

Маленьке чорне плаття - до сих пір є символом класичної елегантності, вишуканості і сексуальності. Це плаття на всі часи, і найголовніше його може носити будь-яка жінка. Для маленького чорного плаття не обов'язково бути власницею ідеальної фігури, головне вибрати вигідний фасон, аби приховати недоліки. І найприємніше, що це красиве плаття можна одягнути і на вечірку (наприклад у якості випускного плаття ) і в театр, загалом на будь-який урочистий захід.

Не забудьте цитату Коко: в гардеробі кожної жінки має бути одне маленьке чорне плаття, яке вона зможе надіти у будь-який момент своєго життя, і при цьому виглядати свіжо і актуально.

Трохи історії: Історія створення плаття набагато сумніша, ніж та радість, з якою весь світ носить, і носив це плаття. Однією з найяскравіших любовних пригод Коко став її роман з відомим, красивим і... одруженим плейбоєм Боєм Кейпелом. За словами сучасників Шанель, вона була закохана в нього до безумства. Проте в 1925 році сталася страшна аварія, і Кейпел загинув. Ця звістка вбила Коко. Шанель не могла носити траур, адже вона не була офіційною дружиною Кейпела, але вона знайшла вихід і спосіб показати все своє кохання - Коко створила маленьке чорне плаття яке і стало її трауром, символом її кохання. Пізніше Юбер де Жіванши дав платтю друге життя - воно стало коротшим і сексуальнішим.

маленьке чорне плаття маленьке чорне плаття маленьке чорне плаття маленьке чорне плаття

маленьке чорне плаття маленьке чорне плаття

маленьке чорне плаття маленьке чорне плаття

маленьке чорне плаття маленьке чорне плаття маленьке чорне плаття маленьке чорне плаття маленьке чорне плаття маленьке чорне плаття маленьке чорне плаття маленьке чорне плаття маленьке чорне плаття маленьке чорне плаття

маленьке чорне плаття маленьке чорне плаття маленьке чорне плаття

Маючи одне таке плаття, можна пофантазувати і за допомогою аксесуарів надати йому нового вигляду. Маленьке чорне плаття на всі часи, тому дизайнери відходять від основної «філософії» цього плаття і створюють на основі його модні всілякі фасони. Давайте поглянемо, що у них вийшло.

Підготовано по зовнішнім джерелам

Додати коментар/відобразити коментарі