Міні бікіні

Міні бікіні
Міні бікіні
Міні бікіні
Зараз складно собі уявити, що колись жінки не носили купальників - бікіні. Проте, з'явилися вони не так давно. У 1946 році Christian Dior вразив світ, представивши в своїй літній колекції нову деталь жіночого туалету. Бікіні демонстрували не звичайні манекенниці, а професійні танцівниці із скандально відомого кабаре «Мулер Руж». Всі манекенниці відмовилися виходити на подіум в такому відвертому вбранні. До речі сказати, вони багато що втратили, адже деякі танцівниці отримали десятки тисяч пропозицій руки і серця від самих завидних женихів після цього показу.

У деяких країнах католицької Європи бікіні були заборонені церквою і вважалися аморальною деталлю одягу. Декілька років суспільство таємно захоплювалося бікіні, але при цьому різко засуджувало носіння купальників такого фасону.

Пристойні дівчата відмовлялися від придбання таких купальників, а манекенниці наполегливо соромилися демонструвати його на показах.

Ще 2 десятиліття бікіні буде під забороною. Чоловіки мріяли про жінок в цьому купальнику, а жінки цнотливо відмовлялися навіть думати про те, аби надіти його.

Вічна класика

В кінці 60-х років світ змирився, і бікіні визнали в більшості країн світу. З часом бікіні не вийшли з моди. Міняються кольори, прикраси, але дизайн залишається сталим.

Міні-бікіні - наступний етап розвитку форми цього купальника. Він не залишає практично жодного простору для фантазії, адже практично всі ваші достоїнства будуть відкриті цікавим поглядам.

Верхом майстерності вважається уміння носити міні-бікіні, зберігаючи при цьому деяку скромність і невинність. Такий маневр доступний далеко не всім - адже дуже складно показати душу, якщо все тіло виставлене напоказ.

Проте, головна мета такого купальника - спокушання. Його любила легендарна Мерілін Монро, з тих пір міні-бікіні в стилі 50-х не виходить з моди.

Секрет краси

Для того, щоб міні-бікіні підкреслювало ваші достоїнства, а не ваші недоліки, важливо знати, як, коли і кому його можна носити.

Ці купальники створені для струнких, тендітних жінок з витонченими формами. Чим крутіше вигин стегна, чим більше груди, тим вульгарніше виглядає такий купальник.

Правда, скандально відома Памела Андерсон змусила весь світ думати по-іншому.

Смуглявим красуням йдуть яскраві кольори. За прикладом Наомі Кемпбел, дівчата всього світу носять білі, помаранчеві, червоні міні-бікіні.

Світлошкірі феї вважають за краще або темні, або дуже ніжні тони, що підкреслюють їх тендітність.

Сучасна мода прикрасила такі купальники масивними пряжками і невагомими стрічками, стразами і коштовними каменями - кожна знайде для себе ідеальний варіант. Головне - правильно вибрати модель. Масивні прикраси обважнюють форми, легкі аксесуари роблять образ повітрям.

Міні бікіні
Міні бікіні

Міні бікіні
Міні бікіні

До вибору міні-бікіні модниці зі всього світла підходять з такою ж ретельністю, як і до вибору вечірнього туалету. Взимку і літом, збираючись до південних морів, жінки хочуть бути на висоті. Купальник - це засіб, який допомагає підкорити чоловіка. Міні-бікіні допомагає остаточно вразити самого непереборного чоловіка.

Тут важливо все - і колір, і фактура, і малюнок, і прикраси, і марка. Вибрати можна будь-який купальник, але лише міні-бікіні дозволить вам стати справжньою спокусницею, адже його силу випробували найбажаніші жінки світу.

Як вибрати купальник: відео

Додати коментар/відобразити коментарі