Мода для повних 2012

Багатолика мода дає можливість кожній жінці, незалежно від особливостей її фігури, виглядати приголомшливо. Мода для повних 2012 - не виключення: вона така ж, як і для всіх інших жінок, лише треба грамотно вибирати фасони виробів, їх колір і фактурне рішення матеріалів.

Приталений силует одягу, підведені плечі, довгий рукав, V - подібні вирізи - всі ці актуальні елементи костюма рекомендує мода для повних у 2012 році.

Грамотний вибір одягу з модного асортименту виробів полягає в перевазі суцільнокроєних виробів над іншими: поперечні полоси зорово укорочують фігуру. Вертикальні лінії в крої і обробці зрительно видовжують фігуру, тому рекомендуються однобортні застібки, лінії відрізу деталей, защипи і драпіровки відповідної орієнтації.

З модних пропозицій варто звернути увагу на плаття-футляри в комбінації з кардіганами або піджаками, вузькі спідниці трохи нижче за коліна з топами і блузами навипуск, прямі або трохи розкльошені брюки у поєднанні з туніками. Піджаки, кардігани і туніки прекрасно маскують область талії і стегон, причому найкращий ефект досягається при поєднанні їх з виробами темних кольорів, які концентрують на собі увагу. Яскравий або світлий піджак залишає вузький простір темного кольору, розташований між його полами, завдяки чому створюється відчуття стрункої фігури.

Вироби для повної фігури повинні виготовлятися з матеріалів з легкою, гладкою фактурою, адже ворсові і буклюючі тканини володіють здатністю зорово збільшувати об'єми тіла. У зв'язку з цим варто уникати виробів з трикотажу крупної в'язки. Взагалі, вироби з в'язаного трикотажу - не варіант для повної фігури: дуже м'які, вони додають безформні контури тілу. Інша справа - тонкий, гладкий трикотаж машинної в'язки: туніки і блузи з нього - універсальні, для будь-якої комплекції.

Малюнок на тканини і її колір також важливі при сприйнятті форми тіла. Особливості зорового сприйняття такі, що світлі і світлофарбовані предмети здаються більше своїх дійсних розмірів, тому темні кольори повинні переважати в костюмі для повних. Бордо, шоколадний, темно-синій, фіолетовий, темний смарагдово-зелений - всі ці кольори модної гамми - 2012 прекрасно виглядатимуть в одязі для повної фігури. Проте не варто патологічно уникати ніжних, світлих тонів: ясно-блакитний, бузковий, ясно-оливковий, блідо-рожевий, перлинно-сірий - всі ці тони освіжатимуть зовнішній вигляд жінки з повною фігурою, додаючи їй ніжну і романтичну подобу. А якщо стегна виглядають ширше за плечі, то світлий верх в одязі просто необхідний для урівноваження композиції костюма.

Деякі модні елементи костюма слід виключити при виборі фасонів виробів: комір-стійка і «халтер» зорово укорочують шию, рукави - руки, а брюки типу «капрі», «бермуди» і бриджі» - роблять ноги менш довгими. А ось модні вертикальні і V-подібні вирізи - те, що потрібно.

Модні ремені і пояси непогано виглядають на повній фігурі типу «грушка», проте вони не мають бути дуже вузькими або, навпаки, дуже широкими. Кольє-ошийники - неприпустимі: вони укорочують шию, а ось багаторядні намиста - можна спробувати.

Мода для повних 2012 - фото.


Мода для повних 2012

Жінка не має бути дуже худою, адже її місія на Землі - продовження життя. У всі часи цінувалися жінки з розвиненими формами тіла, тому нинішнє захоплення «анорексичним типом» зовнішності - тимчасове явище. Мода для повних 2012 поєднується з модою для всіх інших типів жінок - це яскраве свідоцтво того, що в свідомості людей відбуваються зміни: ідеальні пропорції скоро будуть іншими! А моделі групи plus size - Jhoanna Dray і Barbara Brickner - просто божественні!

По матеріалам fаmmеo.ru

Як підібрати одяг для повних : відео

Додати коментар/відобразити коментарі