Мода для сорокарічних жінок

Мода для сорокарічних жінок
Мода для сорокарічних жінок
Модні критики часто відзначають, що велика частина одягу, що випускається сучасними модними брендами, просто не призначена для дорослих жінок - на подіумі домінують радикально короткі спідниці і топи, примушуючи жінок, вік яких наближається до сорока, все більше часу витрачати на пошуки відповідних ансамблів.

Аби полегшити процес пошуків, необхідно дотримуватись декількох простих ключових правил:

Вибирати одяг відповідного кольору.

Навіть якщо модні дизайнери проголошують найактуальнішим кольором сезону яскраво-жовтий або неоново-рожевий, не можна сліпо слідувати модним трендам. Набагато краще вибрати декілька кольорів, ідеально доповнюючих колір обличчя і відповідних зросту, і вибирати відповідний одяг - це допоможе істотно скоротити час пошуків відповідного ансамблю.

Вибирати відповідний стиль.

Радикальні міні і короткі топи відмінно виглядають на молодих дівчатах і абсолютно не личать дорослим жінкам. Тому не варто витрачати час і гроші на стилі, не відповідні по статусу і віку.
Побудувати гардероб на однотонному одязі. Однотонний одяг - варіант не лише стриманий і строгий, але і такий, що залишає простір для експериментів з яскравими оригінальними аксесуарами. Стильну родзинку однотонному ансамблю додає один-єдиний предмет одягу з цікавим узором.

Перешивати довгі спідниці і плаття «під себе».

Для того, аби відчувати себе максимально комфортно, деколи неможливо підібрати ідеальну довжину спідниці або плаття. Рішення просте - будь-який одяг можна укоротити в ательє «під себе» і відчувати себе впевненіше в платті оптимальної довжини.

Мода для сорокарічних жінок
Мода для сорокарічних жінок
Мода для сорокарічних жінок
Мода для сорокарічних жінок

Носити туфлі на каблуці.

Навіть якщо каблук дуже маленький, всього 3-4 сантиметри - не варто відмовляти собі в задоволенні придбати красиве взуття на каблуці.

Носити блузи, а не светри.

Светри легше втрачають форму, чим блузи або сорочки, і це, безумовно, не робить їх власницю привабливішою. Замість затишного і звичного розтягнутого светра краще вибрати стильну і настільки ж зручну сорочку.

Мода для пані елегантного віку: відео

Додати коментар/відобразити коментарі