Модна біжутерія 2013: від C до V

Майже сто років тому Коко Шанель підняла біжутерію на новий рівень, заявивши про те, що такі прикраси носять люди з добрим смаком. Що ж, дивлячись на нові колекції від іменитих дизайнерів, ми схильні з нею погодитися - адже таку різноманітність важко побачити навіть в одязі.

елітна біжутерія

Елегантні перлини і широкі пластини, фігурні композиції і майже незаймані обробкою камені - ось вона, сучасна елітна біжутерія. Фото покаже вам лише моделі, але, аби проникнутися ними, поза сумнівом, треба побачити їх живцем.

Біжутерія весна-літо 2013 від Carolina Herrera (Кароліна Херрара)

модна біжутерія 2013

Немало дизайнерів пропонують аксесуари, в яких використовується велика кількість намистин або перлів, що створює ефект кисті з ягодами. Проте найбільшої реалістичності в цьому добилася Carolina Herrera (Кароліна Херрара). Її «чорну смородину» можна надіти навіть на палець: елегантні кільця поєднують гладкий метал і фактурну прикрасу.

біжутерія фото 2013

Carolina Herrera (Кароліна Херрара)

Ту ж тонкість можна побачити і в «мереживних» браслетах, що нагадують сонячну павутину на зап'ясті.

біжутерія 2013

Carolina Herrera (Кароліна Херрара)

Не обійшлося і без впізнанних тонких і широких браслетів з ініціалами дизайнера. Довершують картину фактурні «монети» кольє - знахідка до літнього сезону.

Біжутерія весна-літо 2013 відChanel (Шанель)

біжутерія шанель 2013

Елітна біжутеріяChanel (Шанель)продовжує використовувати ту ж ідею, що і недавні колекції платтів - лаконічність і перли. Монохромні прикраси ідеально личать для офіційного прийому - вони безмовно розповідять про ваш статус.

біжутерія шанель фото

Chanel

Біжутерія шанель 2013

Chanel

Біжутерія Шанель відходить від стандартної геометрії заради більш хитромудрих і, в той же час, мінімалістичних форм. Отже, якщо ви знаходитеся у пошуках чогось неординарного і дорогого - це ваш варіант.

Біжутерія весна-літо від Dior

модні прикраси 2013

Поки інші модні будинки працюють в жанрі класики, Dior поширює свої футуристичні тенденції і на модні прикраси. Жодної біжутерії під золото - лише колір!

модні прикраси 2013

Dior

модні прикраси 2013

Dior

Жодного витіюватого плетіння - лише полірований метал,скло та крупні кристали Swarowski. Майже всі прикраси дволикі: нарочитий мінімалізм змінявся химерними напівпрозорими суцвіттями .

Біжутерія весна-літо від Dolce&Gabbana

елітна біжутерія

Італійська біжутерія Dolce&Gabbana втілює в собі яскраве літо на середиземноморському узбережжі. Звідси і концепція з її стрічками, яскравими кольорами, каменями і хутром. У сережках використані традиційні для маленьких міст деталі: підкови, образи, ну, а серця - більшою мірою дань сучасності.

модна біжутерія 2013

Dolce&Gabbana

Ця красива біжутерія ідеально підійде до легкого і безтурботного літнього гардероба, довгих широких спідниць і гарного настрою.

Dsquared 2

модні прикраси 2013

Жінка таїть в собі безкрайню різноманітність образів і цей факт як не можна краще подає біжутерія від Dsquared 2. Брати-дизайнери експериментують з будь-якою шириною і фактурою, Проте, віддаючи перевагу браслетам з декілька низок перлин або ланок.

біжутерія 2013

Dsquared 2

Модна біжутерія 2013

Dsquared 2

Модна біжутерія 2013

Dsquared 2

У їх роботах знаходиться місце і для крупних композицій, і для складних образів на зразок змії, що двократно обвивається довкола зап'ястя. Майже всі модні прикраси - під золото, але це ніскільки не обмежує творче багатство речей.

Біжутерія весна-літо від Elie Saab (Елі Сааб)

модна біжутерія 2013

Плавні форми, золота сітка, що світиться, крупні асиметричні камені - все це прикраси від ліванського дизайнера Elie Saab (Елі Сааб). І, хоча частина його прикрас виглядає дещо ваговито, у нього немало і витончених моделей з переплетенням ланок і крупними прикрасами.

модна біжутерія 2013

Elie Saab (Елі Сааб)

біжутерія фото

Elie Saab (Елі Сааб)

В той час, як інші дизайнери «грають» з каменями і кристалами, він віддає перевагу всіляким ланцюжкам, лише зрідка вписуючи в них сторонні елементи.

елітна біжутерія 2013 Elie Saab (Елі Сааб)

Elie Saab (Елі Сааб)

елітна біжутерія 2013 Elie Saab (Елі Сааб)

Elie Saab (Елі Сааб)

Така біжутерія підійде дівчатам і жінкам, що віддають перевагу романтичному стилю.

Біжутерія весна-літо від Etro

прикраси 2013

Колись існувала думка, що біжутерії можна пробачити те , що для ювелірних виробів здається занадто легковажним. Сьогодні границі все більше стираються, але вироби Etro ясно показують, що сережки і кольє можуть бути простором для реалізації фантазій, причому за допомогою будь-яких матеріалів.

модна біжутерія весна-літо 2013

Etro

модна біжутерія весна-літо 2013

Etro

Біжутерія з бісеру сусідствує в колекції з прикрасами в язичеському стилі з напівдорогоцінними каменями. У роботі з каменем дизайнери вважають за краще дотримуватися природних форм, що додає додаткову сміливість образу.

модна біжутерія весна-літо 2013

Etro

Біжутерія весна-літо 2013 відLanvin (Ланвін)

модна біжутерія весна-літо 2013

У колекції біжутеріїLanvin (Ланвін) - вся жіноча доля від наидревнейших часів. Ось дика жінка і її асиметричні прикраси з шкіри, дерева і перламутру, ось жриця з широкими пластинами золота на грудях, ось імператриця, чиї прикраси прості і складні одночасно.

модні прикраси 2013

Lanvin

модні прикраси 2013

Lanvin

модні прикраси 2013

Lanvin

модні прикраси 2013

Lanvin

Кожна річ смілива та запам'ятовується; вона, поза сумнівом, додасть первозданної енергії своїй власниці.

Біжутерія весна-літо 2013 від Prada

красива біжутерія

У моду нестримно входить кераміка з її простотою і гладкістю, які служать прекрасним фоном для реалізації будь-яких задумок. У колекції модної біжутерії 2013 від Prada на них виросли ніжні квіти. Втім, на зайву ніжність скаржитися не доводиться - металеві вставки і застібки відтіняють всю пасторальность картини.

красива біжутерія

Prada

красива біжутерія

Prada

Біжутерія весна-літо від Roberto Cavalli

елітна біжутерія

Хто сказав, що тваринна тематика добра лише в одязі? Roberto Cavalli доводить зворотне, «оживляючи» птиць і звірів в своїх великих, привертаючих увагу прикрасах. Якщо ви хочете стати королевою вечора, то чом би не вибрати нескромне намисто із зебрами або яскравий браслет з фламінго?

елітна біжутерія

Roberto Cavalli

елітна біжутерія

Roberto Cavalli

елітна біжутерія

Roberto Cavalli

Декоративні прикраси, поєднання різних кольорів і фактур нагадують про французьке бароко, коли допускалася і еклектика, і використання крупних каменів. Загалом, всього того, що личить жінкам, які не бояться заявити про себе.

Versace (Версаче)

модні прикраси 2013

Кожна жінка - трохи жарптиця, загадкова істота, яка побуде поруч і відлетить в казкові краї. Саме на такі думки наводять модні прикраси 2013 від Versace (Версаче). Вони створені для витончених леді, відкритих плечей і загального обожнювання. У колекції легко побачити відсилання до мистецтва інків - крупні сережки-кільця, використання радіальних сонячних символів. Вони привертають увагу і зачаровують.

модні прикраси 2013

Versace (Версаче)

Як ви вже відмітили, красива біжутерія - не просто черговий аксесуар, у неї є свій характер і свої завдання. Модні прикраси 2013 відмінно досягли успіху в тому, аби передати цілісний образ в одній лише речі. Звичайно, можна списати це на достаток широких планок з полірованого метала, «півмісяці» кольє і на крупні камені, але, здається, магія на цьому не закінчується!

Оригінал статті

Додати коментар/відобразити коментарі