Модне пальто осінь-зима 2014-2015

Існують модниці, що вважають за краще носити замість пальта куртки і шубки в холодний період року. Проте, новий сезон осінь-зима 2014-2015 дарує стількох нових оригінальних моделей верхнього одягу цього напряму, що все ж слід поповнити свою модну колекцію хоч би одним трендовим пальтам .

Фасони модного пальта осінь-зима 2014-2015

У крої сучасних пальт цього сезону є, як прості, так і складні фасони. Але дизайнери "відігралися" також і на кольорах і тканинах нових моделей.

Почнемо з модної довжини. Найактуальнішою для пальта осінь 2014 буде довжина до коліна, тобто середня. Талія в сучасних пальт в більшості своїй не виражена і не підкреслюється. Форма верхнього одягу такого плану або пряма, або трапецієвидна.

модне пальто осінь 2014

Силует "пісочний годинник" зустрічається не так часто, як у минулому сезоні, а от похилі лечі та об'ємні рукави залишаються в тренді. Серед них також зустрічаються рукави з довжиною в три чверті.

модне пальто зима 2014

У фаворі вільні спадаючі силуети, в яких задіяна велика кількість матерії. Наприклад, пальто-кейп і інші занадто вільні моделі.

модне пальто зима 2014-2015

Пальта-пледи - новинка цього сезону, досить оригінально виглядає широка модель з величезним коміром і лацканами без застібок.

модне пальто осінь-зима 2014-2015

Пальто з довжиною нижче за коліно найчастіше двобортні. В Christian Dior представлені легкі моделі яскравих кольорів із зовсім коротким рукавом.

жіноче пальто осінь 2014

Серед них є пальта-плаття, які сильно розширюються від лінії талії, роблячи жіночним і романтичним силует своєї хазяйки. Зроблені вони з відносно легких тканин, які дозволяють їм струмувати довкола фігури.

жіноче пальто зима 2014

Що стосується деталей в крої пальта осінь-зима 2014-2015 років, то серед них явно впадають в очі величезні лацкани і коміри, підкреслені іншим кольором або матеріалом, шкіряні і хутряні деталі, асиметричні кишені і інші цікаві штрихи, які вносять різноманітність до колекцій.

жіноче пальто осінь-зима 2014-2015

Тканини модних пальт осінь 2014

Тканини, з яких представлені сучасні пальта, явно служать додатковою прикрасою цього виду одягу. Які лише матеріали не використовуються ! Тут і рихлий твід, і шкіра, як матова, так і глянсова, також шерсть і трикотаж. Елегантно виглядають пальта з драпу і кашеміру.

фото модних пальт осінь 2014

Велику роль дизайнери відвели хутру. Це не лише облямівка коміра, пол або низу. Ефектно виглядає пальто, зроблене з хутра наполовину.

фото модних пальт зима 2014

Особливо граціозно виглядали моделі пальт з каракуля і вельвету. Це новий тренд в колекціях грядущого сезону.

фото модних пальт зима 2014-2015

Кольори пальт зима 2014-2015

Модні кольори для верхнього одягу цього сезону - чорний, сірий, синій, кремовий, персиковий. Зустрічаються і яскраві, такі, як червоний, кораловий, блакитний, смарагдовий, жовтий, рожевий. Особливе місце займає виблискуючий білосніжний відтінок. І, звичайно, не можна не відзначити модні забарвлення пальта на осінь зиму 2014-2015. Особливе місце на п'єдесталі пошани займає клітинка всіляких розмірів і забарвлень, починаючи від класичної і закінчуючи самою фантазійною.

фото модних пальт осінь-зима 2014-2015

Які ще забарвлення демонструють тканини для сучасного пальта? Це строкаті принти, смужка, малюнки під "ягуара ", крупна і дрібна плямистість.

жіноче пальто зима 2014-2015

Взагалі, потрібно відмітити, що штрихи в різних пальтах в майбутньому сезоні доповнюють один одного. Строгість класичних форм розбавляється яскравими забарвленнями тканини. Якщо пальто позбавлене помітних деталей в своєму крої, то його тканина або колір роблять модель помітною і яскравою. Силует одягу доповнюється відповідними принтами, прикрасами по стилю. Тобто збалансованість, класика, елегантність, стильность присутні в повному об'ємі в сучасних пальтах 2014-2015.

Додати коментар/відобразити коментарі