Модні блузки 2011: експерименти і традиції

модна блузка

Який основний тренд наступного модного сезону? Безумовно, це жіночність. Саме тому дизайнери підібрали найжіночніші стилі, тканини і обробки, про які ми зараз і поговоримо, точніше, про модні блузки сезону.

Атлас - мабуть, один з найніжніших і найприємніших для тіла матеріалів. Атласні блузки були представлені практично всіма модними будинками. Особливо популярні кольори - блакитний, рожевий, білий.

Мереживо - ще один модний тренд який почав набирати популярність. Цього сезону він на вершині світового модного подіуму. Все, де є мереживо, виглядає дуже стильним і вишуканим. Особливо чудовим є те, що мереживні блузки можна вписати практично в будь-який стиль, від строгої класики до мілітарі і сафарі. У моді як тканинні, так і в'язані варіанти.

Яскраві принти - характерна риса модних літніх блуз. Наймоднішим малюнком є крупні яскраві квіти, на відміну від минулого року, коли в моді були бутони і маленькі квітки. У сезоні весна-літо колір і розмір квітів рветься назовні, залучаючи до жінки загальну увагу.

Прозорість - найсексуальніший напрям. І якщо раніше блузки лише використовували прозорі елементи, будучи в цілому вельми цнотливими, цією весною і літом вони прозорі настільки, що з сексуальності переходять в чистий еротизм. Сміливі дівчата можуть не надівати і білизну - саме так було на подіумах. Головне - не нарватися на маніяка.

Рюші і волани - а куди без них. Будь-яка блуза, прикрашена рюшами, набуває вишуканого і святкового вигляду. Проте зверніть увагу, що блузі з рюшами краще бути однотонною, хоча на подіумах були і строкаті речі, інакше тебе стає надто "багато".

модна блузка
модна блузка

модна блузка
модна блузка
модна блузка
модна блузка

модна блузка
модна блузка

модна блузка
модна блузка
модна блузка
модна блузка

модна блузка
модна блузка
модна блузка
модна блузка
модна блузка
модна блузка

Сафарі - літній тренд, який теж став жіночним. Підігнуті рукави, строгі пояси і традиційні відтінки хакі все ж програли приталеним силуетам і повітряним тканинам, зав'язям на поясі і дещо розстебнутим гудзичкам. Саме з цими елементами і потрібно носити блузки в стилі хакі.

Ну і, мабуть, варто згадати бохо (boho - богемний) стиль, що змішує стилі і напрями. Для нас це доки новинка, в Європі активно набираюча популярність. Зразки - Кейт Мосс і сестри Олсен. блузки бохо - цікаві, яскраві, оригінальні речі, які гармонійно вписуються у ваш стиль.

Як вибрати блузу: відео

Додати коментар/відобразити коментарі