Модні ділові сукні весна-літо 2015

На роботі жінка проводить колосальну частину свого життя. Незалежно від того, в якій сфері працює модниця, вона повинна в будь-якій ситуації залишатися стильною і сучасною. Кінцевий образ, настрій, активність і успішність працюючої пані багато в чому залежатиме від правильно підібраного вбрання. З цією метою законодавці моди з року в рік пропонують носити офісні сукні. Жінка в діловому платті виглядає показно, серйозно і, водночас, природно, жіночно і привабливо. Отже, які офісні плаття виявляться на вершині слави у весінньо-літньому сезоні 2015?

Забарвлення модних ділових платтів 2015

Офісний одяг стає усе більш пристосованим до змінних смаків жінки. І якщо зовсім недавно традиційними кольорами офісних суконь були темно-сині, бордові, бежеві і всі ахроматичні кольори, то в наші дні мода "пішла" далеко уперед. Вибір забарвлення модного офісного плаття безпосередньо залежатиме від конкретного підприємства, зокрема, встановленого ним дрес-коду. Якщо йдеться про суворий дрес-код, то від експериментів, мабуть, краще відмовитися. Проте, якщо на роботі допускаються умовно-ділові вбрання, то в даному випадку можна сміливо придивлятися до аквамаринових, жовтих, блакитних, червоних, рожевих кольорів. Приклади актуальних забарвлень модних офісних суконь продемонстрували Boss, Balenciaga, Costello Tagliapietra, Chanel, Lela Rose, Wayne.

Модні офісні плаття весна-літо 2015 ChanelМодні офісні плаття весна-літо 2015 Costello Tagliapietra

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Lela RoseМодні офісні плаття весна-літо 2015 Costello Tagliapietra

Модні офісні плаття весна-літо 2015 WayneМодні офісні плаття весна-літо 2015 Wayne

Дизайнери поклопоталися не лише про досить різноманітну колірну гамму ділових платтів, але і про принти. У статті модні плаття весна-літо 2015 ви дізнаєтеся, що беззастережними лідерами теплого сезону 2015 стали клітинка, смуги і квіти. Тоді як геометричні принти в офісній моді сталі, свого роду, класикою, квіткові композиції дозволяють собі далеко не всі. І дарма, адже не варто забувати, що ваша працездатність безпосередньо залежатиме від вашого емоційного самопочуття і настрою. До модних квіткових і геометричних візерунків звернулися Prada, Carolina Herrera, Michael Kors, Costello Tagliapietra, Alexander Lewis, Bottega Veneta і інші бренди.

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Carolina HerreraМодні офісні плаття весна-літо 2015 Prada

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Michael KorsМодні офісні плаття весна-літо 2015 Costello Tagliapietra

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Bottega VenetaМодні офісні плаття весна-літо 2015 Alexander Lewis

Модні офісні плаття-футляри весна-літо 2015

Плаття-футляр, немов палочка-виручалочка, приходить на допомогу жінці в будь-якій можливій ситуації. Цей силует просто створений для тих жінок, які, знаходячись в подобі ділової бизнес-вумен, не бажають забувати про своє жіноче єство. Сукні-футляри давно вже стали входити до числа найпопулярніших офісних вбрань, про що свідчать покази Costello Tagliapietra, Prada, Boss, Roland Mouret.

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Costello TagliapietraМодні офісні плаття весна-літо 2015 Boss

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Costello TagliapietraМодні офісні плаття весна-літо 2015 Costello Tagliapietra

Модні офісні плаття весна-літо 2015 PradaМодні офісні плаття весна-літо 2015 Roland Mouret

Модні ділові сукні 2015: акцент на рукави

У новому теплому сезоні весна-літо 2015 багато дизайнерів запропонували розбавити стримані ділові образи оригінальними рукавами. Завдяки цьому в колекціях дизайнерів з'явилися рукави-кімоно, рукави "крильця" і "ліхтарики", контрастні за матеріалом і кольором рукава (наприклад, прозорі, сітчасті), рукави 3/4. Окремі дизайнери вирішили і зовсім обійтися без цієї частини одягу, залишивши руки моделей абсолютно голими. Цікаві варіації рукавів були запропоновані такими брендами, як Jenny Packham, Prada, Sally La Pointe, Balenciaga, Daks.

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Jenny PackhamМодні офісні плаття весна-літо 2015 Prada

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Sally LaPointeМодні офісні плаття весна-літо 2015 Balenciaga

Модні офісні плаття весна-літо 2015 DaksМодні офісні плаття весна-літо 2015 Daks

Модні ділові плаття 2015: акцент на талії

Особливу увагу було приділено також лінії талії. Аби підкреслити витончені вигини жіночої фігури, дизайнери стали використовувати скульптурний крій, корсетні викрійки, всілякі ремені, тобто будь-які прийоми моделювання, які здатні виділити лінію талії. Приклади таких робіт можна зустріти в колекціях Andrew Gn, Anna Sui, Boss, Sally LaPointe, Donna Karan, Herve Leger by Мах Azria.

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Andrew GnМодні офісні плаття весна-літо 2015 Anna Sui

Модні офісні плаття весна-літо 2015 BossМодні офісні плаття весна-літо 2015 Sally LaPointe

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Donna KaranМодні офісні плаття весна-літо 2015 Herve Leger by Мах Azria

Ділові сукні весна-літо 2015 із комірами

Плаття із строгими комірцями прекрасно вписуються до офісного стилю. В даному випадку безперечним плюсом є той факт, що комір може бути присутнім на виробі абсолютно будь-якого силуету. У теплому сезоні 2015 найбільш популярними виявилися сукні з комірами вільного крою, а також моделі з розкльошеними спідницями і, безумовно, плаття-футляри, що наочно видно на прикладах ліній одягу від A.P.C., Balenciaga, Blumarine, Bottega Veneta, Chloe, Daks, Ralph Lauren, Yigal Azrou?l.

Модні офісні плаття весна-літо 2015 A.P.C.Модні офісні плаття весна-літо 2015 Balenciaga

Модні офісні плаття весна-літо 2015 BlumarineМодні офісні плаття весна-літо 2015 Bottega Veneta

Модні офісні плаття весна-літо 2015 ChloeМодні офісні плаття весна-літо 2015 Chloe

Модні офісні плаття весна-літо 2015 ChloeМодні офісні плаття весна-літо 2015 Daks

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Ralph LaurenМодні офісні плаття весна-літо 2015 Yigal Azrou?l

Довжина модних офісних суконь весна-літо 2015

Незалежно від суворості внутрішньої дрес-коду, офісні плаття покликані бути максимально стриманими. Ідеальною довжиною для таких вбрань вважається міді. Проте ніхто не не в змозі заборонити вам одягнути подовжений варіант подібного вбрання або ж дещо укорочену модель, якщо вона не виглядає зухвало або вульгарно. Допустима довжина офісних платтів була добре відбита в колекціях Alexander Lewis, Julien David, Maiyet, Boss, Balenciaga, Bottega Veneta.

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Alexander LewisМодні офісні плаття весна-літо 2015 Julien David

Модні офісні плаття весна-літо 2015 MaiyetМодні офісні плаття весна-літо 2015 Boss

Модні офісні плаття весна-літо 2015 BalenciagaМодні офісні плаття весна-літо 2015 Bottega Veneta

Модні ділові плаття весна-літо 2015 для вечора

Якщо вас запросили на робочий урочистий захід, то деякі обмеження суворого дрес-коду будуть вже не настільки актуальними. У зв'язку із цим, бізнес-вумен може дозволити собі небагато пограти з образом, наприклад, розбавивши його оригінальними принтами, асиметрією, люрексом, вишивками, приспущеними рукавами, розрізами, мереживними вставками, яскравими матеріалами. Проте на цьому терені головне не перестаратися. Не потрібно забувати, що на вечірній зустрічі будуть присутні ваші начальники, колеги або підлеглі. І якщо вам дорога репутація, то відверті декольте і розрізи краще приберегти для дружніх компаній. Елегантні, модні і жіночні приклади модних офісних платтів для вечора були включені до показів Andrew Gn, Barbara Tfank, Carolina Herrera, Chanel, Herve Leger by Мах Azria, Costello Tagliapietra, Daks, Dolce and Gabbana, Erin Fetherston, Escada.

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Andrew GnМодні офісні плаття весна-літо 2015 Barbara Tfank

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Barbara TfankМодні офісні плаття весна-літо 2015 Carolina Herrera

Модні офісні плаття весна-літо 2015 ChanelМодні офісні плаття весна-літо 2015 Herve Leger by Мах Azria

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Costello TagliapietraМодні офісні плаття весна-літо 2015 Costello Tagliapietra

Модні офісні плаття весна-літо 2015 DaksМодні офісні плаття весна-літо 2015 Dolce and Gabbana

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Erin FetherstonМодні офісні плаття весна-літо 2015 Escada

Модні офісні плаття: декор і обробка

Останнім часом все більша кількість дизайнерів закликає працюючих жінок забути про нав'язливі стереотипи. На їх думку, жінка повинна виглядати прекрасно навіть на робочому місці. З цією метою окремі бренди пропонують прикрасити свої офісні вбрання драпіруванням, плісіруванням, асиметричним кроєм, витонченою металевою фурнітурою, оригінальними застібками, перфорованими тканинами і багатьма іншими прийомами конструктивного моделювання. Прекрасні приклади стриманих, але оригінальних і стильних ділових суконь запропонували Costello Tagliapietra, Daks, Rachel Antonoff, Balenciaga, Costello Tagliapietra, Barbara Bui, Derek Lam, Diesel Black Gold, Roland Mouret, Sally LaPointe.

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Costello TagliapietraМодні офісні плаття весна-літо 2015 Daks

Модні сарафани весна-літо 2015 Rachel AntonoffМодні офісні плаття весна-літо 2015 Balenciaga

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Costello TagliapietraМодні офісні плаття весна-літо 2015 Barbara Bui

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Derek LamМодні офісні плаття весна-літо 2015 Diesel Black Gold

Модні офісні плаття весна-літо 2015 Roland MouretМодні офісні плаття весна-літо 2015 Sally LaPointe

Як бачимо, вибір сучасних ділових платтів весна-літо 2015 просто величезний. Кожна жінка зможе підібрати собі серед цієї пишності сукню за своїм смаком і подібністю. Суворий, класичний і однотонний варіант або яскраве плаття з оригінальними принтами - вирішувати вам.

Додати коментар/відобразити коментарі