Модні джинси 2014 - зима, весна, літо, осінь

У 2014 році мода на джинси залишається вірною своїм минулим стандартам, джинси завжди займають почесне місце в базовому жіночому гардеробі. Більшість новомодних джинсових брюк виглядають практично і лаконічно, проте для молодіжних моделей актуальний декор у вигляді перфорацій, розривів, обшарпаних країв і латочок з яскравої кольорової тканини.

Якщо говорити про фасони, то вузькі і широкі жіночі джинси в моді 2014 абсолютно рівноправні. Перші відповідають очікуванням струнких і худорлявих модниць, другі демонструють увагу провідних брендів, проявлену по відношенню до жінок з нестандартними фігурами.

Які ж «показники» джинсових брюк можна вважати найбільш модними в 2014 році. Розглядаються всі сезони - зима, весна, літо і осінь.

кольори модних джинсів 2014
Juicy Couture.

Холодні кольори

Джинси кричущих забарвлень доки ввічливо випроваджені на самі «задвірки» моди. Роль лідера відведена класичному «забарвленню» денима у всіх його різновидах - від ясно-блакитного з ефектом «затертості» до насиченого індиго. Деякі модні марки, наприклад, Juicy Couture також включили в свої колекції джинси радикально чорного кольору. І це невипадково, адже такі моделі не поступаються по універсальності класичним брюкам і з успіхом можуть їх замінювати навіть в діловому дресс-коді, причому їх можна поєднувати із строгими і лаконічними джинсовками .

На статус особливого тренду претендують і джинси з принтами. Принт є досить дрібним малюнком, витриманим в холодній колірній гаммі: синій на чорному фоні, як в того ж Juicy Couture, або фіолетовий на блакитному, як в House of Holland.

модні джинси 2014 з пониженою талією
Junya Watanabe.

Посадка на стегнах

Джинси з пониженою лінією талії в 2014 році - одна з ключових тенденцій. При цьому вони можуть мати вільну посадку. Хай з боку здається, що брюки вам дещо завеликі, - це знову модно і стильно. А красивий акцент можна поставити за допомогою червоного ременя або будь-якого іншого поясу з шкіри або текстилю.

Джинси з посадкою на стегнах вимагають укороченого «верху» - наприклад, облягаючої блузи або жакета із застібкою на «блискавку». Ще недавно дизайнери запевняли, що відкритий живіт, який виглядає над джинсами, - верх несмаку, а сьогодні вони самі знов грають по цим правилам.

вузькі жіночі джинси 2014
Edun, Diesel Black, Ilaria Nistri.

Шкіряні «нотки»

Шкіряні вставки на джинсах - справжня ковбойська традиція. В цього елементу дизайну колись було суто практичне призначення: він захищав від зношування самі проблемні частини брюк. У 2014 році шкіряні вставки на джинсах можуть розташовуватися де завгодно: на кишенях, в області кокетки на задній половинці, по бічних швах, над або під колінами. Оригінальні моделі представлені брендом Diesel Black, які, по суті, є чимось середнім між звичайними джинсами і шкіряними брюками.

джинси 2014 з непідшитим краєм, перфораціями і аплікаціями
Marques Almeida, 3.1 Phillip Lim (Філліп Лім), Rebecca Minkoff.

Непідшиті краї і перфорації

Стиль гранж, про який впродовж останніх модних сезонів майже ніхто не згадував, все голосніше заявляє про себе. І джинсова мода виявилася найбільш схильною до його впливу. Зокрема, дизайнери запевняють нас, що непідшиті джинси з «кошлатими» і немов обшарпаними краями, - це колоритно і актуально. Втіленням особливого шику в стилі гранж завжди залишалися джинси з розірваними «колінами» або перфораціями, розташованими в інших місцях. І ось знову настає їх час - такі джинси задають тон багатьом колекціям 2014 року.

жіночі джинси 2014 з підворотами
A.P.S., Chalayan, House of Holland.

Кольорові вставки і аплікації

Знову вітаються комбінації денима з яскравим текстилем. Аплікації у вигляді крупних латочок і вставки геометричної форми надають джинсам пустотливого і позитивного вигляду. Найчастіше використовується текстиль з картатим, смугастим, квітковим або леопардовим принтом. А от 3.1Phillip Lim (Філліп Лім) знайшов інше втілення для цієї ідеї: на вузьких блакитних джинсах-дудочках розміщена безліч дрібних аплікацій, імітуючих лейбли.

Підвернуті штанини

Якщо ви купили джинси, і вони виявилися вам довгими, не кваптеся їх підшивати. У 2014 році такі моделі належить носити, вивернувши «надлишки» штанин назовні. Можна підвернути джинси так, щоб вони стали схожими на брюки-капрі і прикривали ногу лише до середини гомілки. А можна і купити довгі джинси і оформити нижню частину штанин широким підкоміром.

Оригінал статті bеаutуhаlf.ru

Додати коментар/відобразити коментарі