Модні кольори осінь-зима 2014-2015

Інститут кольору Pantone - провідне джерело інформації відносно модних кольорів у всьому світі. Щорік дана організація витрачає величезні засоби на дослідження, що базуються на популярності тих або інших кольорів у всіх галузях: моді, мистецтві, дизайні, інтер'єрі, рекламі, кіно і так далі За результатами цих досліджень формується палітра трендових кольорів, а також виділяється головний колір нового сезону. Пропонуємо вам дізнатися, які ж кольори стануть популярними в сезоні осінь-зима 2014-2015.

Кипарис (Cypress)

Кипарис (Cypress) - це глибокий зелений колір, благородний і величний. Жінка, що віддає перевагу такому кольору, - це знаюча собі ціну жінка, стримана і спокійна, така, що йде по життю з гордо піднесеною головою. Найчастіше дизайнери вибирали цей колір для створення вечірніх платтів осінь-зима 2014-2015 або елегантних благородних костюмів. Колір кипарис відмінно поєднується з глибоким жовтим відтінком і з відтінком сяюча орхідея, які також в моді цією осінню і зимою. На фото представлені моделі з колекцій Christian Siriano (Крістіан Сіріано), Bottega Veneta (Боттега Венета), Christian Dior (Крістіан Діор).

Модний колір

Алюміній (Aluminum)

Алюміній (Aluminum) - це той самий відтінок сірого кольору, який практично ніколи не виходить з моди, оскільки є базовим кольором жіночого ділового стилю. Легкий і приємний, він ненав'язливо підкреслить свіжість і молодість своєї власниці, а також зможе стати основою складних багатоколірних образів. Красиво і стильно поєднується з червоним і насиченим жовтим кольорами. На фото одяг будинків моди Alberta Ferretti (Альберта Ферретті), Bottega Veneta (Боттега Венета), Giorgio Armani (Джорджіо Армані).

Модний колір

Коньячний колір (Cognac)

Коньячний колір (Cognac) - це ще один складний і дуже стильний відтінок нового сезону. Слід визнати, що коньячний колір не підійде будь-кому, до нього, як говоритися, потрібно дорости. Якщо дівчина одягається в коньячне плаття або костюм, це означає що вона позиціює себе як особу, що повністю сформувалася, знає чого хоче і завжди цього добивається. Простіше кажучи, це шикарний колір для шикарних жінок. На фото Louis Vuitton (Луі Віттон), Gucci (Гуччі), John Galliano (Джон Гальяно).

Модний колір

Червоний колір Аврори (Aurora Red)

Богиня вранішньої зорі Аврора позаздрила б тим розкішним червоним платтям з нових дизайнерських колекцій сезону осінь-зима 2014-2015. Це колір пристрасті і сили, вічних мандрів і нових перемог. Він розбурхує, він надихає, він відкриває в жінці її первозданну силу і владу. На фото представлені плаття з колекцій Prabal Gurung, Jenny Packham, Emilio de la Morena.

Модний колір

Сангрія (Sangria)

Сангрія (Sangria) - в перекладі з іспанської мови «кров». Свою назву колір отримав від іспанського алкогольного напою - сангрія, який виготовляється на основі червоного вина, з додаванням цукру, фруктів і лікеру. Саме такий настрій несе в собі цей модний осінню-взимку 2014-2015 відтінок - спекотливе від іспанського сонця, таке, що п'янить від терпкого вина. На фото представлені фото з колекцій Elie Saab (Елі Сааб) і Chanel (Шанель).

Модний колір

Містичний жовтий (Misted Yellow)

Даний колір побічно відрізняється від того жовтого, до якого ми звикли цього сезону. Містичний жовтий - це колір пригоди, колір авантюри. Він зве нас туди, де зараз тепле літо, золотий пісок і шумлячий прибій. Він так і приваблює кинути всі справи і узяти квитки в один кінець в країну, де не бував раніше. Такий колір дивно вдало поєднується з останніми модними цього сезону кольорами: кипарисом, коньячним кольором, сангрією, синім і червоним. На фото Gucci (Гуччі), Jacquemus, Marchesa (Марчеза).

Модний колір

Королівський синій і кобальт (Royal Blue, Cobalt)

Ці два відтінки синього неймовірно популярні восени і зимою 2014-2015. Це яскраві холодні відтінки, строгі і безкомпромісні. Вони вимагають собі всієї уваги, а тому найбільш оптимально вибирати основний елемент образу даного кольору. На рідкість універсальні, ці кольори зможуть стати основою як ділового, так і вечірнього образу. І строгий костюм брюк в класичному стилі, і розкішне вечірнє плаття виглядатимуть однаково ідеально. На фото представлені бренди Christian Dior (Крістіан Діор), Louis Vuitton (Луі Віттон), Osman, Tadashi Shoji, Versace (Версаче).

Модний колір

Модний колір

Бузковий туман і сяюча орхідея - (Mauve Mist і Radiant Orchid)

Колір «сяюча орхідея» названий головним кольорів сезону осінь-зима 2014/2015 за версією інституту моди Pantone. Два ці кольори просто ідеально поєднуються один з одним: ніжний романтичний «бузковий туман» зробить вас жіночними і чарівними, а «сяюча орхідея» додасть в цей «коктейль» нотки пристрасті і приголомшуючого кокетування. На фото представлені бренди Vera Wang (Вера Ванг), ADEAM, Chloe (Хлоє), Balenciaga (Баленсіага), Hunter Original, Chloe (Хлоє).

Модний колір

Модний колір

Завдяки інституту кольору Pantone ми можемо бути упевнені в тому, що колір вибраного нами плаття осінь-зима 2014-2015 знаходиться на хвилях популярності. Поєднуйте розглянуті вище кольори один з одним, створюйте сміливі, ультрамодні і абсолютно нові образи щодня!

Додати коментар/відобразити коментарі