Модні пуховики - стильна мякість, краса і захист

Модні пуховики - зимовий одяг
Модні пуховики - зимовий одяг
Модні пуховики - зимовий одяг

Пуховики здатні не лише замінити шубу або дублянку, якщо раптом трохи потеплішає або піде дощ. Вони в принципі можуть стати прекрасним варіантом на всю зиму, тому що їх фізичні властивості це дозволяють. На щастя, пуховик перестав бути тією важкою китайською курткою, яку носили в дев'яності роки. Сучасні моделі з'являються у величезній кількості варіантів і стилів, що робить з них відмінну альтернативу шубі або дублянці.

Тепло і комфортно

Перш ніж купувати пуховик, треба визначитися з фізичними властивостями і стилем, який личить кожній конкретній людині. Важливо, аби красива модель актуального фасону була також і якісною. Тоді вона прослужить достатньо довго і не втратить зовнішнього вигляду і своїх утеплюючих властивостей. Не варто забувати, що річ купується для зими, яка може бути дуже суворою.

Куртка з пуха з додаванням пір'я краще всього відповідає вимогам зими у наших широтах. Якщо порівнювати пух з синтепоном, який є синтетичним матеріалом, утеплювачем з волокна ненатурального походження, то перший, поза сумнівом, виграє. Після прання речі на синтепоні близько 30% зігріваючих властивостей втрачається. Пухова модель при акуратному носінні і догляді може служити від п'яти до двадцяти років, залежно від типу пуха.

Якщо наповнювач хрустить при дотику, ймовірно, пір'я надто багато, і це не дуже добре для утеплення і збереження форми. Пуховик має бути досить легким (що також залежить від об'єму), а при стискуванні форма хорошої куртки повинна швидко відновитися.

По фігурі

Не дивлячись на різноманіття сезонних трендів, існують непорушні правила підбору пуховика по фігурі. Його об'ємна форма може нівелювати переваги вашої фігури, якщо підібрати пуховик неправильно.

Вічно актуальні короткі моделі, дуже відповідні для активних дівчат, не личать до округлих стегон - створюється ефект повноти і зверху і знизу. Потрібно підбирати варіант або з поясом, якщо дозволяє талія, або пряміший, але обов'язково подовжений.

Якщо силует вельми об'ємний, то стандартний облягаючий варіант, який ще більше повнить, може не підійти. В такому разі існують моделі більш вільного крою, які передбачають, можливо, асиметрію, оригінальні деталі. Вони дозволять зруйнувати зорову правильність ліній, відволікаючи увагу від повноти. Подібний варіант запропонував бренд Akris на осінь-зиму 2010/2011. У колекції марки є широка яскраво-жовта модель з строчкою крупними ромбами, фактурним стоячим коміром.

Зима 2010-2011

Не можна сказати, що мода на пуховики нестримно міняється щороку. Куртки пізнають незначних трансформацій, набуваючи кожного нового сезону інше забарвлення і, можливо, дещо змінений дизайн.

За бажання мати дійсно актуальну куртку, варто вибрати один із запропонованих відтінків - рожевий (від ніжного до фуксії), фіолетовий (різних тонів), а також блакитний. Два кольори в пуховику також можуть поєднуватися, і краще цю комбінацію зробити класичною, наприклад, червоний з чорним або з синім.

Сьогодні дизайнери вказують на те, що навіть в куртці жінці потрібна стриманість і жіночність. Тому треба стежити за її зовнішнім виглядом і фірмою-виробником, носити акуратно і з гідністю.

Модні пуховики - зимовий одяг
Модні пуховики - зимовий одяг
Модні пуховики - зимовий одяг
Модні пуховики - зимовий одяг
Модні пуховики - зимовий одяг

Модні пуховики - зимовий одяг
Модні пуховики - зимовий одяг
Модні пуховики - зимовий одяг
Модні пуховики - зимовий одяг
Модні пуховики - зимовий одяг

В цьому сезоні у моді "лакована" поверхня пуховика. Проте, з урахуванням того, що такий фасон може повнити, треба підбирати пуховик строго по фігурі. Капюшон і хутро можуть бути присутніми за бажанням і в спокійному варіанті, без зайвої пишноти. Серед минулих, а значить, вже неактуальних трендів - принти і дуже великий розмір. Зараз актуальні однотонність і прилягаючий силует.

Найбільш поширені бренди, що пропонують широкий вибір зимових пухових курток: Moncler, Baon, Finn Flare, Savage, City Classic, Snow Classic.@md

Як вибрати пуховик: відео

Додати коментар/відобразити коментарі