Модні сарафани 2011: тенденції літнього сезону

модний сарафан

На вулиці з кожним днем стає все тепліше і тепліше, а це означає, що дуже скоро ми змінимо теплі куртки на легкі вітровки, а після - на невагомі плаття і сарафани. Сьогодні ми детально поговоримо про те, які моделі сарафанів будуть актуальні цього літа.

Мереживо цього сезону займає одне з лідируючих місць серед матеріалів, використовуваних для декорування одягу. Це відбилося і у тенденціях модних моделей сарафанів. Навіть наявність невеликої мереживної смуги на сарафані в одну мить перетворює його на наймодніший елемент гардероба. До речі, якщо ви вмієте в'язати гачком, то зможете своїми руками виготовити мереживну облямівку. Саме стиль «Hand made” цінується цього сезону, як жоден інший.

Квіткові принти правлять балом ось вже декілька сезонів підряд. Але і без цього літні сарафани асоціюються з легкими моделями «в квіточку». Цього сезону в моді сарафани, які уквітчані принтами рослинної тематики. Особливо свіжо виглядають моделі сарафанів з принтами у вигляді екзотичних рослин, а також звичного пальмового листя і казкових квітів.

Вибираючи в магазині сарафан для майбутнього літа, можна не обмежуватися певною колірною палітрою. У моді різні колірні відтінки, але бажана яскравість і жвавість відтінку. По сонячному помаранчеві, лаймові і лимонні відтінки, по весняному привабливі бірюзові, відтінки кольору першого листя, по небесному привабливі блакитні і сині кольори - це лише мала частина з багатогранної палітри відтінків літа. Головне, уникайте похмурих відтінків - це єдина умова цього сезону.

модний сарафан модний сарафан

модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан

модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан

модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан модний сарафан

Тепер поговоримо про довжину сарафанів. Минулого літа великою популярністю користувалися довгі сарафани. У цьому ж році дана тенденція не здає своїх модних позицій. Але разом з довгими сарафанами в моді ультракороткі моделі, до того ж сарафани міді також актуальні цього літа. Одним словом, будь-яка дівчина зможе підібрати модель за своїм смаком і фігурою.

Як вибрати плаття, з чим поєднувати: відео

Додати коментар/відобразити коментарі