Модні жіночі сумки2011: індивідуальний штрих в гардеробі

Модні сумки
модна сумка
модна жіноча сумка

Виняткова елегантність, повернення до класичного стилю, жіночні і «дорослі» образи - мабуть, саме ці три складових лягли в основу більшості колекцій осінньо-зимового сезону, представлених модними дизайнерами ще кілька місяців тому. Визначаючи тренди на майбутню осінь, дизайнери, зрозуміло, не забули і про аксесуари, доповнюючі загальний напрям «дорослих» колекцій: на зміну екстравагантним і деколи навіть кричущим сумкам прийшли класичні аксесуари.

Повернення інтересу дизайнерів до традиційного, навіть дешо консервативного стилю в аксесуарах втілилося буквально у всьому, аж до найдрібніших деталей - від класичних, стриманих геометричних форм до шкіри як найбільш популярного матеріалу. Мабуть, одним з найпомітніших трендів в аксесуарах майбутньої осені стала лаконічність - мінімум декоративних деталей, велика кількість яких замінила строгість і стриманість форм і кольорів.

Модні кольори і фактури

Як відомо, колірна палітра «холодного» осінньо-зимового сезону куди стриманіша, ніж багаті яскравими фарбами весінньо-літні колекції, і нові колекції аксесуарів в черговий раз довели це правило. Найактуальніші кольори аксесуарів майбутнього сезону як ніколи строгі і логічні: практичні чорний, сірий і коричневий, зрідка - темно-синій або темно-зелений, особливу глибину і розкіш яким забезпечує замша. Різноманітили велику кількість темних кольорів спалахи темно-червоного і розкішного винного відтінків в колекціях Jean-Charles de Castelbajac, Giorgio Armani, Issa, Marni і Nina Ricci - проте і тут відтінки червоного служили доповненням вишуканих моделей гардероба вечірнього, а не денного.

Лише деякі модні дизайнери вирішили в осінньому сезоні на експерименти з яскравими кольорами. Так, наприклад, еклектичну кольорову колекцію GStar Raw поповнили неоново-блакитні і яскраво-жовті сумки, Крістофер Бейлі, створюючи осінню колекцію для Burberry, зупинився на відтінках болотно-зеленого, а дизайнери Bottega Veneta доповнили розкішні вечірні ансамблі елегантними клатчами ніжних, пастельних відтінків рожевого. В цілому ж найпопулярнішими кольорами майбутнього сезону без коливань можна назвати практичні осінні відтінки бежевого, пісочного, коричневого, кремового разом з класичними чорним і сірим.

Що стосується найактуальніших матеріалів, в новому осінньо-зимовому сезоні модні дизайнери також не пропонують любителям стильних аксесуарів якої-небудь різноманітності: найпопулярнішим матеріалом в осінніх колекціях - принаймні, в тому, що стосується аксесуарів - залишається шкіра. У моду знов повернулися класичні ділові шкіряні сумки: строго квадратні або прямокутні, деколи - закруглених форм. Ця тенденція лише доповнює загальний напрям осінніх колекцій - повернення до стриманого образу елегантної, упевненої в собі дорослої жінки, що ненадовго покинув подіум в попередньому, весінньо-літньому сезоні. Для цінителів екзотики в нових осінніх колекціях представлена безліч моделей з екзотичної шкіри: сумки з шкіри аллігатора від Tod’s і Burberry, моделі з шкіри крокодила Gucci, Versace, Balenciaga і Dries Van Noten, вечірні сумочки з шкіри пітона від Mulberry.

Модні деталі

Разом з шкірою і оксамитом найактуальнішим матеріалом осінньо-зимового сезону стало хутро; будь то натуральне або штучне, хутро стало матеріалом не лише для теплих головних уборів або верхнього одягу, але і для прикраси всіляких аксесуарів. Одним з найгарячіших прихильником нового тренду став сам Карл Лагерфельд, що доповнив осінню колекцію Chanel стильними хутряними аксесуарами: деякі сумки з останньої колекції Chanel привертають увагу хутряними акцентами, інші ж швидше нагадують мініатюрні хутряні кульки на ручці-ланцюжку.

модна сумка
модна жіноча сумка
Модні сумки
модна сумка
модна жіноча сумка
Модні сумки
модна сумка
модна жіноча сумка
Модні сумки
модна сумка
модна жіноча сумка
Модні сумки
модна сумка
модна жіноча сумка
Модні сумки
модна сумка
модна жіноча сумка
Модні сумки
модна сумка
модна жіноча сумка
Модні сумки
модна сумка
модна жіноча сумка
Модні сумки
модна сумка
модна жіноча сумка

Услід за Карлом Лагерфельдом до хутра, що виступає в якості прикраси, звернулися і інші дизайнери аксесуарів: так, наприклад, модний дует Dolce & Gabbana в свою осінню колекцію включив декілька моделей денних сумок, повністю покритих гладким хутром, а Trussardi 911 з'єднав розкіш хутра з класичною елегантністю шкіри.

Як вибрати сумку: відео

Додати коментар/відобразити коментарі