Модні светри весна 2014

Немає популярнішого предмету в гардеробі дівчини, що мешкає в наших широтах, чим светр, джемпер або пуловер. Сьогодні мова піде про те, які светри, а також похідні даного предмету гардероба будуть в моді весніою 2014 року. Ми зібрали фото найбільш вдалих моделей жіночих світшотів, джемперів, пуловерів і светрів, представлених на показах модними дизайнерами в колекціях сезону Весна-літо 2014 року.

Пропонуємо оцінити асортимент колекцій весняного сезону 2014 року, які ми розподілили на окремі тренди.

Модні светри 2014 - весна в об'ємі

Громіздкі светри, в яких приємно коротати зимові дні продовжують залишатися в моді на порозі весни. У цьому змогли переконатися глядачі модних показів брендів жіночого одягу Edun, Marc Jacobs, Celine і багато інших.

Модні светри великих розмірів на весну 2014

Светри весни 2014 в пастельній гаммі

Деякі дизайнери порадували жіночними моделями нейтральних забарвлень. Такий джемпер можна одягнути на роботу, в інститут або школу, а також доповнити їм образ для виходу на прогулянку або шоппінг. Більшість дизайнерів зупинили свій вибір на непомітних сірих і молочних відтінках. Найбільш вдалими прикладами можуть послужити моделі з колекцій Burberry Prorsum, Sacai і Nina Ricci.

Пастельні забарвлення джемперів - фото 2014 року

Світшот - наймодніший светр весни 2014 року

Мода на спортивний стиль знайшла своє віддзеркалення в небувалій популярності світшотів - жіночих толстовців з щільного трикотажу, декорованих макропринтами. Для енергійних і упевнених в собі відмінно підійдуть яскраві моделі від Antonio Berardi і Jacquems. Тим, хто віддає перевагу пастельним тонам, припадуть до душі зразки світшотів з колекцій Marcus Lupfer і Christopher Kane.

Фото модних світшотів - весна 2014

Модний светр 2014 - це джемпер з написом

Всілякі написи на одязі - прерогатива молодих і маловідомих дизайнерів. Проте нинішньою весною жіночі джемпери із забавними написами з'явилися навіть у таких модних монстрів, як Kenzo і Alexander Wang.

Фото модних светрів з написами - весна 2014

Модні пуловери на весну 2014

Серед весінньо-літніх колекцій, як правило, светрів зустрічається досить мало. Найчастіше замість них, модні дизайнери випускають обширні колекції джемперів і пуловерів. У новому сезоні незвичайно актуальними стануть вільні фасони пуловерів, які можна одягнути зверху на блузу або сорочку.

sveaters_ss_14_allmoda_net_5

Укорочені светри на весну 2014 року

Деякі бренди випустили колекції з варіантами светрів які максимально відкривають всі вигини жіночої фігури. Відмінними зразками подібної тенденції можна назвати вбрання від Michael Kors, Just Cavalli і J. Crew.

sveaters_ss_14_allmoda_net_6

Светри з крупною в'язкою - хіт весни 2014

Окрім поширених трикотажних виробів, деякі кутюрье залишилися вірними класичному в'язаному стилю, і випустила лінії светрів крупної в'язки. Така річ з фактурними узорами дозволить створити стильний, продуманий і сучасний образ. Кращими зразками даного тренду ми вважаємо вироби брендів Balmain, ICB, а також Chadwick Bell.

sveaters_ss_14_allmoda_net_7

Модні светри весни 2014 з інфографікою

У епоху соціальних мереж, діячі сфери мас-медіа намагаються максимально спростити подачу тієї або іншої інформації кінцевому користувачеві. Для активних користувачів інтернету застосування інфографіки є рятівним методом освоїти максимум інформації не напружуючи мозок утомливим читанням. Светри з елементами інфографіки сподобаються таким ледачим "читачам".

Фото жіночих светрів весни 2014

Светри на сорочку з коміром - трендовый симбіоз

Деякі дизайнери рекомендують поєднувати блузи і сорочки з джемперами вільного крою.

Фото светрів на сорочці з коміром sveaters_ss_14_allmoda_net_11

Светри з квітковими принтами - весна 2014

Жодна весінньо-літня колекція не обходиться без весняних квіткових принтів. Саме тому було відмічено так багато варіацій на квіткову тематику серед різних колекцій джемперів і пуловерів.

Светри з квітковим принтом на весну 2014 sveaters_ss_14_allmoda_net_9

Такою нам запам'яталася мода на светри весна 2014. Вам сподобалася наша фотопідбірка?

Додати коментар/відобразити коментарі