Модні тенденції 2012

Якими будуть модні тенденції в сезоні 2012? Якщо охарактеризувати загальний напрям моди 2012 однією фразою, то можна з упевненістю сказати, що сезон відрізнятиметься різноманітністю в стилях.

Модні тенденції 2012

Знаменитий бренд від A. Brand, наприклад, пропонує жінкам звернути увагу на мереживні плаття, а також спідниці з лелітками, а ось Олександр Вонг навпроти радить придивитися до строгішого стилю. За основу в своїй новій колекції для створення жіночих костюмів він узяв особливості чоловічого смокінга, а на додаток до нього запропонував білі водолазки.

Модні тенденції 2012

Дуже реалістичну колекцію пропонує відомий дизайнер Marc Jacobs. У його колекції і костюми брюк, і елегантні пальта пропонуються, як основні для повсякденного і одночасно ділового жіночого гардероба. Варто відмітити, його колекція є сукупністю різних епох і стилів. Облягаючі шкіряні чорні брюки, а з ними укупі жакет в стилі вінтаж. Або приталений жакет з хутряною облямівкою, до нього в комплект строга класична спідниця.

Модні тенденції 2012

Модні тенденції 2012 не обійшлися без ретро стилю. Тепер дизайнери звернули увагу на стиль 20-30-х років, який поєднується з елементами «артдеко». Також багато речей в стилі вінтаж від знаменитих торгівельних марок було представлено родом з 60-х минулого століття. В того ж Marc Jacobs деякі вбрання в колекціях були орієнтовані на молодь, а деякі на шик і строгість для представниць зрілішого віку (плаття з шерсті, приталені костюми брюк, лисячі плаття-жилети, міні-плаття з кашеміру, облямовані хутром міні-пальта).

Модні тенденції 2012

Колекція від знаменитого дизайнера Michael Kors і його однойменного бренду (якому, до речі, недавно виповнилось 30 років) була представлена стильним одягом з спрямованістю в тонку акуратну «огламуреність». На моделях було багато облягаючих вбрань, а також вбрань, виконаних в нейтральних відтінках. Звичайно ж, не обійшлося без розкішного хутра, крупних браслетів на руку і різних жіночих аксесуарів у вигляді металевих прикрас на шию.

Модні тенденції 2012

Холодний сезон 2012 передбачає темні і світло-сірі тони для тканин і одягу, а також трохи кольору бордо, рожевого і помаранчевого (пісочного). Теплий сезон 2012 - це яскраві насичені тканини ніжно золотистого, персикового, рожевого, блакитного відтінків.

Модні тенденції 2012

Не можна не сказати про те, якими видами дамських сумочок належить поповнити запас своїх аксесуарів модницям. Модні тенденції 2012 віддають особливу перевагу сумочкам-клатчам, іншим мініатюрним сумкам, на противагу великим містким сумкам, які були модними в минулих сезонах.

Модні тенденції 2012

Але остаточно крупніші сумки стилістами не заперечуються. Дуже грайливо і кокетливо, наприклад, виглядали об'ємні варіанти сумок, які моделі носили на плечі за допомогою ланцюжків або довгих тонких ремінців. Дамські сумочки-2012 були представлені з шкіри різних видів і якості, а також з хутра, мережив, прикрашені бісером, брошками і стразами.

Модні тенденції 2012

Модні тенденції 2012: відео

Додати коментар/відобразити коментарі